On-line auction

auction history

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Dva stromy

    No.: 237196

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2019 21:46

    linoryt, 1981, 23 x 16,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, pasparta, č. 20/25, na paspartě skvrna od vody, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klu…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Zasněžená chalupa

    No.: 237192

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2019 21:38

    olej, karton, 32 x 45 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Bacchus

    No.: 237181

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2019 21:22

    litografie, 10 x 4,3 cm, sign. DU,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Lampa

    No.: 237178

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2019 21:16

    litografie, 26 x 14,3 cm, sign. DU, mírně ohnutý spodní okraj papíru,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    "Já už jen koukám na všechny ty krásy světa" PF 1972

    No.: 237177

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2019 21:14

    tisk, 11 x 16,4 cm, DU popsáno vlastoručně Josefem Hodkem, , the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V loďce

    No.: 237137

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2019 20:48

    akvarel, papír, 7,5 x 9,5 cm, rám, rám rozklížen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Portrét ženy v šátku

    No.: 237135

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2019 20:44

    olej, plátno, 36 x 30,5 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    No.: 235314

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2019 19:34

    lithography , 16,5 x 12,5 cm, signed lower/right RKremlička, rám, no. 108/200,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cesta

    No.: 235127

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2019 19:32

    lavírovaná tuš, papír, 15,5 x 25 cm, sign. LD Kuba, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, , the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Alois Moravec

    Rábí

    No.: 235093

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2019 19:18

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, sign. PD AMoravec, rám, PD věnování, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The …

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Teleka

    Můstek

    No.: 235090

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2019 19:12

    tempera, papír, 28 x 39 cm, sign. LD Teleka, rám,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Zebra a oslík

    No.: 235077

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2019 19:06

    pencil, crayon, paper, 29 x 39 cm, sign. RD V. Junek, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 6, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1963

    No.: 226856

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:57

    litografie, 1962, 17,5 x 12 cm, značeno v desce PD Troup, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des …

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1960

    No.: 226857

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:56

    litografie, 1959, 22 x 30 cm, značeno v desce Troup, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts …

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Antonín Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    No.: 231383

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:55

    ocelorytitna, 1970, 15,5 x 8,5 cm, sign. DU J. Švengsbír , autorský tisk, při okrajích mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Marie Michaela Šechtlová

    Ženský profil s vejcem

    No.: 237794

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:51

    mezzotinta, 9,2 x 9,1 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 1/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Zrcadlení

    No.: 237795

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:50

    mezzotinta, 9,2 x 9,1 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 29403, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Miroslav Stuchlík

    Imaginace

    No.: 231375

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:47

    lept, 11 x 6 cm, sign. PD M. Stuchlík, 31/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Applied Graphic at The Secondary School of Fine Arts in Prague

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Miroslav Rada

    (1926)

    Evangelium sv. Matouše 11,28

    No.: 237813

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:37

    tuš, papír, 1991, 21 x 29,7 cm, sign. LN Miroslav Rada 91, Matouš 11,28-30: Ježíš se ujal slova a řekl: Pojďte ke mně, všichni, kdo se lopotíte a jste obtíženi, a já vás občerstvím. Vezměte na sebe mé jho a učte se ode mě, neboť jsem tichý a pokorný srdcem, a naleznete pro své duše odpočinek. Vždyť …

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Bratři Čapkové

    No.: 237844

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:34

    tisk, 1947, 25,5 x 17,5 cm, sign. PD Rabas 47, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. Roubalik, V. Bukovac, H. Schwaiger and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kapr

    No.: 237832

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:23

    olej, malířská lepenka, 20,5 x 29,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Tanečník v kroji

    No.: 237779

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:21

    akvarel, tuš, papír, 1977, 20,9 x 14,7 cm, sign. PD ?, pf 1978, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    Oznámení cís. král. Českého zemského Gubernia o snížení daní na polovinu

    No.: 229793

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:17

    mědirytina, 1839, 35,8 x 21,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Já jsem mládenec marnotratný, mně nejsou peníze pranic platný

    No.: 231377

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:12

    akvarel, tuš, papír, 29,9 x 22 cm, monogr. PD, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Hlava psa

    No.: 231384

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:11

    uhel, křída, papír, 22,1 x 29,6 cm, sign. DU, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Babočka paví oko a Okáč

    No.: 237749

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:10

    litografie, 20,5 x 12,5 cm, sign. DU, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Z kampy I.

    No.: 231475

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:08

    litografie, 20,5 x 11 cm, sign. PD Michal, 98/99, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Lubomír Manda

    Pohled na Hradčany

    No.: 206677

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:02

    lept, 2009, 19,8 x 29,2 cm, sign. PD Manda, 10/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mádlo

    Praha od Rudolfina

    No.: 237836

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:00

    litografie, 1990, 15,5 x 12,7 cm, sign. PD J. Mádlo 90, pasparta, 61/180, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Alena Laufrová

    Dvojice - Motýl

    No.: 226858

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 18:56

    slepotisk, pastel, 15 x 10,5 cm, sign. PD A. Laufrová, 4/100, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids