• Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Maminka

    Položka č.: 832

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:50

    kniha, 20 x 13,5 cm, podpis J. Seifert, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1954, il. J. Trnka, pův. clpl. vazba s obálkou, 91s., lehce zašlá obálka, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Ludvík Kundera

    (1920-2010)

    Klínopisný lampář

    Položka č.: 843

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:49

    kniha, podpis s věnováním básníku Josefu Hrubému na tit. listě L. Kundera, il. ve frontispisu J. Istler, vyd. Za svobodu, Praha, 1948, brož, 57s., uvolněné a mírně otřepené listy, opotřebené okraje obálky, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Kostka Neumann

    (1875-1947)

    Rudé zpěvy

    Položka č.: 842

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:48

    kniha, podpis autora naproti titulu, obálka anonym, vyd. Večernice V. Vortel a R. Rejman, Praha, 1923, pův. brož, 68s., několik uvolněných listů, krásný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludvík Kundera

    (1920-2010)

    Berlin

    Položka č.: 839

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:45

    kniha, podpis s věnováním básniku J. Hrubému L. Kundera, německy, vyd. Verlag und Datenbank für Geisteswissenschaften, Weimar, 2000, brož s obálkou, 46s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Stanislav Kostka Neumann

    (1875-1947)

    Třicet zpěvů z rozvratu

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:42

    kniha, podpis autora na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1918, upr. M. Kaláb, polokožená převazba, zlacená horní ořízka, 89s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Ivan Olbracht

    (1882-1952)

    Žalář nejtemnější

    Položka č.: 835

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:41

    kniha, podpis autora na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1929, polokožená převazba, zlacená horní ořízka, 170s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Arnošt Lustig

    (1926-2011)

    Interview II - vybrané rozhovory 1979 - 2003

    Položka č.: 831

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:37

    kniha, 20 x 13,5 cm, podpis A. Lustig, vyd. C.A.T., 2004, pův. pevná vazba s obálkou, 352s., velmi pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    V. Cibula - Pražské pověsti

    Položka č.: 830

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:36

    kniha, 24 x 16 cm, podpis C. Bouda a V. Cibula na titl. straně, vyd. Orbis, Praha, 1972, pův. clpl vazba s obálkou, 467s., velmi pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Vojta

    (1888-1970)

    Cesta k Národnímu divadlu

    Položka č.: 829

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:35

    kniha, 20,5 x 13,5 cm, podpis autora na titl. straně, vyd. Svobodné slovo - Melantrich, Praha, 1958, pův. clpl. vazba, bez obálky, 15s., vazba lehce opotřebená, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Soubor z pozůstalosti autora

    Položka č.: 825

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:31

    volné listy, 30 x 21 cm, 1x sign. kresba, 2x podpis na dopisnici, 2x podpis na volném papíře, 1x arch pošt. výročním známek s portrétem Kuby s podpisem jejich autora M. Ondráčka, r. 1974, 1x katalog, vyd. Ministerstvo informací, Praha, 1949, brož, 43s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák pr…

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Svatopluk Machar

    (1864-1942)

    Krůčky dějin

    Položka č.: 824

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:30

    kniha, 18 x 11 cm, podpis autora, vyd. Šolc a Šimáček, Praha, 1927, pevná plpl. vazba, 242s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Bezruč

    (1867-1958)

    Slezské písně

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Bibliofilie, ručně přepsaná báseň s podpisem na tit. listě a podpis v tiráži P. Bezruč, 9x barevný dřevoryt a podpis v tiráži B. Lacina, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1951, ex. 68/500 na ručním maršovském papíře, clkž. vazba, 186s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

  • Erich von Däniken

    Pozdravy z doby kamenné

    Položka č.: 823

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:29

    kniha, 20 x 14,5 cm, podpis autora na titl. listě k roku 2012, vyd. Dialog, Liberec, 2010, pův. pevná vazba, 229s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Jindřich Hořejší

    (1886-1941)

    Korálový náhrdelník

    Položka č.: 820

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:26

    kniha, 15,5 x 12 cm, dedikace autora na titl. Straně, vyd. Čin, Praha, 1923, pův. pevná vazba, 31s., odřená vazba i hřbet, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • James Joyce

    (1882-1941)

    Anna Livia Plurabella

    Položka č.: 819

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:25

    kniha, 18,5 x 12,5 cm, podpis překl. A. Hoffmeistera a Vladimíra Procházky na předsádce, vyd. Odeon, Praha, 1932, volná knižní vazba v kart. ob. v kart. pouzdře, 95s., zašpiněno od červené barvy, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Antal Stašek

    (1843-1931)

    V temných vírech I.

