On-line auction

.

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Zajíc před terčem

    No.: 243333

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:00

    linořez, novější otisk z původní matrice, 9 x 8,5 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka vzniklý okolo roku 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, jako ilustrace ke knize Román zajícův, mírně zažloutlý papír, na papíru drobné nahnědlé skvrnky, , studied at The Secondar…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka

    No.: 243334

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:02

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Svatý František

    No.: 243335

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:04

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vánoční kapr

    No.: 243336

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:06

    tisk, papír, 1967, 20,5 x 12,8 cm, sign. DU; značeno PD 67,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Václav Jansa

    Horské jezírko

    No.: 243337

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:08

    akvarel, papír, 42,5 x 34,7 cm, sign. DU Václav Jansa, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Rumcajs s kordem

    No.: 243338

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:10

    kresba na ultrafanu, 20 x 25 cm, kliprám, , the disciple of prof. V. Rada, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, ASIFA and UVU

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lodě v zálivu

    No.: 243339

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:12

    olej, plátno, 16,6 x 24,2 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vchod obrostlý růžemi

    No.: 243340

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:14

    olej, papír, 15,6 x 21,5 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo dole kousek rohu papíru utržen, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zámek Červená Lhota

    No.: 243341

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:16

    olej, karton, 11,7 x 17,5 cm, sign. PD J. Dlabal, na spodním okraji na jednom místě nepatrně odřená malba, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce nad Lipnem

    No.: 243342

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:18

    olej, plátno, 11,8 x 23,7 cm, sign. PD J. Dlabal, DU: Lipno, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Antické ruiny

    No.: 243343

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:20

    olej, karton, 15,9 x 26 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Siena

    No.: 243344

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:22

    olej, karton, 21,4 x 15,1 cm, sign. LD J. Dlabal, PD Siena, ohnuté rohy papíru, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Velkoměsto

    No.: 243345

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:24

    olej, papír, 21,6 x 11,5 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan