Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Nová radnice v Brně
No.: 265070Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:47
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Plzeňský Prazdroj
No.: 276932Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 21:00
lept, 1941, 24,2 x 19 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, LD vodotisková značka papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Výroba sudů - Plzeňský Prazdroj
No.: 276931Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:58
lept, 1942, 24,2 x 18,9 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1942, PD vodotisková značka papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Sklep - Plzeňský Prazdroj
No.: 276930Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:56
lept, 1940, 24,5 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1940, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Varna - Plzeňský Prazdroj
No.: 276929Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:54
akvatinta, lept, 1941, 24,3 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Vaření piva - Plzeňský Prazdroj
No.: 276928Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:52
akvatinta, lept, 1941, 24,1 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce PD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka, papír na pravém okraji na jednom místě nepatrně pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Spilka - Plzeňský Prazdroj
No.: 276927Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:50
akvatinta, lept, 1939, 24,8 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1939, značeno v desce LD Vondrouš 1939, kousek pravého horního růžku utržen, Aantiqari.at Radhošťská,
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Výroba piva - Plzeň - Prazdroj
No.: 276926Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:48
akvatinta, lept, 1942, 24 x 19 cm, sign . PD Jc. Vondrouš 1942, levý horní roh a spodní okraj papíru pokrčené, v pravém dolním rohu vodotisková značka papíru a nahnědlé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,