Na návsi

    No.: 242170

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:14

    olej, karton, 35 x 49 cm, sign., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Pohled na Starou Prahu a Pražský hrad

    No.: 233480

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:15

    olej, papír, 1901, 66 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Vesnička

    No.: 242136

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:16

    akvarel, karton, 1934, 20,5 x 27 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Muž s košíkem

    No.: 242135

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:17

    akvarel, běloba, karton, 1934, 35 x 24 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Východ slunce

    No.: 237985

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:36

    pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 231452

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:36

    kombinovaná technika, karton, 1991, 24 x 24 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    No.: 242169

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 19:07

    olej, malířská lepenka, 35 x 49 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Hlavy

    No.: 227598

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 19:08

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Kompozice II.

    No.: 203146

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 19:09

    woodcut, 7,5 x 30,8 cm, marked RM with author's stamp, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kompozice I.

    No.: 203145

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 19:10

    woodcut, 1989, 10,2 x 34 cm, marked RM with author's stamp, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dvě skvrny

    No.: 203100

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 19:11

    woodcut, 1987, 8,4 x 17,7 cm, marked RD illegibly, 6/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 203064

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 19:12

    woodcut, 8 x 36,3 cm, signed LD illegibly, marked with stamp, wax stains on the reverse, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ex music Dřevěná píšťalka prof. Václava Žilky

    No.: 224254

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 19:22

    linoryt, 1983, 10,2 x 13,2 cm, sign. PD, rám, č. 5/200,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Chalupa

    No.: 224271

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 19:26

    litografie, 11,3 x 11,2 cm, sign. PD, č. 57/150,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Krajina - žena

    No.: 225410

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 19:44

    lept, 7,7 x 9,5 cm, sign. PD, č. 12/50,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Letní krajina

    No.: 225447

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 19:50

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Chalupy pod sněhem

    No.: 225450

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 19:52

    dřevoryt, 9,8 x 14,3 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pohled na kostel

    No.: 225455

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 19:54

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Krajina s mostem

    No.: 226420

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 19:58

    olej, karton , 40 x 56 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Jezdci (Ex libris Prof. J.L. Krejčí)

    No.: 227036

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 20:12

    dřevoryt, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Při tanci

    No.: 228465

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 20:30

    fix, akvarel, papír, 1982, 14,8 x 10,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Třeboň – náměstí

    No.: 228518

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 20:40

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Vesnice

    No.: 228520

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 20:42

    dřevoryt, 1989, 16,7 x 24,7 cm, sign. PD 89, č. 3/100,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Hrušeň

    No.: 228531

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 20:52

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zasněžená krajina s topoly

    No.: 228831

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 20:58

    olej, plátno, 46 x 68 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Věže

    No.: 228837

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 21:00

    lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD, rám, č. 44/80,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Zapadající slunce

    No.: 229969

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 21:34

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kladno

    No.: 231337

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 21:48

    litografie, 1968, 25,5 x 40 cm, sign. PD, rám, č. 197/200, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Podled na Kladno

    No.: 231338

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 21:50

    litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Brána do Krumlovského zámku

    No.: 232735

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 21:54

    litografie, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)