On-line auction

auction history

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    No.: 230680

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 02. 2019 16:36

    foto-grafika, 49 x 49 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Dívčí akt

    No.: 230676

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 02. 2019 16:32

    lept, akvatinta, 14,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Pokorný, rám, 30/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda, H. Folkman and J. Sejpko at The Czech Technical University in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Martin E. Philipp

    (1887-1978)

    Stojící akt

    No.: 230671

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 02. 2019 16:27

    lept, 1920, 14,7 x 9 cm, sign. PD M. E. Philipp 1920, rám, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorovi

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Ondřej Pavlík

    (1932-1989)

    No.: 230666

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 02. 2019 16:22

    kombinovaná technika, sololit, 20,5 x 54,5 cm, sign. LD O. Pavlík, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. V. Sychra at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Ivan Ouhel

    Objekt

    No.: 230661

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 02. 2019 16:17

    litografie, 2009, 56 x 40,3 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 10/80, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Karel Oberthor

    Helfenburg

    No.: 230648

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 02. 2019 16:04

    litografie, 1977, 21,5 x 46 cm, sign. DU K. Oberthor , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Baletka

    No.: 230611

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 18:48

    olej, plátno, 115,5 x 68,5 cm, klínový rám, malba místy poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Na břehu

    No.: 230607

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 18:47

    lavírovaná tuš, papír, 1999, 29,5 x 42 cm, sign. DU, při horním okraji drobná skvrna,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

    Strom

    No.: 230604

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 18:41

    tempera, kombinovaná technika, papír, 19 x 12,5 cm, sign. LD , pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

    Podvečer v lese

    No.: 230598

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 18:35

    pastel, papír, 40 x 58 cm, rám

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Akt dívky

    No.: 230592

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 18:29

    litografie, 16 x 10 cm, značeno na kameni PD AN, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Eva Natus Šalamounová

    (1934-2014)

    3x PF 1983

    No.: 230590

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 18:27

    3x litografie, 9,5 x 16 cm, sign. DU Eva Natus Šalamounová 1985, PF 1983, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jiří Mrázek

    No.: 230585

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 18:22

    tempera, papír, 1978, 16,2 x 13,2 cm, sign. na zadní straně Jiří Mrázek 1978, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Alois Moravec

    Dívka u vody

    No.: 230583

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 18:20

    suchá jehla, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, rám, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic A…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    Rybář

    No.: 230570

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 18:09

    dřevoryt, 19 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Václav Menčík

    (1926)

    Uvnitř

    No.: 230568

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 18:08

    tužka, papír, 1961, 16 x 12 cm, sign. PD V. Men 61, rám, the disciple of prof. E. Filla, J. Novak, member of JVU and constituent member of the art group Trasa 54, member of Radar

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Václav Menčík

    (1926)

    Žena II

    No.: 230567

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 18:07

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Václav Menčík

    (1926)

    Žena I

    No.: 230566

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 18:06

    tuš, papír, 1963, 17 x 13,5 cm, sign. PD V. Men, rám, the disciple of prof. E. Filla, J. Novak, member of JVU and constituent member of the art group Trasa 54, member of Radar

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jaromír Másler

    Konvolut 3 grafických listů

    No.: 230558

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 18:01

    3x litografie, 2010, vše sign. PD J. Másler 10

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Mandel ml.

    Zátoka na podzim

    No.: 230556

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 17:56

    olej, plátno, 70 x 100 cm, sign. PD J. Mandel, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Franta Malý

    (1900-1980)

    Chalupy v horské krajině

    No.: 230554

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 17:55

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD Franta Malý, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Kamil Lhoták

    V pondělí 28. března pokračování kostýmu

    No.: 230547

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 17:48

    tuš, papír, 1955, 14,5 x 11,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 55, rám, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Antonín Josef Lewý

    (1845-1897)

    Iniciála V

    No.: 230546

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 17:47

    tuš, papír, 27,5 x 8,2 cm, sign. PD A Lewý, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID2**3 History of bids

  • Antonín Josef Lewý

    (1845-1897)

    Přijezd do města s povozem

    No.: 230545

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 17:46

    tuš, papír, 15,3 x 19,8 cm, sign. PD A Lewý, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky,

  • Theodor Hilšer

    (1866-1930)

    No.: 230415

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 17:17

    pastel, uhel, papír, 1930, 58 x 44,5 cm, rám, na zadní straně popsáno autorem?: nedokončená studie z roku 1930, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. F. Sequens at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Eduard Halberštát

    (1937)

    Malé leporelo

    No.: 230408

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 17:12

    serigrafie, 1976, 38,2 x 30,3 cm, sign. PD Eduard Haberštát

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    No.: 230406

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 17:10

    litografie, 13,5 x 9 cm, sign. DU F. Gross, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice červená

    No.: 230396

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 17:00

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 40,5 x 29 cm, sign. LD MF, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Marie Filippovová

    Kompozice modrá

    No.: 230395

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 16:59

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2017, 41 x 28,2 cm, sign. DU Marie Filippovová 2017, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    První máj

    No.: 230379

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 02. 2019 16:43

    pastel, uhel, papír, 1929, 19,4 x 9 cm, monogr. PD MD 29, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids