On-line auction

auction history

  • Josef Řeřicha

    (1872-1959)

    Dřevěný kostel

    No.: 223363

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:54

    dřevoryt, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Jos. Řeřicha, rám, v souboru č. 9, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Koula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jar. Novák

    Na trati

    No.: 241055

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:48

    litografie, 1947, 21,4 x 29,7 cm, sign. PD Jar Nov 47, 89/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Podzimní krajina

    No.: 241082

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:47

    olej, sololit, 35 x 69,5 cm, mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    No.: 241083

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:42

    olej, sololit, 1992, 31,5 x 67,5 cm, monogr. PD ŠK 4. 9. 1972, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    No.: 241085

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:41

    olej, sololit, 1992, 31,5 x 67,5 cm, monogr. PD ŠK 5. 3. 1972, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Alena Laufrová

    Naděje

    No.: 215740

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:37

    lept, suchá jehla, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, 51/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Jaroslav Chudomel

    Hradčany

    No.: 191331

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:28

    lithography, 1976, 28 x 40 cm, sign. RD J. Chudomel 76, 43/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zima

    No.: 207242

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:25

    olej, lepenka, 1936, 49,5 x 66 cm, sign. PD J. Grus, rám, na zadní straně věnování autora z roku 1970, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Cyril Bouda

    V zahradách u Sieny

    No.: 226145

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:13

    litografie, 25 x 18,7 cm, značeno PD na kameni C.Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Cyril Bouda

    No.: 241066

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:07

    litografie, 7,5 x 5,1 cm, sign. DU C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris František Nový

    No.: 241067

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:06

    litografie, 9,4 x 5,2 cm, sign. DU C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Johan Souverein

    No.: 241068

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:05

    litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1940

    No.: 241070

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:03

    lept, 1939, 7,6 x 7 cm, sign. LN C. Bouda, na papíře mimo tisk malá skvrnka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Zronek

    Podzim u zátoky

    No.: 237996

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:57

    olej, karton, 1994, 34 x 24 cm, sign. PD A. Zronek 94, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Lekníny

    No.: 236353

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:56

    oil on canvas, 46 x 61 cm, signed lower/right J. W. Mezerová, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Beneš and H. Jakesch, member of ´Salon of Freelances´ in Paris

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Hrob Orfeův

    No.: 229906

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:53

    litografie, 1958, 16 x 11,5 cm, sign. PD MŠvabinský 58, rám, uvedeno v soupisu Páleníček/Švabinská pod č. 786, v piniovém háji u Orfeova hrobu s urnou tvaru amfory sedí milenecká dvojice, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel a…

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • F. Procházka

    Tetřev

    No.: 236590

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:44

    olej, plátno, 1925, 78 x 58,5 cm, sign. LD F. Procházka 1925, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Karel Oberthor

    Bažant

    No.: 224759

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:36

    kombinovaná technika, papír, 1958, 62,5 x 33 cm, sign. DU K. Oberthor 58, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Skalní město v Doubravském údolí

    No.: 241072

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:23

    olej, plátno, 50. léta, 75 x 96 cm, napínací rám, obraz z autorova rodného kraje okolí Libice nad Doubravou, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of R. Vejrych, prof. W. Nowak and prof. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Ecole des Beaux-Arts v Paris, member …

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Jana Julínková

    (1980)

    No.: 233365

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    olej, karton, 74,5 x 100 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Zrcadlo

    No.: 215729

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:21

    lept, 1998, 15,5 x 11,7 cm, sign. PD istler 98, 114/150, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA, The Hollar Association of Czech Graphic Artists …

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Havlovec

    Les v zimě

    No.: 241075

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:15

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD Havlovec, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Františk Xaver Diblík

    (1887-1955)

    Portrét dámy

    No.: 237430

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:07

    olej, sololit, 192…(?), 64 x 41 cm, sign. PD F. X. Diblík, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Žena a mořští muži

    No.: 241076

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:04

    litografie, 41,5 x 10,2 cm, sign. PN Bornovi, PF 1977, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Překvapení

    No.: 241077

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:03

    litografie, 1975, 2 x 16 x 9 cm, sign. DU Bornovi, PF 1976, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Příroda

    No.: 241078

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:02

    litografie, 1974, 37,7 x 9,2 cm, sign. LD Bornovi, PF 1975, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Dalibor Nesnídal

    Uloupený úlovek

    No.: 239193

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2019 11:39

    plastika, 2017, v. 45 cm, vespod

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Kamila Najbrtová

    Body

    No.: 239185

    Auction price: 11.500 CZK (460 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2019 11:28

    kombinovaná technika, 2017, 71 x 91 cm, v rámu, vzadu

    Current price: 11.500 CZK (460 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Jan Kavan

    Slečna Salome

    No.: 239176

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2019 11:19

    litografie, 2016, 71 x 50 cm, DU, 9/40

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Viktor Pivovarov

    bez názvu

    No.: 239169

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2019 11:12

    akvarel a tuš na papíře, 2017, 25 x 20,7 cm, v rámu, PD

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids