On-line auction

auction history
LIST OF AUTHORS

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dívčí akt

    No.: 281805

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:23

    litografie, 19 x 13,5 cm, sign. PD C. Stehlík, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. B. Dobias sr. at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. K. Soucek and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in…

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Patrícia Ficková

    Z kukuričného pola

    No.: 257058

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 16:52

    litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Stanislav Sedlář

    (1900-?)

    Krajina s potokem

    No.: 281833

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:55

    olej, plátno, 54 x 46 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • František Sádovský

    (1909-1992)

    Krajina

    No.: 279830

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:54

    olej, karton, 15 x 19 cm, sign. LD F. Sádovský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Neurčený autor

    Přehrada

    No.: 281828

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:33

    olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Neurčený autor

    Pohled na vesnici

    No.: 278933

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:29

    tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Kahoun

    Silnice

    No.: 281793

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:16

    olej, karton, 1990, 25 x 35 cm, sign. LD Kohout 90, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Kahoun

    Stavení

    No.: 281794

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:15

    olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Josef Hrádek

    (1904-1999)

    Údolí řeky

    No.: 281791

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:08

    tempera, karton, 50 x 66,5 cm, sign. PD J. Hrádek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • V. J. Černý

    Řeka

    No.: 281796

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:01

    akvarel, deska, 1935, 37 x 49,5 cm, sign. LD V. J. Černý 1935, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Josef Šefelín

    Jak se střílelo dříve………

    No.: 209406

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:16

    tuš, papír, 11,1 x 33,7 cm, sign. na zadní straně Šefelín Jos. Úvaly, zašpiněný papír zasahující do kresby, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jaromír Schoř

    (1912-1992)

    Studie

    No.: 216931

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:15

    tužka, papír, 24,4 x 35,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The School of Artistic Crafts in Brno, the disciple of prof. J. Obrovsky, K. Minar and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Portrét mladé ženy

    No.: 281815

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:14

    kombinovaná technika, papír, 1937, 43 x 31,5 cm, sign. PD Pavelka 1937, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Monogramista KN

    Výcvik

    No.: 203867

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:05

    tuš, papír, 15 x 22,1 cm, monogr. LD KN, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Oldřich Bohman

    Dívka

    No.: 281847

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:00

    tuš, papír, 1943, 11,5 x 12 cm, sign. PD Old. Bohman, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Autoportrét

    No.: 281818

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:48

    olej, karton, 40./50. léta, 59 x 44 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Mirka Věrčáková

    (1946)

    Zdravý rozum

    No.: 221128

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:41

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 26,5 x 17,3 cm, sign. PD Mirka 2001, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Lesní divadlo

    No.: 262011

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:36

    pastel, tuš, papír, 1982, 32,5 x 47,5 cm, sign. PD Št 82, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)

    No.: 277910

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:35

    monotyp, olejový pastel, papír, 1968, 45 x 63 cm, sign. PD V. Šolta 68, rám, Ha Long – Zátoka zanořujícího se draka, je zátoka ve Vietnamu v Tonkinském zálivu. Je známá především díky svým krasovým útvarům - vápencovým skalám a strmým zalesněným ostrůvkům, které vystupují nad vodní hladinu často jen…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - duben

    No.: 273722

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:28

    painting on a wooden board, 60 x 14,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Ingrid Gebhart

    Inženýr

    No.: 276806

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:03

    olej, plátno, 58,5 x 38,5 cm, sign. LD IG, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Josef Dudek

    (1954)

    Pegas

    No.: 281204

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2024 14:58

    lept, mezzotinta, 1996, 9,7 x 7 cm, sign. PD JDudek 96, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Josef Dudek

    (1954)

    Křišťál

    No.: 281203

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2024 14:56

    lept, mezzotinta, 1995, 10 x 7 cm, sign. PD JDudek 95, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Zrcadlo

    No.: 281199

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2024 14:48

    litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Plzeň sv. Mikuláš

    No.: 265879

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2024 14:28

    suchá jehla, 12,3 x 12,9 cm, sign. PD AMoravec, drobné skvrny na papíře, lehce ohnuté rohy, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Pragu…

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Hlava anděla

    No.: 281038

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:36

    tisk, 8,5 x 6 cm, sign. DU Jan Zrzavý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie ještěra na keramiku

    No.: 280085

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:32

    pencil, paper, 6,5 x 5,8 cm, signed lower/right Jan Zrzavý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Loďka

    No.: 279378

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:30

    suchá jehla, 11,7 x 7,7 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 12/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy a tři hrušky

    No.: 279373

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:20

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 13/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy se zrcadlem

    No.: 279370

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:16

    dřevoryt, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.