On-line auction

auction history

  • Pavlů

    Podhorská ves

    No.: 11217

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 12. 2019 10:00

    oil, hardboard, 1980, 37 x 97 cm, signed RD Pavlů 80, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Pytel úsměvů

    No.: 225934

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2019 11:51

    serigrafie, 1989, 28 x 18 cm, sign. PD Hořánek 89, pasparta, č. 59/118, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of C…

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Božská komedie - Peklo, Zpěv XII.

    No.: 225055

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2019 11:50

    olej, karton, 1948, 31 x 44 cm, sign. PD J. Hořánek 1948, rám, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of C…

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Lucka

    No.: 215518

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2019 11:39

    lept, 1961, 49,5 x 44,5 cm, sign. DU Hořánek, č. 3/5, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Stará sova

    No.: 210177

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2019 11:20

    ink, paper, 20 x 26,5 cm, DM author´s stamp, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Grafičanka

    No.: 208675

    Auction price: 35 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2019 10:38

    plakát, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 35 CZK (2 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    No.: 202794

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2019 10:34

    combined technique, 1963, 32,6 x 25 cm, sign. RD Hořánek 1963, no. 3/12, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic A…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Staré výstaviště

    No.: 202431

    Auction price: 2.700 CZK (108 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2019 10:22

    aquarelle, paper, 1947, 29 x 40,5 cm, sign. RD Hořánek 1947, rám, at the back label with description, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar A…

    Current price: 2.700 CZK (108 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Detail soutěžního návrhu mosaiky pro Pardubice

    No.: 202358

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2019 10:17

    tempera, paper, 1957, 152 x 152 cm, sign. DM Hořánek 57, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Pisa

    No.: 202352

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2019 10:16

    pastel, paper, 1964, 36 x 49 cm, sign. LD Hořánek 64, rám, at the back label with description, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Associat…

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Pobřeží Ligurského moře

    No.: 202349

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2019 10:14

    pastel, paper, 1964, 36 x 49 cm, sign. DM Hořánek 64, rám, at the back label with description, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Associat…

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Gutenberg

    No.: 200698

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2019 10:06

    tuš, papír, 1951, 19 x 26 cm, sign. LD Hořánek 1951, rám, vzadu popsáno, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association …

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Portrét staré ženy

    No.: 200465

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2019 10:05

    ink, paper, 1952, 21 x 15 cm, sign. RU Hořánek 1952, rám, back described, stains on paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association …

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Návrh na plakát - milenci

    No.: 198810

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2019 10:03

    combined technique, cardboard, 84 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Návrh na plakát

    No.: 198809

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2019 10:02

  • Karel Svolinský

    Ptáček

    No.: 240804

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 23:16

    kuličkové pero, papír, 1980, 18 X 13 cm, sign. DU K. Svolinský,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Cyril Bouda

    Koupel

    No.: 240803

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 23:14

    sépie, papír, 1980, 18 x 13 cm, sign. PD CBouda, LD věnování autora,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • J. Černý

    Břízky nad potokem

    No.: 240798

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 23:04

    olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD J. Černý, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Karneval

    No.: 240797

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 23:02

    litografie, 1985, 52 x 34 cm, sign. DU Hořánek 85, pasparta, č. 59/62, otřepená pasparta, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Matka s dítětem

    No.: 240793

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:54

    tempera, papír, 1943, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, papír na pravém okraji ušpiněn, LH u rohu papír přeložen,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Jezero u lesa

    No.: 240792

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:52

    tempera, papír, 29,8 x 43,5 cm, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Malíř

    No.: 240791

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:50

    tempera, papír, 1943, 45 x 33 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, na rozích papíru nalepena lepenka, horní okraj papíru natržen 1cm,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Neznámy autor

    Světec

    No.: 240754

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:36

    dřevo, barva, 41,8 x 8,5 cm, značeno zezadu RI, na celé soše oděrky /sloupaná brava, podstavec naprasklý, ruce ulomené,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Božena Kašparová

    (1911)

    Pěstitel cibule

    No.: 240753

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:34

    olej, plátno, 48,5 x 35,4 cm, sign. LD Božena Kašparová, rám, na rámu oděrky,

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Žena s šátkem kolem krku (akt)

    No.: 240750

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:28

    tempera, papír, 1943, 41,9 x 31,2 cm, sign. PD B. Ullrych 43, levý dolní roh papíru pokrčen, ,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    No.: 240749

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:26

    suchý pastel, běloba, papír, 47,5 x 36,2 cm, sign. PD B. Ullrych, ,

  • A. Václav Mašek

    Studie chlapce v kroji

    No.: 240740

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:08

    akvarel, papír, 30,5 x 43,5 cm, lehce zažloutlý papír, na spodním okraji zažloutlý pás, flek od hnědé barvy, nahoře na pravém okrajipapír poškozen,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    No.: 240719

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 21:26

    slepotisk, 9,7 x 16 cm, značeno v tisku V, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Let jeřábů

    No.: 240717

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 21:22

    slepotisk, 14 x 9,9 cm, značeno v tisku V, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 220 CZK (9 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chlapec s kolem

    No.: 240716

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 21:20

    lept, 1945, 21,7 x 29 cm, sign. PD M. Kazdová 1945, č. 60/70, při spodním okraji mimo tisk cca 2 cm natrženo, , studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar…

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids