Benátky

    No.: 139547

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:05

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Partie z Prahy

    No.: 177396

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:14

    etching, 7,9 x 7,3 cm, signed RD unreadable, yellowed, slightly dirty paper near margins, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Lesní rokle

    No.: 178906

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:27

    gouache, paper, 41,2 x 47,5 cm, signed RD unreadable, flexed paper near margins, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Projekce

    No.: 179059

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:33

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Ruyana Küste

    No.: 180968

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:41

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Chalupa se zříceninou

    No.: 183961

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:54

    dry-point, 35 x 30 cm, , yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Jihočeská vesnice

    No.: 186102

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:55

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Dva muži ve světnici

    No.: 186104

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:56

    Estimate: k CZK

    Profil muže

    No.: 186654

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 15:06

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Beethovenův dům ve Vídni

    No.: 191494

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 15:16

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Dívka na koni

    No.: 195980

    Auction price: 4.900 CZK (196 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 15:21

    patinated statue clay, v. 62 cm, girl´s hand damaged, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.900 CZK (196 €)

    Koncert

    No.: 199229

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 15:29

    lithography, 37,5 x 30 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Chlapec s psíkem (Somebody)

    No.: 199459

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 15:38

    heliotype, 40 x 26 cm, rám, according to Katheleen Lucas, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Továrna

    No.: 200762

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 14:05

    tuš, papír, 1946, 27 x 44 cm, sign. PD nečitelně, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    No.: 200763

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 14:06

    tuš, papír, 1946, 21,5 x 44,5 cm, sign. LD nečitelně, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Malostranské střechy

    No.: 214661

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 14:49

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

    Úplněk nad Nerudovkou

    No.: 217497

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:03

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Statek

    No.: 222013

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:50

    Pohled do kraje

    No.: 222016

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:52

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    No.: 223815

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:03

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Estimate: k CZK

    Pohled na Malou Stranu

    No.: 224017

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:07

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže

    No.: 230622

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:57

    olej, plátno, 195 x 82 cm, uříznuté, zašpiněné, místy poškozené plátno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Rybník

    No.: 231308

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:59

    akvarel, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Estimate: k CZK

    Smrtka

    No.: 233501

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:19

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pár

    No.: 233502

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:20

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kázání

    No.: 233503

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:21

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Postava

    No.: 233504

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:22

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kostky vrženy

    No.: 233505

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:23

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Básník

    No.: 238759

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 17:10

    tuš, papír, 29 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 650 CZK (26 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

    Portrét starého muže

    No.: 226453

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:32

    Current price: 650 CZK (26 €)