On-line auction

auction history

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Japonsko

    No.: 218287

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2019 19:30

    olej, karton, 10,2 x 15,3 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Notre Dame

    No.: 218286

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2019 19:28

    olej, plátno, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Chicago

    No.: 218285

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2019 19:26

    olej, karton, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Neapol

    No.: 218284

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2019 19:24

    olej, plátno, 10,2 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Hyde Park

    No.: 218283

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2019 19:22

    olej, plátno, 16 x 13,7 cm, sign. PD J Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Slunečnice

    No.: 217706

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2019 19:04

    litografie, 1984, 21 x 13 cm, sign. PD V. Polášek 84, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Výlov rybníka

    No.: 224251

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 23:30

    litografie, 12,5 x 26,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, rám, č. 128/200, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of O. Blazicek

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt ve vodě II.

    No.: 224110

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 23:26

    dřevoryt, 11 x 6,5 cm, sign. PD Ullrych B., papír lehce špinavý, v krajích výrazněji pokčený, poškotení nezasahuje do tisku, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt ve vodě II.

    No.: 224109

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 23:24

    dřevoryt, 10,5 x 8 cm, značeno na PD pozůstalostním razítkem: z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, papír lehce špinavý, v krajích výrazněji pokčený, poškotení nezasahuje do tisku, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt ve vodě

    No.: 224108

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 23:22

    dřevoryt, 11 x 5,5 cm, sign. PD Ullrych B., papír lehce špinavý, v krajích pokčený, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Kaktus (Ex libris Vlad. Bujárek)

    No.: 223977

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 23:18

    zinkografie, 1943, 14,8 x 8 cm, vzadu razítko autora, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Z knih Vácslava Rudla

    No.: 223956

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 23:08

    zinkografie, 1927, 12,5 x 8 cm, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Sklizeň (Mojmír Helcelet)

    No.: 223935

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 23:06

    lept, 1919, 9,3 x 5,2 cm, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Wolfgang Amadeus Mozart (Ex libris ing. Jindř. Hotový)

    No.: 223927

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 23:04

    lept, 11,5 x 6,5 cm, PD značeno v desce S. Kulhánek, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and J. Preisler

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Ludmila Lojdová Dudová

    Pro štěstí

    No.: 223703

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 22:58

    lept, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD L. Lojdová, č. 9/100, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Dívka s růží

    No.: 222276

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 22:56

    lept, 1951, 11,2 x 8,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, , the disciple of prof. V. H. Brunner, J. Benda

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Na koni (Ex libris JAŠ)

    No.: 222098

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 22:38

    ocelorytina, 2,5 x 8 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liška

    Studie IV

    No.: 228856

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 22:02

    propiska, papír, 23,8 x 16,4 cm, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Pula

    No.: 228829

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 21:34

    litografie, 21,5 x 38,5 cm, sign. PD, č. 128/200, papír v rozích pokrčený,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Wien II

    No.: 228827

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 21:32

    litografie, 26 x 37,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír v pravém dolním rohu mírně natržený,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Židovský svátek

    No.: 228812

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 21:18

    dřevoryt, 1918, 16,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Bílek, papír zažloutlý a při krajích lehce otřepený, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Volhejn

    (1910-1988)

    No.: 228807

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 21:12

    olej, karton, 1943, 43,3 x 34 cm, sign. PD A. Voĺhejn 1943, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Beduín

    No.: 228799

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 21:02

    litografie, 16,7 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová, , the disciple of prof. V. Hynais, member of The Association of Fine Artists - Purkyne

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Věra

    No.: 228786

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:58

    tužka, akvarel, papír, 1936, 33,9 x 27,8 cm, sign. PD B. Ullrych 1936, papírová pasparta, ,

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Kněžna Jitka, manželka Břetislava I.

    No.: 228778

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:56

    dřevoryt, 1998, 16,2 x 11,9 cm, sign. LD V. Pechar 98, použito jako PF, vzadu popsáno autorem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lear

    No.: 228777

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:54

    dřevoryt, 1986, 24,8 x 19,8 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, papír při horním i dolním okraji pokrčený, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 228771

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:48

    reliéfní grafika, 21 x 13 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Hamlet

    No.: 228422

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:28

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru nepatrně ohnutý, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fi…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Shylock

    No.: 228421

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:26

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru ohnutý a lehce natržený, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of P…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    No.: 228420

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:24

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru pokrčený, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Arti…

    Current price: 150 CZK (6 €)