On-line auction

.

    Pár

    No.: 233502

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:20

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kázání

    No.: 233503

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:21

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Postava

    No.: 233504

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:22

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kostky vrženy

    No.: 233505

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:23

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Fotbal to je hra...

    No.: 233584

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:24

    akvarel, papír, 1982, 23 x 33 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Útok na branku

    No.: 233585

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:25

    akvarel, papír, 1982, 22 x 33 cm, sign. DU Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář v akci

    No.: 233586

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:26

    akvarel, papír, 1982, 22 x 33 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář

    No.: 233587

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:27

    akvarel, papír, 1983, 27 x 18 cm, sign. DU Salajka J. 83, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    GÓÓÓL

    No.: 233588

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:28

    akvarel, papír, 1982, 21 x 34 cm, sign. DU Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Doskok

    No.: 233589

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:29

    akvarel, papír, 1982, 27,5 x 18 cm, sign. LD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skoky (Vysoké Tatry)

    No.: 233590

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:30

    akvarel, papír, 1982, 27,5 x 18,5 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Střelená branka

    No.: 233591

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:31

    akvarel, papír, 1982, 25,5 x 19 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista č. 14

    No.: 233592

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:32

    akvarel, papír, 1983, 24 x 17 cm, sign. PD Salajka J. 83, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    No.: 233593

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:33

    akvarel, papír, 1988, 30,5 x 22 cm, sign. PD Salajka J. 88, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v červené kombinéze

    No.: 233594

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:34

    akvarel, papír, 1982, 26 x 19 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v zatáčce

    No.: 233595

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:35

    akvarel, papír, 1982, 26 x 18 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    No.: 233596

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:36

    akvarel, papír, 1982, 18,5 x 26 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skokan č. 63

    No.: 233597

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:37

    akvarel, papír, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař č. 57

    No.: 233598

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:38

    akvarel, papír, 1983, 26,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 83, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boj o puk

    No.: 233599

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:39

    akvarel, papír, 1982, 15,5 x 21,5 cm, sign. DU Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec na běžkách

    No.: 233600

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:40

    akvarel, tuš, papír, 1981, 27 x 17 cm, sign. DU Salajka 81, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skokan na lyžích

    No.: 233601

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:41

    akvarel, papír, 1983, 18 x 23 cm, sign. LD Salajka J. 83, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Čtyřbob

    No.: 233602

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:42

    akvarel, papír, 1975, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 75, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce

    No.: 233603

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:43

    akvarel, tuš, papír, 1979, 14 x 24 cm, sign. PD Salajka J. 79, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Útok na brankáře

    No.: 233605

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:44

    akvarel, papír, 1981, 23 x 11 cm, sign. PD Salajka J. 81, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 9 a 5

    No.: 233606

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:45

    akvarel, tuš, papír, 1978, 14 x 24 cm, sign. DU Salajka 78, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 8 a 15

    No.: 233607

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:46

    akvarel, tuš, papír, 12 x 26 cm, sign. DU Salajka, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejová bitva

    No.: 233608

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:47

    vyškrabávaná tuš, 28 x 33 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Švédové inkasují

    No.: 233609

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:48

    vyškrabávaná tuš, 26,5 x 38,5 cm, sign. LD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    fondango

    No.: 233639

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:49

    serigrafie, 20,5 x 30 cm, sign. PD seydl, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 500 CZK (20 €)