• Jaroslav Rubeš

    Vrby

    Položka č.: 206603

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:45

    akvarel, papír, 1993, 19,2 x 39,7 cm, sign. PD J. Rubeš 93, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dalibor Říhánek

    Krasojízda

    Položka č.: 210842

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:46

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na koni

    Položka č.: 235850

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:47

    litografie, 19,5 x 16,5 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Sklizeň

    Položka č.: 235849

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:48

    litografie, 21,5 x 15 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eva Sendlerová

    (1939)

    Pták

    Položka č.: 210843

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:49

    lept, mezzotinta, 24,5 x 19,5 cm, sign. PD Sendlerová E., 3/10, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marek Skolil

    Zimní nábřeží

    Položka č.: 251005

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:50

    olej, plátno, 2002, 18,1 x 28,4 cm, sign. PD Skolil 02, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bernard Slavíček

    Orání

    Položka č.: 235853

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:51

    dřevoryt, 21,2 x 26,6 cm, sign. PD Slavíček B., mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bernard Slavíček

    Tichavský kostelík

    Položka č.: 235852

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:52

    dřevoryt, 21,1 x 26,6 cm, sign. PD Slavíček B., mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Stano

    Muzikanti

    Položka č.: 251000

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:53

    linoryt, 19,2 x 12,4 cm, sign. PD Milan Stano, 45992, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s květinami

    Položka č.: 136651

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:54

    litografie, 19,5 x 18,1 cm, značeno PD na kameni KS, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Šimek

    (1941-2000)

    Nebezpečná jízda

    Položka č.: 184416

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:55

    kombinovaná technika, koláž, papír, 39,1 x 52 cm, sign. PD J. Šimek, na zadní straně značeno autorským razítkem, místy zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vojíni

    Položka č.: 234190

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:56

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Orloj

    Položka č.: 234189

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:57

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Medvědov - S kamenem po hrázi

    Položka č.: 234188

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:58

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Horská krajina

    Položka č.: 234187

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 18:59

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Dělostřelectvo

    Položka č.: 212242

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:00

    akvarel, uhel, papír, 31,4 x 41,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Položka č.: 205441

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:01

    suchá jehla, 1944, 21 x 29,7 cm, sign. PD K. Štika 44, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Helena Tomášková - Willmanová

    Položka č.: 212870

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 210840

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:03

    uhel, papír, 48,2 x 37 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Blažíček Studenecký

    Pubertální spor o pomeranč aneb tři šneci

    Položka č.: 210844

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:04

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří František Dvořák

    Kyselé jablko

    Položka č.: 181120

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:05

    pastel, uhel, běloba, fix, papír, 2011, 33,3 x 44,7 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří František Dvořák

    Dohoda

    Položka č.: 181119

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:06

    pastel, tužka, fix, papír, 2010, 44,7 x 33,1 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří František Dvořák

    Těhotná

    Položka č.: 181117

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:07

    pastel, tempera, papír, 2014, 49 x 34 cm, sign. PD J. F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří František Dvořák

    Už zítra

    Položka č.: 181116

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:08

    pastel, papír, 2014, 49 x 34,2 cm, sign. PD J. F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří František Dvořák

    Najdi mě

    Položka č.: 181115

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:09

    pastel, papír, 2014, 49 x 33,8 cm, sign. PD J. F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Laufrová

    Z Pražského hradu

    Položka č.: 215743

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:10

    lept, suchá jehla, 13,2 x 12,7 cm, sign. PD Alena Laufrová, 27/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Laufrová

    Mládí

    Položka č.: 215739

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:11

    lept, suchá jehla, 1980, 25 x 16,2 cm, sign. PD A. Laufrová 1980, 33/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alena Spodniaková

    (1988)

    Zlo

    Položka č.: 244826

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:12

    akryl, plátno, 2010, 100 x 70 cm, sign. PD Alis 2010, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice s mísou ovoce

    Položka č.: 215184

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:13

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1985, 65,5 x 45,5 cm, sign. LD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 215183

    Plánované ukončení: 01. 12. 2020 19:14

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1980, 61 x 43,5 cm, sign. PD Josef Šolc 05/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)