On-line auction

.

    Gejša

    No.: 243654

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:10

    japonský dřevoryt, 35 x 24,4 cm, nalepeno na papíru, poškozeno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Dvě gejši

    No.: 243655

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:12

    japonský dřevoryt, 35,3 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Samuraj

    No.: 243656

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:14

    japonský dřevoryt, 35 x 21,8 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, místy odřená barva,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Příprava na souboj

    No.: 243657

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:16

    japonský dřevoryt, 35,3 x 22,7 cm, nalepeno na papíru,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Gejša s hřebenem

    No.: 243658

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:18

    japonský dřevoryt, 23 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Gejša

    No.: 243659

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:20

    japonský dřevoryt, 21,4 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno,

    Current price: 600 CZK (24 €)