Andrea Forsterová
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:49
litografie, 2000, 54 x 42,5 cm, sign. PD Forsterová 2000, rám, č. 38/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Vladimír Větrovský
Moucha v superpozici
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:48
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Vladimír Větrovský
Strašák
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:47
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Ladislav Kuklík
Probuzení II
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:46
kombinovaný lept, 2011, 48,8 x 59,5 cm, sign. DU L. Kuklík 2011, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Otto Placht
Toxická džungle
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:45
litografie, 2015, 52,5 x 69,7 cm, sign. PD Otto Placht 2015, č.9/80, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Luboš Vetengl
(1988)
Moderní sloup II
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:44
litografie, 2009, 70 x 50 cm, sign. PD Vetengl 2009, č. 4/4, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Ivana Lomová
Série 6 ks litografií Cvičení
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:43
litografie, 2018, 9 x 13,1 cm, sign. PN/LN/UN Ivana Lomová , autorský tisk, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Lucie Skřivánková
(1982)
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:42
litografie, 2018, 32 x 48,5 cm, sign. LD Lucie J. SKřivánková, 2018, č. 27/60
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Martin Salajka
(1981)
Ptáci
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:41
litografie, 2018, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, č. 15/100, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Motýli
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:39
akvatinta, 1989, 49 x 33 cm, sign. PD Čepelák 1989, č. 24/100, v soupisu pod č. 694, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Zimní pole
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:38
akvatinta, 1967, 34 x 50 cm, sign. PD Čepelák 1967, č. 27/100, v soupisu pod č. 267, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Jiří Janda
MHD 3
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:37
litografie, 2017, 22 x 33 cm, sign. PD JJanda 2017, č. 3/7
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Brázda
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:36
mezzotinta, 1985, 32 x 49 cm, sign. PD Čepelák 1985, č. 6/50, v soupisu pod č. 617, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Michael Rittstein
Opékač
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:35
litografie , 1983, 43 x 60 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 7/40, natržený pravý okraj, vpravo dole lehce natržený papír, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Andrea Forsterová
Hájení velryb
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:34
litografie, 2004, 47 x 61,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2004, č. 63/120, lehce ohlé rohy, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)
Dan Trantina
Černí Hatcinové
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:33
litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 23/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Dan Trantina
Tiamat
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:32
litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 21/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Dan Trantina
Buďte opicemi
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:31
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jan Gemrot
(1983)
On the road
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:30
serigrafie, 2016, 32 x 16,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 16, č. 3/50, horní i dolní okraj lehce pomačkány
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Martin Velíšek
(1963)
Borec v Litokrajině 1
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:29
litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 26/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Martin Velíšek
(1963)
Ježíšek Fritz
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:28
litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 6/60, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Tomáš Hřivnáč
Z obou stran
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:27
suchá jehla, 2007, 94 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/4, okraje velmi mírně zmačkány, studium na SUPŠ v Praze
Jaroslav Valečka
(1972)
V úplňku
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:26
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Hynek Luňák
(1926-2014)
Lví brána (Cyklus Brány)
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:25
barevná litografie, 1984, 42 x 53 cm, sign. PD Luňák 84, č. 9/40, mírně ohnuté rohy
Hynek Luňák
(1926-2014)
Porta Vesuvio (Cyklus Brány)
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:24
Hynek Luňák
(1926-2014)
Brána zapomenutého vítězství (Cyklus Brány)
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:23
barevná litografie, 1986, 42 x 53 cm, sign. PD Luňák 86, č. 6/50, mírně zohýbané rohy
Hynek Luňák
(1926-2014)
Brána stojícího času (Cyklus Brány)
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:22
Jakub Honetschläger
(1980)
Díra
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:21
viceberevná akvatinta, 2015, 16,5 x 24,5 cm, PD monogr. H, č. 3/20
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Petr Faltus
(1968)
Osud určuje cestu!
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:20
litografie, 2007, 70,5 x 55 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 12/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Lampionová slavnost
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:19
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)