On-line auction

auction history

  • Cyril Bouda

    Svatební hostina

    No.: 235407

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 19:46

    kamenorytina, 1946, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, zezadu nalepen autorský štítek, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Václav Rytíř

    Paseka

    No.: 235398

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 19:36

    lept, 11,5 x 6 cm, sign. PD Rytíř, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Praha 1945

    No.: 235396

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 19:34

    kolorovaný lept, 37,5 x 32 cm, LD značeno v desce V. Röhling, sign. na paspartě V. Röhliong, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Bezesná noc

    No.: 235360

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 19:02

    škrábáná litografie, 26 x 38 cm, papír na okrajích pokrčen, u dolního okraje přeložen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Modrásek zlatopruhý

    No.: 234473

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 18:24

    reliéfní grafika, 11,5 x 15,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Xenie Hoffmeisterová

    Kostřičky

    No.: 234260

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 18:22

    lept, 12,2 x 7,8 cm, sign. PD Xenie Hoffmeisterová, č. 4/15, , studied at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    No.: 226120

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 18:10

    lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. DU Jan Bauch, rám, , the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Kristian Kodet

    Pištec

    No.: 224656

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 18:08

    lept, 2009, 32,5 x 21,5 cm, sign. DU Kristian Kodet , č. 86/100, , studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaromír Stretti- Zamponi

    (1882-1959)

    Praha v zimě

    No.: 230741

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 23:50

    akvatinta, 19,5 x 14,3 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Strom

    No.: 229074

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 23:40

    litografie, 1972, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD V. Sivko 72, rám, č. 7/100, na rámu drobná poškození, , the disciple of prof. J. Vodrazka at The State Graphic School in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associatio…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Raoul Dufy

    (1877-1953)

    Ležící akt

    No.: 228891

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 23:34

    tisk, 1930, 21,8 x 29,8 cm, značeno v tisku, vydal Kunst, Dresden, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Jana Reinerová

    U hřbitova

    No.: 228784

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 23:26

    litografie, 34,5 x 43,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 32/46, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

    Pasáček

    No.: 228555

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 23:22

    lept, 30,4 x 18,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ulička

    No.: 228544

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 23:20

    lept, 20 x 14,8 cm, sign. PD Maran, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    No.: 227078

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 23:10

    litografie, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD Rusek,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Bisor

    V poušti

    No.: 225244

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 22:52

    akvarel, papír, 1967, 17,5 x 47,5 cm, sign. PD Bisor 67, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Nedokončená předloha k leporelu Lodě a moře

    No.: 220572

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 22:26

    ink, aquarelle, paper, 16,5 x 47,5 cm, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 86, glued on cardboard, sporadically cropped paper, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Fotografování

    No.: 235350

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 22:04

    suchá jehla, 10,5 x 14,5 cm, papír na levém okraji ušpiněn barvou,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka I.

    No.: 234871

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:56

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Hradečný

    Z Valašských kopců

    No.: 233338

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:24

    olej, karton, 35 x 50 cm, rám, vzadu razítko autora a popsáno, na rámu drobná poškození,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Pohled na Nové město Pražské roku 1650

    No.: 232941

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:16

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 29,8 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Max Švabinský

    Turnovské skály

    No.: 232784

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 20:06

    litografie, 25 x 18 cm, značeno PD na kameni MŠvabinský, původní litografie byla vytištěna jako příloha k publikaci Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle Maxe Šbavinského, Karel Herain, Průmyslová tikárna v Praze, 1945, přiložena textová část, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Ruda Kubíček

    (1891-1983)

    Akt na podiu, Ex libris

    No.: 231129

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 11. 2019 19:18

    litografie, 7,5 x 6 cm, monogram DU v tisku, , disciple of Prof. K. V. Mašek and F. Kysela at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Květina ve váze

    No.: 226834

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2019 19:16

    dřevoryt, 16,5 x 10,3 cm, sign. DU J. Vodrážka, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Marie Vindišová - Troupová

    (1921-1997)

    Odvaha (PF 85)

    No.: 226897

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2019 19:15

    tisk, 1984, 28,3 x 20,1 cm, sign. LD PF 85 M. Vindišová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1964

    No.: 239212

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2019 19:12

    litografie, 1963, 19,5 x 26 cm, sign. LD Troup, studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts decoratifs in Paris

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Jiří Šindler

    (1922-2015)

    Je-li život náhrdelník

    No.: 215787

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2019 19:08

    lept, 1989, 15,2 x 13,4 cm, sign. PD Šindler, 13/50, titulní list knihy Je-li život náhrdelník (Jacques Prévert)/50 výtisků, Josef Dolívka v Kostelci na hané, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Slíva

    Lokomotiva

    No.: 239224

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2019 19:00

    litografie, 2009, 9,6 x 20,8 cm, sign. DU Jiří Slíva, PF 2010, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Alois Moravec

    Odpočinek

    No.: 231434

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2019 18:49

    litografie, akvarel, 1981, 16 x 23 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, pf 1982, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of …

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Muzikanti III.

    No.: 231435

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2019 18:48

    litografie, akvarel, 1973, 15 x 22 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1974, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of …

    Current price: 100 CZK (4 €)