On-line auction

.

  • Stanislav Vymětal

    (1929-1992)

    Strom poznání

    No.: 242965

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:50

    dřevoryt, 1971, 17,3 x 5,5 cm, značeno DU Stanislav Vymětal, X3. Jubilejní list KSG, 1971, levý dolní roh papíru (mimo tisk) pokrčen,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice (Ex Libris)

    No.: 242966

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:52

    dřevoryt, 1969, 8,5 x 5,5 cm, značeno DU Jaroslav Vodrážka, dřevoryt, 1969, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    S květy ve vlasech (Ex Libris)

    No.: 242967

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:54

    dřevoryt, 1969, 7 x 4,1 cm, značeno DU Jaroslav Vodrážka, dřevoryt, 1969, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Loď v zátoce

    No.: 242968

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:56

    akryl, papír, 8,5 x 13 cm, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Pam G. Rueter

    (1906-1998)

    Koráb

    No.: 242969

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:58

    dřevoryt, 1955, 10,5 x 9 cm, titulní strana PF 1956,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Déšť nad polem

    No.: 242970

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 06. 03. 2020 00:00

    dřevoryt, 6,9 x 11,8 cm, značeno LD v desce J. Hrubý, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Brousek

    (1880-1953)

    2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)

    No.: 120060

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:00

    aqurelle, pencil, paper, 36 x 10 cm, sign. RD K Brousek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • V.V. Novák

    (1910-1969)

    Vesnice s rybníkem

    No.: 122844

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:01

    drawing ink, paper, 18,5 x 28,5 cm, signed LD VV Novák, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Drha

    (1912-?)

    Motiv z Jístebníku

    No.: 139589

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:02

    olej, karton, 1977, 28 x 46 cm, sign. PD J. Drha 77, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Sedláček

    Vesnička v podhůří

    No.: 177217

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:03

    oil, cardboard, 1946, 25 x 35 cm, signed RD Sedláček 1946, rám, painting damaged in places, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Sedláček

    Domek na Vysočině

    No.: 177218

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:04

    oil, cardboard, 1946, 24,5 x 34 cm, signed RD Sedláček 1946, rám, painting damaged in places, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Partie z Prahy

    No.: 177396

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:05

    etching, 7,9 x 7,3 cm, signed RD unreadable, yellowed, slightly dirty paper near margins, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    Chalupa

    No.: 177596

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:06

    ink, aquarell, pastel, paper, 23,5 x 18 cm, sign. RD Konst. Bušek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Konečný

    (1909-1989)

    Dvě ženy ve vesnici

    No.: 177684

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:07

    oil, hardboard, 41 x 48 cm, signed RD Konečný, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Václav Kořínek

    (1912)

    Citróny

    No.: 177872

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:08

    oil, plywood, 27,5 x 43 cm, signed RD Kořínek, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Liesler, V. Tittelbach and V. Sychra

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Monogramista JP

    Zátiší s jablky

    No.: 177876

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:09

    oil, fiberboard, 55 x 80 cm, monogr. LD JP, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    No.: 178844

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:10

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Lesní rokle

    No.: 178906

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:11

    gouache, paper, 41,2 x 47,5 cm, signed RD unreadable, flexed paper near margins, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jan Chaloupek

    No.: 178976

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:12

    pencil, watercolour, paper, 2012, 20,5 x 14 cm, signed RD JACH 12, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jan Chaloupek

    No.: 178977

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:13

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jan Chaloupek

    No.: 178978

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:14

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • František Němeček

    Pohled na Kunětickou horu od severu

    No.: 178990

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:15

    watercolours, cardboard, 1947, 44 x 62 cm, signed LD Němeček 47, rám, damages on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Karel Beneš

    Klaun s houslemi v manéži

    No.: 179062

    Auction price: 490 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:16

    lithography, 1978, 15,5 x 13 cm, signed RD KBeneš 78, no 36/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 490 CZK (20 €)

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Tonda Špacír ze Strmilova

    No.: 179080

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:17

    lithography , 1918, 12 x 13 cm, marked on stone RD A. J. Alex, yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Louis Leopold Boilly

    (1761-1845)

    Hádka

    No.: 179096

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:18

    lithography , 22 x 19,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Italská scenérie

    No.: 180932

    Auction price: 490 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:19

    lept, 1931, 25 x 29,5 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Gra…

    Current price: 490 CZK (20 €)

  • Jaroslav Jareš

    U nich už byl

    No.: 180961

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:20

    akvrel, papír, 27,7 x 20,7 cm, sign. LD Jar Jareš, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Ruyana Küste

    No.: 180968

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:21

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Postava s dítětem v krajině

    No.: 180974

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:22

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Milenci na břehu

    No.: 180975

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 09. 03. 2020 14:23

    Current price: 200 CZK (8 €)