On-line auction

auction history

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Zjevení Ježíše

    No.: 237922

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 22:20

    dřevoryt, 20,2 x 15,5 cm, zažloutlý papír, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Pavel Hlavatý

    Zamřížovaný Kristus

    No.: 237917

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 22:10

    suchá jehla, 1989, 10,8 x 8,2 cm, sign. PD P. Hlavatý, zezadu autorské razítko,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Pavel Hlavatý

    Dívka (Ex Libris Kajo Jores)

    No.: 237916

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 22:08

    suchá jehla, 1990, 12,8 x 9 cm, sign. PD P. Hlavatý, pod grafikou papír lehce ušpiněn - 3 hnědé flíčky,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Tomáš Bím

    Kolo

    No.: 237911

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 21:58

    litografie, 21,7 x 15,7 cm, sign. DU Tomáš Bím, na papíře mimo tisk drobné hnědé skvrnky, zasahují také do podpisu, , the private study

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pražský hrad

    No.: 237905

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 21:46

    akvatinta, 23 x 30,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám , mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena

    No.: 237891

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 21:18

    akvarel, tuš, papír, 22 x 14,6 cm, lehce zažloutlý papír, ,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 3 akvarelů)

    No.: 237889

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 21:14

    akvarel, tužka, tuš, papír, 25 x 23,5; 14,5 x 9,6 a 14,5 x 9,7 cm, nalepeno na papíru, první akvarelje na dvou rozích přeložen, u třetího je spodní levý roh papíru natržen, ,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Děvče

    No.: 237884

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 21:04

    akvarel, tuš, papír, 1935, 17 x 12,9 cm, sign. LD B. Ullrych 1935, papíropvá pasparta, papír místy lehce zvlněný, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Benetka

    S úplatkem v penězích jen do pekla, pane. Do nebe je to za duši.

    No.: 237864

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 20:24

    tuš, akvarel, papír, 14,6 x 20,8 cm, sign. PU Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!

    No.: 237862

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 20:20

    tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    No.: 237861

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 20:18

    tuš, akvarel, papír, 13,2 x 18 cm, sign. LU Benetka, zezadu razítko s číslováním,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Renáta Fučíková

    (1964)

    Serigrafie II

    No.: 237854

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 20:04

    serigrafie, 1986, 60 x 43,5 cm, sign. PD R. Fučíková 1986, č. 6/12

    Current price: 1.050 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Renáta Fučíková

    (1964)

    Serigrafie I

    No.: 237853

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 20:02

    serigrafie, 1986, 60 x 43,5 cm, sign. PD R. Fučíková 1986, č. 10/12

  • Jiří Slíva

    Vincent van Gogh

    No.: 237438

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 19:28

    serigrafie, 19,5 x 17 cm, sign. PD jiří Slíva, č. 71/200, papír místy ušpiněn, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Na pastvě

    No.: 237229

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 19:20

    tužka, akvarel, papír, 10 x 8,5 cm, nalepeno na papíru,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • F. Duša

    Posluchači

    No.: 237223

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 19:10

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • F. Duša

    Smutné děvče

    No.: 237221

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 19:06

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Matka

    No.: 237219

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 19:02

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Kublák

    Propadlé odpoledne

    No.: 237971

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2019 20:04

    akryl, plátno, 2019, 60 x 50 cm

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Aleš Kublák

    Přívětivé procitnutí

    No.: 237271

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2019 20:01

    akryl, plátno

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Aleš Kublák

    Vodní sluj

    No.: 237970

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2019 19:57

    olej, akryl, plátno, 2019, 50 x 40 cm

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Aleš Kublák

    Pozdější odpověď

    No.: 237272

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2019 19:56

    akryl, olej, plátno

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Kublák

    Čas zrození

    No.: 237270

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2019 19:54

    akryl, plátno

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Aleš Kublák

    Kvítí zesnulých

    No.: 237269

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2019 19:53

    olej, plátno

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • MICL

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    No.: 204604

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2019 19:11

    lithography, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. RD MICL 15, No. 24/69

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Muž schází po schodech)

    No.: 220623

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2019 00:00

    wash drawing by coal, 43,5 x 31,5 cm, RD monogr. VJ, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 1, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Záchranný člun)

    No.: 220617

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2019 23:58

    wash drawing by coal, 43,4 x 31,5 cm, RD monogr. VJ, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 5 and stamp Young World no: 8/10, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Vedral

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 219326

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2019 23:42

    tuš, akvarel, papír, 2002, 36,5 x 25,7 cm, sign. PD JVedral 2002,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jiří Vedral

    Mlýnské kolo na Čertovce

    No.: 219325

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2019 23:40

    tuš, akvarel, papír, 2007, 28,2 x 26,7 cm, sign. DU Jiří Vedral 2007, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Piešťany

    No.: 234833

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2019 21:28

    dřevoryt, 1932, 11,2 x 17 cm, sign. PD Vik, značeno v desce VK 32, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar…

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids