auction history

  • Čermín

    Akty

    No.: 470

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 11. 2016 19:15

    3x uhel, papír, 28 x 19 cm, vše signováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • K. Baloun

    (1909)

    Okrasa úhorů

    No.: 469

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 11. 2016 19:10

    olej, karton, 25,5 x 20 cm, sign. LD K. Baloun, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Edina Šrůtková - Jelínková

    (1914-2003)

    V parku

    No.: 468

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 11. 2016 19:05

    litografie, 43 x 28,5 cm, sign. PD Adina Jelínková - Šrůtková, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Vozka

    No.: 467

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 21:30

    litografie, 1948, 10,5 x 17,5 cm, sign. PD Voj. Sedláček 48, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 301 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**9 History of bids

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Muž s koněm

    No.: 466

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 21:25

    litografie, 9,3 x 6,6 cm, sign. PD Voj. Sedláček, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Milena Pilná

    Ohře u Klášterce

    No.: 465

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 21:20

    litografie, 1975, 21 x 39,5 cm, sign. PD M. Pilná 1975, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Milena Pilná

    Pohoří

    No.: 464

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 21:15

    linoryt, 1974, 13,5 x č1,5 cm, sign. PD M. Pilná 1974, 104/110, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

    Pod horou I.

    No.: 463

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 21:10

    linoryt, 1988, 66 x 27,5 cm, sign. PD nečitelně, 92/120, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Hajný

    No.: 462

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 21:05

    litografie, 19 x 11,5 cm, sign. PD Karel Müller, 113/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Petr Císařovský

    (1950)

    Chaos

    No.: 461

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 21:00

    lept, 1981, 20,3 x 14,7 cm, sign. PD P. Cisařovský 81, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Malejovsky and Soukup at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 301 CZK (13 €)

  • Ladislav Rektoris

    Dívčí tvář

    No.: 460

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 20:55

    litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Rektoris, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Rudolf Kučera

    Jihlávka

    No.: 459

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 20:50

    litografie, 54 x 40 cm, sign. PD Rud. Kučera, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 202 CZK (9 €)

  • Světla Hásková

    Dívka s růžemi

    No.: 458

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 20:45

    litografie, 27,5 x 19 cm, sign. PD S. Hásková, pasparta, 27/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Ladislav Hájek

    (1907-?)

    Z Pohořelce

    No.: 457

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 20:40

    litografie, 1980, 21,5 x 31,9 cm, sign. PD Lad. Hájek 1980, pasparta, 145/200, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Steiner in Vienna

    Current price: 303 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Václav Rytíř

    (1889-1943)

    Lišky

    No.: 456

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 20:35

    akvarel, papír, 13,8 x 27,8 cm, monogr. DU VR 1921, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, member of The American Society of Bookplate collectors & designers

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Na samotě

    No.: 455

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 20:30

    pastel, uhel, papír, 36,5 x 55,5 cm, sign. LD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 302 CZK (13 €)

  • Helena Slavíková

    (1924)

    Dívka s bodláky

    No.: 454

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 20:25

    litografie, 1974, 41 x 24,3 cm, sign. DU H. Slavíková 1974, 8/100, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Pukl, K. Minar

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

    Kotvení ve francouzském přístavu

    No.: 453

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 20:20

    lept, 1978, 17,9 x 25,3 cm, sign. LD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Překážka

    No.: 452

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 20:15

    linoryt, 28 x 32 cm, sign. DU Cinybulk, 12/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Hans Kirst

    (1914-1989)

    Náměstí

    No.: 451

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 20:10

    lept, 23,3 x 17,6 cm, sign. PD Hans Kirst, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Bruno Reinhold

    (1891-?)

    Chrám sv. Víta

    No.: 450

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 20:05

    suchá jehla, 33,5 x 46 cm, sign. PD Bruno Reinhold, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 401 CZK (17 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Pražské mosty

    No.: 449

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 20:00

    litografie, 1986, 18,7 x 31,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1986, rám, 9/180, na zadní straně štítek Československý spisovatel s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 303 CZK (13 €)

    Daliborka

    No.: 448

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 19:55

    litografie, 38 x 30 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 401 CZK (17 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Karlštejn

    No.: 447

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 19:50

    lept, 12,3 x 13 cm, sign. PD V. H. Hlavsa, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Rudolf Jelínek

    (1886-1950)

    Karlštejn

    No.: 446

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 19:45

    lept, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD Rudolf Jelínek, rám, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Štramberk

    No.: 445

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 19:40

    lept, 23,8 x 22,7 cm, sign. PD nečitelně, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 302 CZK (13 €)

    Brno - krokodýl v průchodu radnice

    No.: 444

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 19:35

    lept, 12,5 x 8,8 cm, sign. PD nečitelně, rám, papír mimo tisk mírně zašpiněn, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • V. Studený

    View of a town

    No.: 443

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 19:30

    crayon, ink, chalk, paper, 48,5 x 64,5 cm, sign. LD V. Studený, frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Countryside with a pond

    No.: 442

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 19:25

    aquarelle, ink, paper, 1982, 28 x 40 cm, sign. Pecháček 82, passe-partout, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private study by J. Brož, J. Slavíček and J. Otčenášek, later at the Academy of Fine Arts of Leonarda da Vinci in Cairo

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    From South Bohemia

    No.: 441

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 19:20

    aquarelle, ink, paper, 1977, 29,7 x 41,3 cm, sign. LD Pecháček 77, frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private study by J. Brož, J. Slavíček and J. Otčenášek, later at the Academy of Fine Arts of Leonarda da Vinci in Cairo

    Current price: 201 CZK (9 €)