    Položka č.: 818

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:24

    kniha, ., 17,5 x 13 cm, podpis Antala Staška na titulní straně, jeden svazek, Josef R. Vilímek, Praha, polokožená převazba, obálka vlepena, 282 stran, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pohádka o princezně Duši - Kamil Bednář

    Položka č.: 815

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:21

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Louis Armstrong

    (1901-1971)

    Louis Armstrong

    Položka č.: 811

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:17

    pohlednice s podpisem, 12,8 x 17,8 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Různí autoři

    Hrdinom osloboditel’om z vďačnosti

    Položka č.: 810

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:16

    Bibliofilie, 14x sign. dřevoryt, autoři: L. Fulla, R. Dúbravec, Fr. Král, J. Fedora, I. Štubňa, O. Opršal, J. Szabó, O. Barčík, vyd. grafici Krajského střediska ÚSČSVU, Martin, 1955, volné listy v pův. deskách, dobrý stav, z původního konvolutu chybí dva dřevořezy L. Fully, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Fr.L. Čelakovský: Ohlas písní ruských a českých

    Položka č.: 805

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:11

    Bibliofilie, titulní vigneta (lept) V.H. Brunner, vyd. a svázal L. Bradáč, Praha, 1913, ex. 113, ruční papír Eggerth, pův. zdobená zlacená kožená vazba, 201s., mírně vybledlý hřbet, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL,…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • Pavel Roučka

    J. Žáček: Blízkost

    Položka č.: 802

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:08

    Bibliofilie, 4x sign. litografie P. Roučka, podpis autora v tiráži, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1980, volné listy v ob., okraj obálky mírně poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG H…

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Olga Vychodilová

    Dívky

    Položka č.: 801

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:07

    bibliofilie, 9x sign. lept O. Vychodilová, bez nakl. údajů, ex. 6/60 s podpisem výtvarnice na obálce, volné listy, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Alena Antonová

    Jan Ignác Summa

    Položka č.: 800

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:06

    bibliofilie, 1x sign. barevná such jehla A. Antonová, vyd. Karel Samšiňák, Praha, 2008, ex. 34/85 s podpisem vydavatele v tiráži, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Paříž

    Položka č.: 794

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:00

    bibliofilie, 2x lept J. Kábrt; podpis P. Kábrt, J. Čejka (redakce) a M. Dyrynk (typografie) v přední tiráži; vydáno u příležitosti 80. narozenin J. Kábrta a k poctě českého kresleného a animovaného filmu a jeho tvůrců, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 2000, volné listy v obálce, výborný stav, antiq…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Okno (Vladimíra Komárka k padesátinám grafikou pozdravují..)

    Položka č.: 790

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:59

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Ludvík Kundera: Galerie a názvy

    Položka č.: 787

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:53

    bibliofilie, 1x sign. linoryt L. Jandová, podpis s věnováním autora v tiráži, vyd. Galerie Otakara Kubína, Boskovice, 1996, jeden dvojlist a grafický list v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Josef Svatopluk Machar

    (1864-1942)

    Konfese literáta I.+II.

    Položka č.: 786

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:52

    Bibliofilie, podpis autora v prvním svazku, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1927, ex. č. 5, 2x pův. brož, 202+203s., okraje obálky prvního dílu mírně opotřebené, flíčky na ořízkách, velmi dobrý stav obou svazků, nerozřezáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Maria

    (1870-1942)

    Parnas

    Položka č.: 785

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:51

    Bibliofilie, podpis autora na patitulu, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1929, ex. 21/50 na simili japanu, celokožená vazba s ražbou a zlacením, 566s., hřbet a růžky desek odřené, flíčky na ořízce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Otakar Theer: Výpravy k já

    Položka č.: 783

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:49

    bibliofilie, lept na tit. listě, úprava a obálka V.H. Brunner, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1914, brož v obálce, 34s., mírně opotřebené okraje, dobrý, hezký stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL, SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Novalis: Hymny k noci /první/

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:45

    bibliofilie, 1x sign. barevná litografie V. Suchánek, vyd. Josef Straka, Praha, 1981, ex. 59/60, dva dvojlisty v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Acade…

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)