On-line auction

auction history

  • Bohumil Ullrych

    Na zimní vycházce

    No.: 229163

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2019 22:36

    olej, plátno, 24 x 18,8 cm, při okrajích mírně otřepené plátno , ,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Znamení

    No.: 228895

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2019 22:28

    3x tužka, tuš, papír, vše 8 x 12 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Trumpetista a Tanečníci

    No.: 228894

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2019 22:26

    2x tužka, akvarel, pastel, papír, 10,3 x 18,7 a 19 x 10,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Antonio

    No.: 228426

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2019 21:50

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 14/17, vzadu značeno autorským razítkem, popsáno autorem, použito jako PF, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artis…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vincenc Paulus

    No.: 234858

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2019 21:16

    dřevoryt, 1922, 10,3 x 8,8 cm, Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus "Soupis knižních značek J. Váchala&quo…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Ptáci (Kniha Fr. Venery)

    No.: 234838

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2019 20:56

    dřevoryt, 8,8 x 6,5 cm, lehce zažloutlý papír, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris M. Glotzer

    No.: 234830

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2019 20:40

    dřevoryt, 1926, 10 x 8,3 cm, LD značeno ve štočku J.V., , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • J. Schbal

    Hoříci les

    No.: 234136

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2019 19:36

    olej, karton, 1956, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Schbal, na zadní straně popsáno: na památku Pani Binderova Dobříš. 27 . 5. 1956 J. Schbal, po okrajích otřepeno,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

    Pár na lavičce

    No.: 234112

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2019 19:04

    tužka, papír, 18 x 24 cm, ušpiněný papír ,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

    Pár

    No.: 234111

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2019 19:02

    tužka, papír, 10 x 20,5 cm, ušpiněný papír, u dolního okraje odřen,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Voják

    No.: 234109

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2019 18:58

    tužka, papír, 22 x 15,5 cm, papír na horním okraji natržen, na dolním rohu flek od vody, zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    S bičem (PF 1990)

    No.: 234086

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2019 18:22

    suchá jehla, 1989, 8,5 x 11,5 cm, sign. PD Klápětě 89, č. 7/60, nepatrně ušpiněn papír od tisku, , the disciple of prof. F. Tichy and E. Filla, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Petr Zeman

    Žáby

    No.: 235472

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2019 19:35

    olej, karton, 2008, 41,5 x 12,5 cm, sign. PD Zeman 2008, rám, vzadu popsáno autorem

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Terezka

    No.: 235455

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2019 19:18

    suchá jehla,papír, 10, x 6,3 cm, sign. PD Kamila Ženatá, autorský tisk, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Roman Franta

    Love (tmavězelená varianta)

    No.: 235446

    Auction price: 2.250 CZK (90 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2019 19:09

    litografie, 2011, 50 x 35 cm, sign. PD R. Franta, č. 2/4, the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.250 CZK (90 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Oheň

    No.: 235285

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2019 19:08

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Michael Rittstein

    Milenci šílenci II

    No.: 204826

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2019 17:20

    litografie, 1982, 60 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 21/50, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of …

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Ivan Komárek

    Záře

    No.: 191168

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2019 16:29

    litografie, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. LD I. Komárek 2004, autorský tisk, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Pokojíček

    No.: 191164

    Auction price: 360 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2019 16:27

    lino-cut, 2005, 18 x 18,5 cm, signed RD Zuzana Malénková 05, no. 1/2

    Current price: 360 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Ladislav Kuklík

    Akt III.

    No.: 191033

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2019 16:09

    mixed media, paper, 2009, 18 x 17 cm, signed DM L. Kuklík, artist´s print, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Helena Vanišová

    Podvečer

    No.: 189083

    Auction price: 1.450 CZK (58 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2019 16:05

    olej, sololit, 22 x 22 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, vzadu autorský štítek spopisem, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 1.450 CZK (58 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Helena Vanišová

    Léto na zahradě

    No.: 189082

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2019 16:04

    olej, lepenka, 22 x 22 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, vzadu štítek s popisem, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

  • Olga Vychodilová

    Loď s létajícími rybami

    No.: 182290

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2019 14:58

    etching, paper, 2008, 8 x 12 cm, signed DM Olga Vychodilová, no. 69/100, the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Zdena Marie Nováková

    (1939)

    Palouček

    No.: 139574

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2019 14:37

    olej, plátno , 1992, 70 x 110 cm, sign. PD Z. M. Nováková 92, lišta

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Venezia v dešti

    No.: 234072

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 23:00

    suchá jehla, 1993, 18,1 x 7,5 cm, sign. PD Siblíková 93, č. 2/50 ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Yannick Balif

    (1927-2009)

    Rostliny

    No.: 233223

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 22:28

    barevný lept, kombinovaná technika, 1990, 68 x 50 cm, sign. PD Y. Belif 90, č. 4/70,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    No.: 233017

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 22:24

    mezzotinta, 2001, 21,3 x 14,7 cm, signed lower/right Jaroslava Pešicová , rám, no. 22/50, , the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    U židovského hřbitova

    No.: 232968

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 22:20

    litografie, 19,7 x 28 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 43/56, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Jan Javorský

    (1903)

    Zlatá ulička

    No.: 232959

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 22:16

    litografie, 1972, 11 x 7,5 cm, sign. PD Javorský 72, pasparta, č. 93/100, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, pasparta poškozena,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Adam a Eva

    No.: 231184

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 21:34

    lept, 1999, 10 x 6,5 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)