-
František Zikmund
(1893-1955)
Bouquet
No.: 281482Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:27
woodcut, 71,5 x 55 cm, signed lower/left F. Zikmund, frame
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Still life with a bouquet and a cup
No.: 281483Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:28
woodcut, 1941, 50,5 x 69,5 cm, monogr. PN JZ 41, frame, small scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Akt
No.: 281497Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:00
suchá jehla, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Stará žena
No.: 281498Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:01
suchá jehla, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívka
No.: 281499Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:02
lept, 23 x 17,5 cm, sign. PD Ota Janeček, E. A. VII/X, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Starý klaun
No.: 281500Auction price: 210.000 CZK (8.750 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:03
olej, sololit, 1985, 41 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček 85, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 210.000 CZK (8.750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Tři oblouky
No.: 281501Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:04
akvatinta, suchá jehla, 26,2 x 16,6 cm, sign. DU Pavel Sukdolák , č. 78/100, vlevo pod grafikou papír lehce ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Žlutý člun
No.: 281502Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:05
lept, akvatinta, 24,5 x 22,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, č. 98/100, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Zrcadlo času
No.: 281503Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:06
lept, akvatinta, 24,5 x 22,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 42/100, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Zážeh
No.: 281504Auction price: 3.100 CZK (130 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:07
akvatinta, 32,5 x 23,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 5/30, LD vytiskl P. S. , nepatrně naražený pravý dolní roh papíru, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hlava
No.: 281505Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:08
tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Maska
No.: 281506Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:09
tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Ruka
No.: 281507Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:10
perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Letní slavnost
No.: 281508Auction price: 4.900 CZK (205 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:11
fixy, papír, 1975, 61 x 46 cm, sign. DU A. Lamr 75, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.900 CZK (205 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Duhová krajina
No.: 281509Auction price: 4.900 CZK (205 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:12
fixy, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. DU A. Lamr 75, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.900 CZK (205 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Jezabel Čarodějka
No.: 281510Auction price: 330.000 CZK (13.750 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:13
akryl, plátno, 140 x 180 cm, monogr. vzadu A. L., při okrajích odštěpy malby
Current price: 330.000 CZK (13.750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tři ženy
No.: 281511Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:14
lavírovaná kresba tuší, 2010, 56 x 75,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tanec
No.: 281512Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:15
olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. DU 2012 Načeradský, rám, malba významného českého představitele expresivní malby, člena sdružení 12/15, někdejšího pedagoga na AVU v Praze a FaVU v Brně. Autor byl známý svým originálním pojetím figury, kterou limituje pouze hlavními fyziognomickými znaky a vzt…
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Podhrázský
(1920-1999)
Rozcvička
No.: 281513Auction price: 8.500 CZK (355 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:16
tužka, pastelky, papír, 19,5 x 28 cm, rám, v kontextu českého umění zaujímá Stanislav Podhrázský postavení solitéra, určené zejména jeho bezvýhradným zaměřením na figuru a výraznou imaginaci. Jeho tvorba také neprošla žádnými výraznými proměnami: od raných artefaktů až po pozdní díla se setkáváme s …
Current price: 8.500 CZK (355 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dalibor Chatrný
(1925-2012)
Bez názvu
No.: 281514Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:17
akvarel, papír, 2003, 70 x 65 cm, sign. DU D. Chatrný 73,03, rám, autor je známým představitelem experimentálních a konstruktivních tendencí, které kontinuálně rozpracovával od počátku 60.let. Byl pedagogem na pražské AVU a brněnské FaVU a členem Klubu konkretistů nebo Profil 58. Jeho práce je synon…
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Věra Janoušková
(1922-2010)
Hlava
No.: 281515Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:18
kvaš, tuš, papír, 1972, 42 x 30 cm, sign. PD Vě. Jan. 72, rám, sochařka Věra Janoušková se proslavila nejen svými osobitými plastikami ze smaltovaných plechů, ale rovněž i navýsost originálním přístupem při tvorbě svých koláží a kreseb. Nabízená položka představuje vzácnou ukázku tvorby z počátku 70…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Hodonský
(1945)
Naplaveniny
No.: 281516Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:19
akvarel, tuš, papír, 1992, 42,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 92, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association …
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Hodonský
(1945)
Ptačí zpěv
No.: 281517Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:20
email, překližka, matrice ke dřevořezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Rašení
No.: 281518Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:21
olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…
Current price: 26.000 CZK (1.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Přízračný kámen
No.: 281519Auction price: 70.000 CZK (2.917 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:22
olej, plátno, 2004, 60 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 04, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda
Current price: 70.000 CZK (2.917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Karoušek
(1926-1991)
Únorové slunce
No.: 281520Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:23
olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška, the disciple of prof. V. Silovsky and M. Holy, member of M 57
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Chaloupek
(1958)
Andělský vodopád
No.: 281521Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:24
akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Patrik Hábl
(1975)
Abstraktní krajina
No.: 281522Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:25
akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…
Current price: 98.000 CZK (4.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Gympl
No.: 281523Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:26
akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Ježíšek
No.: 281524Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED