Expedition

    No.: 243806

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 13. 04. 2020 15:42

    watercolor, paper, circa 1900, 19,6 x 14,8 cm, framed, presumably German or Austrian artist, such as Anton Goering (1836-1905), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Bust of a young woman

    No.: 243975

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:11

    antique terracotta with polychromy, v. 32 cm, signed on side, antique terracotta with polychrome, 19th century Vienna, sculpture in good condition. marked on the side .., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

    No.: 243992

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:28

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

    Apoštolové

    No.: 244075

    Planned termination: 14. 04. 2020 12:51

    malba na plechu, 24 x 33,3 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    No.: 244077

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 12:53

    olej, plátno, dřevo, 24 x 28,5 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    No.: 244078

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 12:54

    olej, dřevěná deska, 13 x 22,4 cm

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Krajina s potokem

    No.: 244079

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 12:55

    olej, dřevěná deska, 11,3 x 16 cm

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Podkrkonoší

    No.: 244080

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 12:56

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Architektonický motiv

    No.: 244105

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:21

    tuš, papír, 19. století, 38,5 x 26 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Krajina s hradem

    No.: 244106

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:22

    tuš, tužka, papír, 18. století, 15.5 x 20,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Světice

    No.: 244107

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:23

    Zátiší s ovocem

    No.: 244132

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:48

    tempera, běloba, karton, 50 x 100 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Kytice růží

    No.: 244133

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:49

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s jablky

    No.: 244134

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:50

    olej, karton, 36,5 x 48 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Kůň

    No.: 244354

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 17:32

    tužka, papír, 1877, 12,5 x 17 cm, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 244358

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 17:36

    tuš, papír, 38 x 25 cm, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Peklo

    No.: 244359

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 17:37

    pastel, papír, 1994, 38 x 23 cm, sign. PD, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 244360

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 17:38

    pastel, papír, 1994, 23 x 37 cm, sign. PD, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Zátiší s květinou

    No.: 244361

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 17:39

    tužka, pastel, papír, 1991, 30 x 15 cm, sign. PD, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Oheň

    No.: 244362

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:00

    tužka, pastel, papír, 1994, 35 x 21 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Skláři

    No.: 244363

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:01

    tužka, pastelky, papír, 27 x 34 cm, při okrajích poškozený papír

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 244364

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:02

    olej, plátno, 30 x 22 cm

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Světluška

    No.: 244365

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:03

    olej. sololit, 54 x 58 cm

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 244376

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:14

    linoryt, 34 x 62 cm, sign. PD, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrna

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kůň

    No.: 244377

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:15

    mědirytina, 11,4 x 15,5 cm, rám, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře skvrny

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Reprodukce

    No.: 244378

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:16

    tisk, 66 x 66 cm, rám

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Loď

    No.: 244383

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:21

    glazovaná keramika, 26,8 x 31,4 x 1 cm,

    Les

    No.: 244418

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:57

    bromostříbrná fotografie, 11,8 x 17,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • neznámý autor

    Indická bohyně Durga / Matka s dítětem

    No.: 220468

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 04. 2020 18:14

    akvarel, tuš, papír / malba na hedvábí, 15,3 x 13 / 8,3 x 8 cm

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Parný den (podle Antonína Slavíčka)

    No.: 202563

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 04. 2020 18:15

    Current price: 500 CZK (20 €)