Josef Sudek

    No.: 145

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:38

    bromostříbrná fotografie, 26,7 x 19,7 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Neumann

    Karel Havlíček Borovský

    No.: 146

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:40

    tuš, papír, 1921, 24,2 x 15,9 cm, sign. DU 1921 Neumann, studentská práce, papír zažloutlý, ušpiněný, v rozích pokrčený,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Jan Amos Komenský

    No.: 147

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:42

    ocelorytina, 1992, 16,5 x 13,3 cm, sign. PD Jherčík, autorský tisk, polámané rohy papíru, , the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Edvard Beneš

    No.: 148

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:44

    fotografie. matný papír, 28 x 36 cm, fotografie nalepena na papíru, fotografie i papír ušpněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • J. Ernest

    Jan Amos Komenský

    No.: 149

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:46

    lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Wagstaff

    Lorenzo de Medici

    No.: 154

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:48

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno Du Engraved by Wagstaff from a Print by Raffaelle Morghen after a picture by G. Yasari, zažloutlý papír, na levém okrtaji papíru hnědý flek,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Poussin

    No.: 155

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:50

    mědirytina, 12,7 x 10,1 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from the original Picture by himself in the gallery of the Louvre, lehce zažloutlý papír, v levém horním rohu papíru žluté tečky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • E. Scriven

    Murillo

    No.: 156

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:52

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Scriven form the original Picture by Murillo, zašlý papír, levý okraj papíru zažloutlá, v levém horním rohu nahnědlé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • H. Meyer

    Correggio

    No.: 157

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:54

    mědirytina, 13 x 10,4 cm, značeno DU Engraved by H,. Meyer after a head by himself in te Cathedral of Parma, zašlý papír, PD lehce ušpiněn papír, na horním okraji papíru flek od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Thomson

    Raffaelle

    No.: 158

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:56

    mědirytina, 12 x 9,8 cm, značeno DU Engraved by J. Thomson from a Miniature copy of the original picture in the gallery at Florence, zašlý papír, na spodním okraji papír lehce ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • C. Cook

    Johann Sebastian Bach

    No.: 159

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:58

    mědirytina, 13,4 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by C. Cook, from a painting by L. Sichlong, lehce zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Molhison

    Voltaire

    No.: 160

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:00

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno Du Engraved by Jas. Molhison form an original Picture by Largilhere in the original collection of the Institute of France, zašlý papír, na okrajích je papír zašedlý, na okrajích 3 flíčky od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Goethe

    No.: 161

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:02

    mědirytina, 13 x 10,3 cm, značeno DU Engraved by Posselwhite from a Picture by george Dawc esqr. RA., lehce zašlý papír, PD v rohu papíru žlutý flíček,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Beethoven

    No.: 162

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:04

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl after a Painting by Kloeber, zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Frederick C. von Schiller

    No.: 163

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:06

    mědirytina, 13,5 x 10,5 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD C. von Kugelgen pinxt., zašlý papír, na levém okrajipapír zažloutlý, na pravém okraji papíru menší šmouha,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • William Hogarth

    (1697-1764)

    Simon Lord Lovat

    No.: 164

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:08

    tisk, 14,3 x 9,2 cm, zachycen pár hodin před popravou za vážný zločin,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)

    No.: 165

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:10

    litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Šindelář

    Portrét Josefa Potera, parte

    No.: 166

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:12

    tisk, 2004, 20 x 13 cm, sign. PD Šindelář, č. 12/180,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Rembrandt Harmensz van Rijin

    No.: 167

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:14

    litografie, 8 x 8 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Anthonius van Dyck

    No.: 169

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:16

    mědirytina, 24,8 x 15,3 cm, LD značeno Ant. van Dyck pinxit, Vorfterman Sculp,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Princ Franciscvs. Thomas. A. Sabavdia.

    No.: 170

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:18

    mědirytna, 23,5 x 18,3 cm, značeno DU Ant. van Dyck pinxit, LD Paul Pontius Sculp.,

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Justus Sustermans

    No.: 171

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:20

    lept, 24,8 x 16,3 cm, značeno LD Ant. van Dyck fecit aqua forti,

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Arnold Böcklin

    (1827-1921)

    Autoportrét s podpisem

    No.: 172

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:22

    heliogravura, inkoust, 1897, 25,4 x 20,2 cm, sign. LD A. Böcklin 1. II. 1897, světlotisková varianta Böcklinova malířského autoportrétu s vlastnoručním autorovým podpisem z roku 1897, LD popsáno: Böcklin věnoval s vlastním podpisem Švabinskému, který mně portrét daroval,

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    obrazy a kresby

    No.: 152

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 18:00

    katalog, 22,5 x 21 cm, podpis Bohumila Hrabala jako autora předmluvy, katalog k výstavě v Galerii U Řečických, vydal SČVU, sešit bez obálky, opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Salcman, C. Bouda, K. Lidicky and F. Kovarna at The Faculty of Education, Charles U…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Anderle

    Anderle

    No.: 153

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 18:01

    katalog, 21 x 14 cm, podpis výtvarníka na deskách katalogu, vyd. k výstavě v Galerii Jaroslava Krále, Brno, 1984, sešit bez obálky, opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of F…

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Anderle

    obrazy a grafika 1962 - 1984

    No.: 154

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 18:02

    katalog, 24 x 17 cm, podpis výtvarníka na první stránce, vyd. SČVU, sešit bez obálky, pomačkaný hřbet, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Assoc…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Miloš Axman

    (1926-1990)

    Komorní plastika a kresby

    No.: 155

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 18:03

    katalog, 21,5 x 22 cm, vyd. Horácká galerie výt. umění, Nové Město na Moravě, 500 výtisků, brož, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    výběr z díla 1928 - 1980

    No.: 156

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 18:04

    katalog, 24 x 16,5 cm, podpis výtvarníka a titl. straně, vyd. Národní galerie,1980, Praha, sešit s obálkou, zašpiněná obálka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Academy of…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Obrazy Jana Baucha

    No.: 157

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 18:05

    katalog, 21 x 15 cm, podpis na titulní straně, nakl. Český fond výtvarných umění, 1956, sešit bez obálky, 8 stran, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at …

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Volná grafika

    No.: 158

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 18:06

    katalog, 30 x 21 cm, vyd. Galerie hl. m. Prahy, 1989, 40 č.b. a 4 barev. reprodukce, 57s, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)