On-line auction

auction history

  • Bohumil Ullrych

    Ve větru

    No.: 228787

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 22:44

    tužka, akvarel, papír, 1943, 29,7 x 21,9 cm, sign. LD B. Ullrych 43, papírová pasparta, ,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Otec a syn

    No.: 228772

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 22:32

    akvarel, papír, 1935, 24,1 x 17,7 cm, sign. PD B. Ullrych 35, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    No.: 231349

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 22:08

    lept, 1946, 12,8 x 8 cm, sign. Du Liesler 46, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 1.490 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Jaroslav Hošek

    (1909)

    No.: 231344

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 21:58

    serigrafie, 2010, 65 x 46 cm, sign. DU Jakub Hošek, č. 14/100, při okrajích pomačkaný list,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

    Mikrokosmos

    No.: 231342

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 21:54

    suchá jehla, 31 x 23,5 cm, sign. PD, č. 3/50, mírně zvlněný a zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jaroslava Severová

    Třikrát jeden

    No.: 231341

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 21:52

    lept, 2000, 40 x 46 cm, sign. LD Jaroslava Severová , č. 70/90, , the disciple of prof. J. Hornik and V. Tittelbach at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, California Society of Printmakers, the group Geometrie

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Měsíc (P.F. 1968)

    No.: 231340

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 21:50

    strukturální grafika, 1967, průměr 22 cm, sign. PD J. Haml , mírně zažloutlý, uprostřed přeložený papír, , the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Jm Sládek

    Slaný - Pamětní list

    No.: 231335

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 21:40

    litografie, 1977, 17,5 x 50 cm, sign. PD J.M. Sládek, rám, č. 16/200, DU popsáno: V upomínku na návštěvu závodu ČKD Slaný věnuje vedení závodu, na rámu oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Stádo

    No.: 231332

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 21:34

    suchá jehla, 24,2 x 15,8 cm, pozdější otisk z původní desky, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Sbírání vajec

    No.: 231331

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 21:32

    suchá jehla, 15,3 x 12 cm, pozdější otisk z původní desky, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Senoseč

    No.: 231330

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 21:30

    suchá jehla, 13,7 x 8,5 cm, pozdější otisk z původní desky, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Na cestě

    No.: 231329

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 21:28

    suchá jehla, 17,7 x 13 cm, pozdější otisk z původní desky, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Kašna

    No.: 231327

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 21:24

    dřevoryt, 14,3 x 12 cm, sign. vzadu Jaroslav Šváb, pozvánka ART 24, Tábor, 1990, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar, memb…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Jan Battermann

    (1909-1999)

    Dívka (Ex libris L. Asperslag

    No.: 231166

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 21:08

    dřevoryt, 9,5 x 6 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Josef Liesler

    Paví žena ( Ex libris Vl. Bujárek)

    No.: 231160

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 21:00

    lept, 1948, 7,7 x 3,1 cm, sign. DU Liesler, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Dívka v turbanu ( Ex libris V. Bujárek)

    No.: 231159

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 20:58

    lept, 1948, 7,5 x 3,2 cm, sign. DU Liesler, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky zatahující okno, Ex libris B.Beneš

    No.: 231140

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 20:46

    linoryt, 7,5 x 11 cm, monogram v tisku,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Akt, Ex libris J.Kutík

    No.: 231133

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 20:40

    dřevoryt, 5 x 12 cm, sign.DU, , the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Z okna, Ex libris Maly

    No.: 231106

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 20:14

    dřevoryt, 8,5 x 13,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Lou Strik

    (1921-2001)

    Dívka s číší, PF. 1958

    No.: 231105

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 20:12

    dřevořez, 9,5 x 12 cm, sign. Strik v tisku,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Po koupeli

    No.: 231092

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 20:00

    pastel, papír, 1945, 41,8 x 31,5 cm, sign. PD , ,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nahá dívka

    No.: 231091

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 19:58

    pastel, papír, 42 x 31,5 cm, ,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie z koupání

    No.: 231077

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 19:56

    tuš, lavírka na papíře, 1942, 19 x 27,5 cm, sign. PD B.Ullrych 42, vzadu popsáno Boh. Ullrych 42 Studie z koupání, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívka

    No.: 231052

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 19:55

    akvarel, papír, 25,5 x 19 cm, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u potoka

    No.: 231053

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 19:54

    akvarel, papír, 1941, 24,3 x 18,9 cm, sign. LD B. Ullrych 41, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • A. Potter

    Les

    No.: 229979

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 19:38

    olej, karton, 42 x 32 cm, sign. LD A. Potter, rám, při okrajích lehce poškozeno, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Patronka (PF 1939 Sv. Samek s rodinou)

    No.: 229975

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 19:34

    lept, 1938, 12,4 x 7,3 cm, sign. PD Fleissig 1938,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Milan Coufal

    Zvíře

    No.: 231550

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2019 21:32

    pískovec, v. 22 cm, značeno zespodu

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Milan Coufal

    Bez názvu VI.

    No.: 231549

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2019 21:30

    pískovec, v. 34 cm, značeno zespodu

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Milan Coufal

    Bez názvu V.

    No.: 231548

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2019 21:28

    pískovec, v. 17 cm, značeno zespodu

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids