Benátky

    No.: 244511

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 04. 2020 18:16

    akvarel, tuš, papír, 15,5 x 13,9 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Dívka s čepcem

    No.: 236787

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 04. 2020 18:17

    tempera, běloba, tuš, papír, 13,5 x 15 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Na Nových zámeckých schodech

    No.: 237987

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 04. 2020 18:18

    akvarel, tuš, ruční papír, 49 x 39 cm, rám, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Trofej

    No.: 244478

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 04. 2020 18:19

    olej, plátno, 13,2 x 12,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Domky

    No.: 244510

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 04. 2020 18:21

    olej, kartonu, 9,8 x 9,8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Čertovka

    No.: 244449

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 04. 2020 18:24

    tisk, akvarel, 1996, 23 x 16 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Portrét ženy

    No.: 238041

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 18:32

    uhel, papír, 34,5 x 26 cm, PD značeno Portrétní podnik Julius Jokl Praha I. Celetná ulice 10., pasparta zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Řeka

    No.: 138897

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 18:34

    akvarel, tuš, papír, 31,2 x 59 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Radostný klaun

    No.: 244499

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 18:35

    tuš, běloba, papír, 19,7 x 13,8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Merilyn Monroe (Z kalendáře - Január 1954)

    No.: 235372

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:42

    tisk, 35,5 x 20, 5 cm, zažloutlé okraje papíru,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Na ulici

    No.: 237154

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:56

    dřevoryt, 16,3 x 22,5 cm, na papíře zažloutlá místa, papírová pasparta,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Vesnice v horách

    No.: 237499

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:12

    olej, sololit, 43 x 56,5 cm, rám, zažloutlá malba, na rámulehké oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Římský bojovník

    No.: 237520

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:28

    dřevoryt, 1963, 14 x 16,5 cm, sign. DU 63, papír lehce zažloutlý a lehce ušpiněn,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Čínská vladařka

    No.: 237871

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:04

    kombinovaná technika, aklo, 24 x 21,3 cm, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Hradčany

    No.: 238146

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:34

    lept, 9,5 x 6,3 cm, vytišteno na dvoulistu, zezadu nečitelný podpis, p. f. 1958, zažloutlý papír, uprostřed přeložen, u přeložení malý hnědý flíček,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vítání

    No.: 238162

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:50

    barevný dřevoryt, 19 x 29,5 cm, papír na okrajích pokrčen a místy lehce natržen (nezasahuje do grafiky),

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Muži a jejích koně

    No.: 238163

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:52

    barevný dřevoryt, 18 x 27,5 cm, papír pokrčen, místy nažloutlé skvrnky, na okrajích papír mimo grafiku lehce natržen,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Hodina písma

    No.: 238164

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:54

    barevný dřevoryt, 19 x 23,5 cm, papír pokrčen, místy nažloutlý, na dvou místech malinko natržen,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Ženy v antickém chrámu

    No.: 239014

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 22:08

    olej, plátno, 115 x 66,5 cm, plátno na malbě poškozeno - rozříznuté 6cm; nahoře u okraje poškozeno, po okrajích dírky po klincích,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Starý mnich

    No.: 225306

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 22:30

    tužka, tuš, akvarel, papír, 26,8 x 29,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Orel (Ex libris Jaroslav Černý)

    No.: 225421

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 22:32

    lept, 1944, 9,8 x 8,5 cm, vzadu popsáno, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Dívka s hadem, Ex libris Mudr. B. Nevšímalová

    No.: 231107

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 23:34

    dřevoryt, 5,5 x 7,3 cm,

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Dívka s knihou, Ex libris RK

    No.: 231115

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 23:36

    zinkografie, 4 x 10,5 cm,

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Dívka s květinami, Ex libris A.Rybička

    No.: 231118

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 23:40

    litografie, 6 x 14 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Neznámy autor

    Knihvazač (Ex Libris Jindřich Svoboda)

    No.: 239036

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:10

    dřevoryt, 5 x 7,1 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Zasněžené domy

    No.: 241019

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:02

    olej, sololit, 34,8 x 48,8 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Veduta di Livorno

    No.: 241345

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:24

    tempera, papír, 14,8 x 20,6 cm, papírová pasparta, papír místy odřen,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Veduta...

    No.: 241789

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:42

    miniatura, kombinovaná technika, papír, 13,3 x 18,6 cm, papírová pasparta,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Starej a novej rok (PF 1938)

    No.: 242697

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:56

    lept, akvatinta, 1937, 12,5 x 9 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kolébka (PF 1940)

    No.: 242698

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:58

    suchá jehla, 1939, 15 x 11 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)