• Kateřina Krausová

    (1961)

    Kubánci

    Položka č.: 237616

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:17

    3 x linoryt, 2018, 3krát 18 x 18,5 cm, sign. PD KK a zezadu 2018 KK., studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Akt I

    Položka č.: 237617

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:18

    kolorovaný slepotisk z dřevorytu, 2019, sign. PD 2019 KK., studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívka

    Položka č.: 238090

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    akvarel, papír, 60,5 x 48,5 cm, papír při okrajích zažloutlý a zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Akt II

    Položka č.: 237618

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:19

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pracující ženy (konvolut 4 akvarelů)

    Položka č.: 238098

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:20

    akvarel, tuš, papír, 49,5 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jiří Mocek

    Deníkový záznam

    Položka č.: 238333

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    perokresba, papír, 1970, 30 x 42 cm, sign. PD J. Mocek 70, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Jiří Mocek

    Chodník a světlo (Studie)

    Položka č.: 238334

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:21

    kombinovaná technika, papír, 1995, 56 x 35,5 cm, sign. DU Mocek 95, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 9.500 CZK (352 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury / Strom (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 238099

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:22

    akvarel, tužka, tuš, papír, 49,5 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych , nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Šafránek

    Pnoucí hrozno VI.

    Položka č.: 238347

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    dřevořez, 1989, 40 x 32 cm, sign. PD Jan Šafránek 1989, č. 2/40, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jan Šafránek

    Obilné pole I.

    Položka č.: 238348

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:23

    dřevořez, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury / Labutě (konvolut 5 skic)

    Položka č.: 238100

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:24

    akvarel, tuš, tužka, fix, papír, 49,5 x 35,6 cm, nalepeno na kartonu, papír zašlý, zažloutlý, jeden s akvarelů má pokrčený okraj, u druhého chybí kousek rohu papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jan Šafránek

    Pnoucí hrozno IX.

    Položka č.: 238349

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Vladimír Komárek

    Postava

    Položka č.: 238465

    Vyvolávací cena: 520 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:25

    dřevoryt, 18 x 8,5 cm, sign. PD V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 520 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 8 skic)

    Položka č.: 238102

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:26

    akvarel, tuš, tužka papír, 35,9 x 51 cm, nalepeno na kartonu, zašlý, lehce zažloutlý papír, jedna s kreseb má natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Goliáši

    Položka č.: 238495

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    kombinovaná technika, , 1989, 17,5 x 25 cm, sign. PD Jan Otava 1989, č. 9/50, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Velký list I.

    Položka č.: 238499

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:27

    kombinovaná technika, papír, 1990, 50 x 37,5 cm, sign. PD Jan Otava 1990, č. 10/50, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Objev

    Položka č.: 238130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:28

    dřevoryt, 12 x 7,1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Olga Vychodilová

    Země

    Položka č.: 238638

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    lept, 12 x 10 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Olga Vychodilová

    Voda

    Položka č.: 238639

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:29

    lept, 12 x 9,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • A. Václav Mašek

    Úspory

    Položka č.: 239053

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:30

    lavírovaná tuš, papír, 8,7 x 13,5 cm, nalepeno na papíru, návrh ilustrace, poznámky tužkou k úmístění, papír zašlí, místy tmavší šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    A Love Letter to St. Petersburgh, Florida

    Položka č.: 238651

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (241 €)

    digitální tisk na archivním papíru (giclee print), 41,1 x 55,3 cm, sign. PD baSK, č. 55/75

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    Primus

    Položka č.: 238652

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:31

    sítotisk na archivním papíru, 2013, 60,7 x 47,7 cm, sign. PD baSK, č.14/200

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • A. Václav Mašek

    Déšť

    Položka č.: 239054

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:32

    lavírovaná tuš, tužka, papír, 3 x 10,2 cm, návrh ilustrace, poznámky tužkou k úmístění, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    So Hood

    Položka č.: 238653

    digitální tisk na archivním papíru (giclee print), 53,5 x 35,4 cm, sign. PD baSK, autorský tisk

  • Ales Bask Hostomsky

    The Feeling is Mutual

    Položka č.: 238654

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:33

    sítotisk na archivním papíru, 2007, 50,4 x 40,5 cm, sign. PD baSK, č. 88/100

  • A. Václav Mašek

    Pohoštění

    Položka č.: 239055

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:34

    lavírovaná tuš, tužka, papír, 6 x 13 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    Amazing Accounts

    Položka č.: 238655

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (204 €)

    digitální tisk na archivním papíru (giclee print), 55,7 x 26,7 cm, sign. PD baSK, č. 41

    Aktuální cena: 5.500 CZK (204 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    Ironman 3

    Položka č.: 238656

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:35

    digitální tisk na archivním papíru (giclee print), 58 x 25 cm, sign. PD baSK, autorský tisk

  • A. Václav Mašek

    Radost

    Položka č.: 239056

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:36

    akvarel, papír, 30 x 19,9 cm, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ivana Lomová

    Vlny

    Položka č.: 238749

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    originální litografie, 2017, 32,7 x 48 cm, sign. PD IvanaLomová 2017, č. 144/158, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)