auction history

  • Karl Schmidt-Rottluff

    (1884-1976)

    Přístav na Labi (Elbhafen)

    No.: 932

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 12:37

    litografie, 1908, 19,3 x 29,6 cm, značeno LD: zeitschrift für Bildende Kunst 1908; PDElbhafen, Orig.-lithographie von Schmidt-Rottluft, papírová pasparta,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Ludwig Michalek

    (1859-1942)

    Cesta domů

    No.: 930

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 12:35

    lept, 23 x 32,7 cm, LD značeno original radierung von L. Michalek, vydal: Verlag der Gesellschaft F. Vervielf Kunst in Vien ,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Hanns Fechner

    (1860)

    Portrét dívky

    No.: 925

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 12:30

    litografie, 27 x 21,5 cm, PD monogr. na kameni , LD: steindruck v.F. Herrmann, Berlin s 14,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Lovis Corint

    (1858-1925)

    Hlava ženy (Frauenkopf)

    No.: 922

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 12:27

    suchá jehla, 11,9 x 7,9 cm, značeno na ochranném papíru: DU Lovis Corinth, Frauenkopf, Originalradierung, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Zahradní práce

    No.: 900

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 12:05

    tuš, papír, 1919, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Vojt. Sedláček 1919, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Motiv z chalupy

    No.: 891

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 11:56

    tuš, papír, 1981, 45 x 64 cm, sign. PD Josef Lehoučka 12. VII. 81, rám, dole text: Co se děje, když tam nejsme: útok černých šikitanců, skutečně odražený vyrovnanými šiky (dřeva)., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Eduard Hofman

    (1914-1987)

    Adam (Stvoření světa)

    No.: 889

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 11:54

    akvarel, tuš, tužka, papír, 1974, 32,8 x 24 cm, monogr. LD EH 74, ilustrace podle animovaného filmu výtvarníka Jeana Effela a režiséra Eduarda Hofmana Stvoření světa z roku 1957, při okrajích a na zadní straně technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jos. Svoboda

    Pohled na Prahu

    No.: 871

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 11:36

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • E. Pavlíček

    Lokomotiva

    No.: 863

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 11:28

    olej, plátno, 50 x 70,5 cm, sign. PD E. Pavlíček, rám, ve střední části restaurováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Dáma s červeným slunečníkem

    No.: 858

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 11:23

    olej, karton, 47 x 40,5 cm, sign. PD, rám, podle Josefa Schussera, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Josef Strnad

    (1889-1952)

    Studie kluka u ohníčku

    No.: 831

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:56

    akvarel, papír, 1931, 23 x 32 cm, sign. DU Jos. Strnad 1931, pasparta, DU popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Švabinský and M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Václav Malý

    (1874-1935)

    Muž v kabátě

    No.: 819

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:44

    tužka, papír, 43 x 23 cm, sign. PD V.M., dole na papíře skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Oslava

    No.: 814

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:39

    olej, karton, 1945, 24,4 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 45, u horního okraje malba lehce odřená, ,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • A. Möller

    Plachetnice na moři

    No.: 805

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:30

    olej, plátno, 45,5 x 50 cm, sign. LD A. Möller, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Svaté čtení

    No.: 794

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:19

    olej, plátno, 58,3 x 41,6 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Šalamoun

    Kočky

    No.: 779

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:04

    litografie, 1978, 42,3 x 60 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 78, autorský tisk, the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. A. Kapr and G. K. Muller at The Academy of Graphics and Typographical Arts in leipzig, member of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Karel Svolinský

    No.: 778

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:03

    mědirytina, 18,4 x 11,8 cm, sign. PD KSvolinský, č. 23/200, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artis…

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Zátiší s třešněmi a kloboukem

    No.: 770

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 09:55

    litografie, 48,6 x 37,6 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Pavel Roučka

    Eva

    No.: 767

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 09:52

    litografie, 1978, 53, 5 x37, 5 cm, sign. PD Pavel Roučka 78, autorský tisk, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Pavel Roučka

    Hnízdo

    No.: 765

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 09:50

    litografie, 28,2 x 20,7 cm, sign. PD Roučka, autorský tisk, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Andělé

    No.: 747

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 09:32

    reliéfní tisk, 30,6 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, a.t., , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Toulouse Lautrec

    No.: 741

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 09:26

    litografie, 1954, 52,5 x 36,5 cm, sign. PD J. Mácha 54, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Mária Rudavská

    Okřídlené postavy

    No.: 715

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 09:00

    tisk, kombinovaná technika, 28 x 19,5 cm, sign. PD Mária Rudavská, č. 1/15,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Alexej Kraščenič

    Bon pari

    No.: 709

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 08:54

    lept, 1989, 29,5 x 16,8 cm, sign. PD Kraščenič 89, č. 6/35, pravý horní a dolní levý roh papíru lehce pokrčen,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Robert Jančovič

    Sochy

    No.: 708

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 08:53

    lept, mezzotinta, 15,9 x 9,8 cm, sign. PD R. Jančovič, 63/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Zdenek Bugáň

    Nekonečné dialogy III.

    No.: 705

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 08:50

    lept, akvatina, mezzotinta, 15,9 x 10,4 cm, sign. PD Bugáň 1985, 21/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Bubak

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Picador et Torero Attendant le Paseo de Cuadrillas

    No.: 698

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 08:43

    linoryt, 27 x 32,8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    No.: 679

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 08:24

    akvarel, tužka, papír, 1956, 40 x 29,5 cm, sign. LD Liesler 1956, kousek papíru na horním okraji utržen, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group …

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jan Šebek

    (1890-1966)

    Dívka z Domažlic

    No.: 667

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 08:12

    olej, dřevo, 43 x 28,5 cm, sign. LD J. Šebek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Dancer

    No.: 349

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2020 15:06

    pencil, paper, 17 x 12 cm, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts

    Current price: 3.000 CZK (120 €)