auction history

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Pohled na vesnici

    No.: 710

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 12:33

    dřevoryt, 40 x 53,5 cm, sign. PD BJaroněk, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky,

    Current price: 4.600 CZK (184 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Potok

    No.: 703

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 12:26

    tempera, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Valter K , rám, na rámu oděrky, , the disciple of the group Linie, The Association of South-Bohemian Fine Artists, the group Kolektiv, Index, member of The Umelecka beseda

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Dáma s motykou

    No.: 700

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    koláž, papír, 26,5 x 13 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    Tři postavy

    No.: 701

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 12:24

    tuš, akvarel, koláž, papír, 40,8 x 32,8 cm, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux, Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze.,

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Agregát na levnou domácí energii

    No.: 699

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 12:22

    koláž, papír, 14,7 x 18 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Ptakožížala

    No.: 673

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 11:56

    fix, papír, 1967, 21 x 29,7 cm, PD datováno 25. 2. 1967

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Dobroslav Foll

    (1922-1981)

    Roboti

    No.: 671

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 11:54

    tuš, papír, 1959, 15 x 11,5 cm, sign. LD Foll 59, pasparta, provenience: pozůstalost autora, the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Chrám svatého Víta a Bazilika sv. Jiří

    No.: 659

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 11:42

    akvarel, uhel, papír, 1925, 21 x 16 cm, sign. PD Vik 1925, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Gr…

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    No.: 657

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 11:40

    kombinovaná technika, papír, 36,5 x 53 cm, sign. LD B. Ullrych 35, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Schoulená

    No.: 656

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 11:39

    akvarel, tužka, běloba, papír, 51 x 39,5 cm, sign. PD J. Štika, rám, v dolní části z větší části mimo kresbu vodní skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Rudolf Lexa

    (1915-2003)

    Procesí

    No.: 645

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 11:28

    tempera, karton, 1940, 26 x 34 cm, sign. LD R. Lexa 40, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • František Hlavica

    (1885-1952)

    Komedianti na stromě

    No.: 638

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 11:21

    akvarel, papír, 1952, 26 x 18,5 cm, sign. LD František Hlavica 1952, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of H. Schweiger at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Club of Fine Artists Ales in Brno

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Svlečená

    No.: 637

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 11:20

    tužka, papír, 1929, 28,7 x 20,3 cm, sign. PD Em. Frinta 7. VIII 29, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Svabinsky, Obrovsky and Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Kupka in Paris

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Ležící akt dívky

    No.: 636

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 11:19

    tužka, papír, 1927, 11,8 x 17 cm, sign. PD Em. Frinta 30. VI 27, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Svabinsky, Obrovsky and Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Kupka in Paris

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Hugo Boettinger (Dr. Desiderius)?

    (1880-1934)

    Motýlích křídel vánek

    No.: 632

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 11:15

    akvarel, papír, 37 x 24 cm, monogr. PD, na zadní straně popsáno: z majetku prof. Josefa Lieslera, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Havěť

    No.: 622

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 11:05

    kombinovaná technika, plátno, 2001, 46,5 x 60 cm, sign. na zadní straně Svoboda 2001, klínový rám, autor o vzniku díla: Náhodný či nenáhodný pohyb hmyzu či havěti kolem nás je jako podobenstvi životních cest některých úspěšných a některých méně a dejme tomu i třeba pošetilých pohybů, jen hlavně aby …

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Prášek

    (1950)

    No.: 618

    Auction price: 3.700 CZK (148 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 11:01

    akryl, plátno, 1992, 30 x 27,5 cm, LD monogr. KP 92, rám, vzadu popsáno autorem, , disciple of Prof. G. Singier at École Nationale Supérieure des Beaux-Arts in Paris, later studied at École des Beaux-Arts St. Ouen

    Current price: 3.700 CZK (148 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    No.: 616

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 10:59

    akryl, plátno, 1991, 28,7 x 20,5 cm, sign. PD Jiří Mrázek 91, rám,

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Chládek

    No.: 610

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 10:56

    olej, sololit, 1988, 38 x 100,5 cm, sign. PD Chládek 88, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Oldřich Oplt

    (1919-2001)

    Zátiší s kyticí

    No.: 603

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 10:46

    olej, tvrdá lepenka, 1984, 37,5 x 53 cm, sign. PD Oplt 84, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. K. Minar, V. Rada and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Rijen and UB in Pr…

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Zátiší s ovocem a sklenicí vína

    No.: 599

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 10:45

    ., 26 x 31 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. J. Obrovsky at the Academy of Fine Artists in Prague, member of JUV

  • Linda Lišková

    (1924-2008)

    Pestrá kytice

    No.: 601

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 10:44

    olej, karton, 49 x 35,5 cm, sign. LD L. Lišková, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Arabští kuřáci

    No.: 597

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 10:40

    olej, karton, 47,5 x 28 cm, monogr. PD nečitelně, rám, malba zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Otto Schüller

    (1886-?)

    Zátiší s konvicí a ovocem

    No.: 571

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 10:38

    olej, dřevo, 21 x 27,5 cm, sign. PN Otto Schüller, rám, v dolní části rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.100 CZK (164 €)

    Podzim u řeky

    No.: 590

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 10:33

    olej plátno, 81 x 65 cm, monogr. LD F. B. ,

    Current price: 3.100 CZK (124 €)

  • R. Kos

    Kostel sv. Jakuba v Brně

    No.: 585

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 10:28

    olej, plátno, 58 x 44 cm, sign. LD R. Kos, rám

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Karel Holec

    (1900-1968)

    Podzim

    No.: 581

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 10:24

    olej, plátno, 1930, 62 x 75,5 cm, sign. PD Karel Holec 30, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Vesnice na podzim

    No.: 579

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 10:22

    olej, plátno, 1955, 82 x 100 cm, monogr. PD VB 55, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Letní den

    No.: 578

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 10:21

    olej, karton, 51 x 73 cm, sign. PD VB, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • František Vít Blažek

    (1904-1966)

    No.: 576

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 10:19

    olej, dřevotříska, 52 x 70 cm, sign. LD Frant. Vít Blažek, místy odpadlá malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of M. Malina, The Ukrainian Academy in Prague, the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague and prof. F. Troster at The Academy of Perfor…