auction history

  • Karel Beneš

    No.: 224804

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 14:33

    litografie, 1978, 27,2 x 25,8 cm, sign. DU KBeneš 78, č. 22/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Strom

    No.: 218097

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 14:29

    litografie, 1945, 32,2 x 43,5 cm, sign. LD Václav Rabas 45, č. 144/300, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. B. Roubalik, V. Bukovac, H. Schwaiger and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Pasáček

    No.: 218076

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 14:26

    akvatinta, 18,8 x 29,8 cm, sign. PD Arno Nauman, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Zdeňka Burgetová

    květen

    No.: 202136

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 14:20

    tuš, tužka, papír, 26 x 18,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Zdeňka Burgetová

    V úplňku

    No.: 202135

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 14:19

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Předehry

    No.: 202132

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 14:18

    tuš, tužka, papír, 25,5 x 18,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Lumír Čmerda

    T Tito titáni už hostili i titána světové hudby

    No.: 199243

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 14:11

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Lumír Čmerda

    Ch Chotkova silnice

    No.: 199241

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 14:09

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Lumír Čmerda

    E Emauzy

    No.: 199240

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 14:08

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Bedřich Hoffstädter

    (1919-1954)

    Klec s bílým králíkem

    No.: 199183

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 14:03

    lithography, 1942, 24 x 35 cm, sign. RD BHoffstädter 42, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Vincenc Vingler

    (1911-1981)

    Páv

    No.: 239585

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 03. 2020 14:37

    pastel, papír, 1953, 18 x 25,5 cm, sign. LD Vingler 53, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    No.: 237253

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 03. 2020 14:32

    litografie, 1943, 18 x 28,5 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hol…

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Žena ve vaně

    No.: 237248

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 03. 2020 14:30

    tuš, pastelky, tužka, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Petra Oriešková

    Apolon a múzy

    No.: 234534

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 03. 2020 14:20

    litografie, 1993, 34 x 24 cm, sign. PD Petra Oriešková 1993, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Eckert at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář

    No.: 233604

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 03. 2020 14:09

    akvarel, papír, 1982, 14 x 17 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Markéta Králová

    Začarovaný les

    No.: 233406

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 03. 2020 15:19

    litografie, 18 x 14,1 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 8/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, J. Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Orel

    No.: 226538

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 03. 2020 14:41

    suchá jehla, 34,8 x 27,5 cm, sign. PD VSilovský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Man…

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Estimate: k CZK

  • Rumen Sazdov

    Sad

    No.: 224550

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 03. 2020 14:28

    olej, plátno, 1993, 30 x 40 cm, sign. LD Sazdov 93, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Vladimír Cidlinský

    Pohled na kamenný most v Písku

    No.: 223808

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 03. 2020 14:19

    litografie, 20,3 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 198/200, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Vladimír Cidlinský

    Kamenný most v Písku

    No.: 223807

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 03. 2020 14:18

    litografie, 18,5 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 46/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Kamenný most v Písku

    No.: 223788

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 03. 2020 14:15

    litografie, 22,7 x 37,1 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Jaroslava Votrubová

    Taneček

    No.: 223783

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 03. 2020 14:11

    lept, mezzotinta, 10,8 x 10,8 cm, sign. PD J. Votrubová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Estimate: k CZK

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Čertovka

    No.: 223781

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 03. 2020 14:10

    lept, 28 x 21,5 cm, sign. PD Emil Wänke, zažloutlý, zašpiněný papír, nalepeno na kartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Estimate: k CZK

    Cesta v předjaří

    No.: 214023

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2020 15:27

    olej, karton, 59,5 x 84,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Antonín Kameník

    Na řepě

    No.: 188886

    Auction price: 290 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2020 14:45

    lept, akvatinta, 13,5 x 12,7 cm, LD značeno v desce AK, zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 290 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Cikáni

    No.: 186506

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2020 14:35

    etching, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Sedláček

    Domek na Vysočině

    No.: 177218

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2020 14:04

    oil, cardboard, 1946, 24,5 x 34 cm, signed RD Sedláček 1946, rám, painting damaged in places, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Sedláček

    Vesnička v podhůří

    No.: 177217

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2020 14:03

    oil, cardboard, 1946, 25 x 35 cm, signed RD Sedláček 1946, rám, painting damaged in places, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    S květy ve vlasech (Ex Libris)

    No.: 242967

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2020 23:54

    dřevoryt, 1969, 7 x 4,1 cm, značeno DU Jaroslav Vodrážka, dřevoryt, 1969, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice (Ex Libris)

    No.: 242966

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2020 23:52

    dřevoryt, 1969, 8,5 x 5,5 cm, značeno DU Jaroslav Vodrážka, dřevoryt, 1969, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)