• Vladimír Komárek

    Sv. Václav

    Položka č.: 254621

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:05

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 27/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Mézl

    Blíženci

    Položka č.: 254622

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:06

    dřevoryt, 22,6 x 10,6 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Zdeněk Mézl

    Debil / imbecil / idiot

    Položka č.: 254623

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:07

    dřevoryt, 6 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Švédský král

    Položka č.: 254624

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:08

    dřevoryt, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Mézl

    Strom

    Položka č.: 254625

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:09

    dřevoryt, 13 x 7,7 cm, sign. DU Zdeněk Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Mézl

    Páv

    Položka č.: 254626

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:10

    dřevoryt, 10,8 x 6,8 cm, sign. DU Zdeněk Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Zdeněk Mézl

    Žena - slepice

    Položka č.: 254627

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:11

    dřevoryt, 7 x 6,6 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Zdeněk Mézl

    Květ s dívkou držící věž

    Položka č.: 254628

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:12

    dřevoryt, 13 x 7,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Zdeněk Mézl

    Křídlo

    Položka č.: 254629

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:13

    dřevoryt, 10,8 x 8,5 cm, sign. LD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Zdeněk Mézl

    Tři ženy s Villonem

    Položka č.: 254630

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:14

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Zdeněk Mézl

    Trojhlavý drak

    Položka č.: 254631

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:15

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Zdeněk Mézl

    Blbnem tudíž jsme

    Položka č.: 254632

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emil Šmejkal

    Položka č.: 254633

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:17

    olej, plátno, 1968, 52 x 70 cm, monogr. PD Š 68, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Démoni

    Položka č.: 254634

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:18

    tužka, papír, 35 x 26 cm, monogr. PD J.V., rám, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Kunovský

    Položka č.: 251755

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:19

    kombinovaná technika, 30,5 x 49,5 cm, sign. PD Kunovský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jan Kunovský

    Položka č.: 251752

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:20

    kombinovaná technika, 17,5 x 10,2 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie na mlatě

    Položka č.: 204858

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:02

    tužka, akvarel, papír, 1937, 18,5 x 13 cm, sign. PD B. Ullrych 1937, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 206491

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:04

    tužka, akvarel, papír, 1927, sign. Ullrych 27, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Ladislav Horáček

    Koupání

    Položka č.: 206564

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:06

    pastel, papír, 22,5 x 55 cm, sign. LD Horáček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Ladislav Horáček

    Položka č.: 206567

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:08

    pastel, papír, 61 x 30,5 cm, při okraji naržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 208327

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:10

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Sochy

    Položka č.: 208330

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:12

    dřevoryt, 22,5 x 18 cm, sign. PD Petr Dillinger, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 208764

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 208847

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:16

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35,5 x 49 cm, sign. B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Halena

    Položka č.: 208855

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:18

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Náměstí

    Položka č.: 208864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:20

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Růže III.

    Položka č.: 208870

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:22

    lept, 25,4 x 17,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 208873

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:24

    dřevoryt, 1937, 20 x 26,3 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Konvolut kreseb

    Položka č.: 209611

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:26

    7x tužka, papír, 1x tuš, papír a 1x pero, papír, vše sign. Holler, antiqari.at Radhošťská, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ludmila Lojdová Dudová

    Konvolut 6 Ex libris

    Položka č.: 209666

    Plánované ukončení: 05. 04. 2021 18:28

    6x tisk, akvarel, vše 1981, vše 9,5 x 6,5 cm, vše monogr. LL 81, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)