auction history

  • Alfréd Rozum

    (?-1941)

    Bouquet

    No.: 374

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 20:15

    oil, canvas, 45 x 56 cm, sign. RD A. Rozum, frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 301 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Franěk

    Na vsi

    No.: 373

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 20:10

    olej, lepenka, 25 x 36 cm, sign. LD Franěk, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Vesnice

    No.: 372

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 20:05

    litografie, 22,5 x 42 cm, sign. PD nečitelně, pasparta zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Antonín Kameník

    (1886-1959)

    Maryčka Magdonová

    No.: 371

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 20:03

    dřevoryt, 21,5 x 18,2 cm, sign. PD A. Kameník, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Zátiší s květinou

    No.: 370

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 19:55

    tempera, karton, 28 x 22,4 cm, sign. PD Hart., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    V lese

    No.: 369

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 19:50

    litografie, 1959, 31,5 x 32,1 cm, sign. PD Cyril Chramosta 59, rám, 3/15, mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 314 CZK (13 €)

    Ležící dítě

    No.: 368

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 19:45

    fotografie, 22,7 x 39,4 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Kostelík

    No.: 367

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 19:40

    tuš, papír, 1992, 22,6 x 30,8 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Na pobřeží

    No.: 365

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 19:30

    uhel, papír, 1957, 20,9 x 30,8 cm, sign. PD V. Junek, rám, mírně zažloutlá pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    U moře

    No.: 364

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 19:25

    tužka, papír, 21 x 30,9 cm, sign. PD V. Junek, rám, mírně zažloutlá pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Suché stromy ve vsi

    No.: 363

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 19:23

    olej, karton, 34,5 x 44,3 cm, rám, zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 405 CZK (17 €)

    U vody

    No.: 362

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 19:15

    akvarel, papír, 28,9 x 39 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 301 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

    Malebná vesnice

    No.: 361

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 19:13

    olej, karton, 29,7 x 42,6 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 501 CZK (21 €)

    Karlův Týn

    No.: 360

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 19:05

    lept, 17 x 11,8 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Jarmila Čermáková

    Jablko

    No.: 359

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 19:00

    lept, 9,6 x 9,4 cm, sign. PD J. Čermáková, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Zdeněk Bláha

    Náměstí

    No.: 358

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 18:55

    litografie, 24,8 x 38,5 cm, sign. PD Z. Bláha, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 401 CZK (17 €)

  • Svoboda

    Mushroom picker in a birch grove

    No.: 357

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 18:50

    oil, fiberboard, 64 x 78 cm, sign. LD Svoboda, frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 501 CZK (21 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    National Theatre

    No.: 356

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 18:45

    etching, 27 x 21,5 cm, sign. RD V. Souček, frame, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 301 CZK (13 €)

  • František Xaver Procházka

    (1887-1950)

    Work on a field

    No.: 355

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 18:40

    lithography, crayon, 25 x 36 cm, sign. LD Fra. X. Procházka, frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Bukovac, H. Schwaigr and M. Pirner

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    View of Charles bridge

    No.: 354

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 18:35

    lithography, 1960, 21,5 x 39 cm, sign. RD V. Polášek 60, frame, 106/110, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Nie Wieder LSD

    No.: 353

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 18:30

    serigraphy, 53 x 41,3 cm, frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    River valley

    No.: 352

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 18:25

    oil, fiberboard, 34,5 x 70 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 301 CZK (13 €)

    Make money

    No.: 351

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 18:20

    serigraphy, 53 x 41 cm, frame, at right torn paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Karel Liška

    (1914-1987)

    On hay under Plechý

    No.: 350

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 18:15

    aquarelle, pencil, paper, 1952, 28 x 39,5 cm, sign. RD Liška, frame, back author´s label with description, frame damaged, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Jaroslava Lázníčková - Velebová

    Under water

    No.: 349

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 18:10

    etching, 1989, 30,5 x 22,8 cm, sign. RD Jaroslava Lázníčková - Velebová 89, passe-partout, author´s print, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • Václav Kučera

    Rabštejn

    No.: 348

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 07. 2016 18:05

    crayon, paper, 1976, 52 x 36 cm, sign. RD Kučera 76, frame, back label with description of author

    Current price: 515 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Vlasta Klemsová - Čecháková

    (1905)

    Countryside with a river

    No.: 347

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 07. 2016 20:30

    aquarelle ,ink, paper, 21 x 31,5 cm, sign. LD V. Klemsová - Čecháková, frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • Miloslav Procházka

    (1927)

    Zimní panorama Beskyd

    No.: 346

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 07. 2016 20:28

    olej, karton, 1941, 64,5 x 92,5 cm, sign. PD M. Procházka 41, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. S. Urban, F. Ketzko at The School of Applied Arts in Prague, prof. F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 301 CZK (13 €)

  • Miloslav Procházka

    (1927)

    Letní krajina po sklizni

    No.: 345

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 07. 2016 20:20

    olej, karton, 1942, 61,5 x 94 cm, sign. PD M. Procházka 42, LD natržený karton, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. S. Urban, F. Ketzko at The School of Applied Arts in Prague, prof. F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Market colonnade in Karlovy Vary

    No.: 344

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 07. 2016 20:15

    etching, 17,9 x 13,5 cm, sign. RD Jarol. Šefl, frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids