auction history

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Z cyklu Hříčky

    No.: 499

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 10:46

    akvarel, papír, 2000, 45 x 32 cm, sign. PD Jiří Mrázek 2000, vzadu popsáno autorem,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Z cyklu Hříčky

    No.: 498

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 10:45

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Žebra hrušky

    No.: 497

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 10:44

    litografie, 2005, 25,5 x 21 cm, sign. PD Lukáš Miffek 05, 15/28, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strizek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Jiří Marek

    Jan Zrzavý

    No.: 496

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 10:43

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 18 x 13 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Martin Mainer

    Plutí

    No.: 494

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 10:41

    litografie, 45,7 x 30,5 cm, sign. PD Mainer, č. 71/100,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Alena Laufrová

    Franz Kafka V.

    No.: 490

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 10:37

    lept, suchá jehla, 1991, 39,5 x 29,6 cm, sign. PD Alena Laufrová 91, 21/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Ivana Lomová

    Z lesa do lesa

    No.: 487

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 10:34

    litografie, 1996, 21,2 x 32,8 cm, sign. DU Ivana Lomová 1996, 20/45, při horním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Koutský

    Láska na první pohled

    No.: 450

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 09:57

    pastel, tužka, pauzovací papír, 1987, 21 x 28,7 cm, skica ke krátkometrážnímu filmu z roku 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Ivan Komárek

    Rozcapenej

    No.: 449

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 09:56

    litografie, 1990, 32 x 42,5 cm, sign. PD Ivan Komárek 90, č. 37/60, , the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Hedvika Krejčová

    Žena a muž

    No.: 445

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 09:52

    litografie, 28 x 46 cm, sign. PD Hedvika Krejčová, 23/30, mírně okrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • Miloš Koreček

    (1906-1989)

    Fokalk

    No.: 440

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 09:47

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 24 x 9,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, member of the surrealist group RA

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Boris Jirků

    Bryllt

    No.: 437

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    serigrafie, 1990, 21,2 x 15 cm, sign. PD Jirků, 10/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Keř

    No.: 435

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 09:42

    suchá jehla, 1982, 20,5 x 25 cm, sign. DU L Jandová 82, rám, the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    No.: 419

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 09:26

    litografie, 29,8 x 20,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Jaroslav Hošek

    (1909)

    No.: 413

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 09:23

    serigrafie, 2010, 65 x 46 cm, sign. DU Jakub Hošek, č. 1/100, ohnuté rohy,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hudec

    (1989)

    Aquarium - Landscape

    No.: 415

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 09:22

    akryl, papír, 2013, 43 x 61 cm, sign. na zadní straně Tomáš Vítámvás, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Michal Gabriel

    No.: 412

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 09:19

    tužka, papír, 1995, 20,8 x 29,3 cm, sign. PD M. Gabriel 1995, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Alena Šlapáková

    Korálový svět

    No.: 408

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 09:15

    litografie, 1993, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Šlapáková 93, 46/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jiří Vach

    Happy day

    No.: 405

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 09:12

    lept, 2014, 10,5 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Dieter Eckert

    No.: 402

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 09:09

    lept, 30 x 34,5 cm, sign. PD D. Eckert, autorský tisk

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Dieter Eckert

    Kompozice I

    No.: 401

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 09:08

    lept s hlubotiskem, 24,5 x 29,5 cm, sign. PD D. Eckert, č. 2/50

  • Jiří František Dvořák

    Tvář nahoty I

    No.: 376

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 08:43

    pastel, tuš, papír, 44,7 x 33,1 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Barbora Blahutová

    Láska vždycky zvítězí

    No.: 347

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 08:14

    kombinovaná technika, papír, dřevo, 2002, 100 x 50 cm, vzadu nalepen štítek: Aukční síň Trans Ars, při okrajích drobné oděrky ,

  • Václav Benedikt

    No.: 345

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 08:12

    litografie, 1993, 48 x 38 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Jiří Bernard

    V předklonu

    No.: 342

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 08:09

    lept, akvatinta, 33 x 21,5 cm, sign. PD , rám, 24/75, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Václav Bláha

    Nohy

    No.: 340

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 08:07

    litografie, 2009, 27,3 x 38,4 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, , studied at The Secondary Art School in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Bajgar

    (1913-1991)

    Kompozice pro XVII. Divadelní Máj v Krnově

    No.: 338

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 08:05

    linoryt, 1973, 27,3 x 40 cm, sign. PD Jindřich Bajgar 1973, 33117, LD věnování, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. O. Blažíček, C. Bouda and J. Sejpek at Czech Technical University in Prague (CTU)

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**3 History of bids

  • Mikuláš Axmann

    Betlém

    No.: 335

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 08:02

    litografie, 1998, 42,5 x 36,5 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1998, 43013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Richard Augustin

    (1975)

    Louka č. 1

    No.: 334

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 08:01

    monotyp, 2011, 42 x 29,5 cm, sign. LD Richard Augustin, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jiřina Adamcová

    (1927)

    Vzkříšení II.

    No.: 333

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 08:00

    linoryt, kombinovaná technika, papír, 1995, 52 x 42 cm, sign. LD Jiřina Adamcová 95, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)