Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 242132

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:09

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Two girls

    No.: 242018

    Auction price: 30.000 CZK (1.200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2020 18:36

    Current price: 30.000 CZK (1.200 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

    Estimate: 50 000 - 60 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Růže, Strom, Dívka s rouškou)

    No.: 239761

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 12. 2019 12:34

    3 x litografie, cca 23 x 15 cm, všechny sign. PD Ludmila Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Set of 3 prints (Nude with butterflies, Girl with a veil, Girl with flowers)

    No.: 239480

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 12. 2019 12:53

    3 x etching, 15,5 x 7,5 a 13 x 8,5 a 10,5 x 7,4 cm, all signed lower/middle L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Set of 3 prints (Girl with a book, Girl with a leaf, Portrait)

    No.: 239479

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 12. 2019 12:52

    3 x etching, 13 x 9,5 a 14,5 x 9,5 a 13,8 x 9 cm, all sign. L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Set of 4 prints

    No.: 239478

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 12. 2019 12:51

    4 x etching, cca 8 x 9,6 až 16 x 12 cm, all sign. L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Karneval

    No.: 226305

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 16:18

    litografie, 19 x 11,2 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Strom s chorošem

    No.: 224856

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 15:51

    lept, 14,9 x 12 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Smutek

    No.: 180212

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 14:34

    lithography, 1945, 11 x 7 cm, sign. RD L. Jiřincová, lightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Karneval

    No.: 216578

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 11. 2019 18:36

    litografie, 19 x 11 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Vodník

    No.: 216579

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 11. 2019 18:35

    litografie, 32,5 x 20,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, z cyklu K. J. Erben Kytice, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Tvářička

    No.: 239262

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 11. 2019 18:10

    tuš, papír, 1960, 24 x 15,5 cm, monogr. PD L. J., majitelem získáno darem od autorky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    U křížku

    No.: 234156

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 19:10

    litografie, 32 x 27,3 cm, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Květ

    No.: 122846

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 14:58

    lithography, 9,5 x 7 cm, signed DU L. Jiřincová, pasparta, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Rybička

    No.: 231498

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 09. 2019 18:13

    litografie, 12,8 x 12,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 236709

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 15:33

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s květinami

    No.: 236552

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 09. 2019 17:06

    litografie, 33,2 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Josef Hrubý: Štěstí

    No.: 237388

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2019 18:33

    litografie, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, pf 1986, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Na vlnách

    No.: 228877

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 07. 2019 20:56

    lept, 5,3 x 3,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, pasparta, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pohled na město

    No.: 229089

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 22:30

    litografie, 1944, 23,5 x 15 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Náhrobek

    No.: 229088

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 22:28

    litografie, 1944, 23,5 x 16 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    No.: 229087

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 22:26

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Věž (Ex libris ing. Dott. Gianni Mantero)

    No.: 227023

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 20:58

    litografie, 13,7 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, DU značeno na kameni L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 229103

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2019 20:40

    litografie, 15,7 x 9,8 cm, rám, , the disciple of prof. T. F. Simon