Ve městě

    No.: 246274

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 08. 2020 18:22

    olej, karton, 49 x 35 cm, sign. PD , rám, zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

    No.: 246260

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 08. 2020 18:23

    monotyp, 1974, 29 x 19,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Jezero pod horami

    No.: 241071

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 08. 2020 18:24

    olej, karton, 49 x 65,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Za městem

    No.: 246206

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 08. 2020 18:11

    suchá jehla, 19 x 24,2 cm, sign. LD nečitelně, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Skřítek hudebník

    No.: 246245

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 08. 2020 18:12

    uhel, airbrush, papír, 1980, 36,6 x 25,5 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Skřítek a muchomůrka

    No.: 246242

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 08. 2020 18:13

    uhel, airbrush, papír, 1980, 36,6 x 25,5 cm, sign. PD nečitelně 80, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Krajina s vesnicí

    No.: 246270

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 08. 2020 18:14

    akvarel, papír, 1944, 40,5 x 29 cm, sign. PD , mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    No.: 246256

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 08. 2020 18:15

    olej, karton, 18 x 14 cm, sign. LD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Na pasece

    No.: 239708

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 11. 08. 2020 18:17

    akvarel, tuš, papír, 1962, 60 x 44 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Břízy u potoka

    No.: 246207

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:05

    lept, akvarel, 19,5 x 14,6 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Downtown New York City from the Harbor

    No.: 246154

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 08. 2020 18:06

    tisk, 15,5 x 10,8 cm, značeno PD v tisku nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Ves u přehrady

    No.: 246202

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:37

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Růžové květiny

    No.: 246218

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:38

    akvarel, papír, 34,8 x 23,3 cm, monog. PD AK, na zadní straně popsáno autorem: Happy birthday Dašo 24.5. 01, lots of love Toni, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

    Staroměstská mostecká věž

    No.: 246129

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:39

    tuš, papír, 1966, 38,2 x 28,1 cm, sign. PD, zažloutlý a mírně pomačkaný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    No.: 225427

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:38

    lept, 1952, 5,2 x 3,5 cm, značeno v desce VF,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Věže (Ex Libris Dr. Jan Šnobr)

    No.: 227083

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:48

    dřevoryt, 8,2 x 6,7 cm, vzadu potištěno ,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Při tanci

    No.: 228465

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:08

    fix, akvarel, papír, 1982, 14,8 x 10,3 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Zapadající slunce

    No.: 229969

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:48

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Marina Stappen

    No.: 229972

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:54

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Brýle

    No.: 231259

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 21:00

    tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Na Kokořínsku

    No.: 232699

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 21:02

    pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Pohled na Karlův most

    No.: 220971

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 23:46

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pražská hrad z Lávky

    No.: 237148

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:16

    lept, 29,5 x 37,5 cm, sign. PD, na papíře zahnědlé skvrnky, papír zašpiněn a při levém okraji cca 1 cm natržen - nezasahuje do tisku,

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Les

    No.: 237151

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:18

    akvarel, papír, 23 x 34 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, při levém okraji pomuchláno,

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Zátiší s broskvemi

    No.: 237152

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:20

    pastel, textil, papír, 1918, 28,8 x 44 cm, monogr. PD JK., levý horní roh nepatrně odtržen,

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Vlajky

    No.: 237226

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:34

    mědirytina, 25 x 22 cm, značeno PD Feldweg sculpt. LD G. Heck dir., na okrajích zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Rytíř

    No.: 237524

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 19:36

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Pyramidy (PF 1977)

    No.: 242769

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 21:54

    litografie, akvarel, 1976, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Svatá rodina (PF 1991 Aleš Nevečeřal)

    No.: 242770

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 21:56

    dřevoryt, 1990, 10 x 6,2 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Zrcadlo

    No.: 245599

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 19:08

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170,

    Current price: 100 CZK (4 €)