• Karel Skála

    (1908-2001)

    Don Quijote, Sancho Panza a Rocinanta (putování noční krajinou)

    No.: 153

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:32

    kombinovaná technika, 1976, 58,7 x 78,7 cm, sign. PD K. Skála 76, rám, drobné oděrky na rámu, při krajích mírně oloupaná barva, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Řecko

    No.: 154

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:33

    olej, karton, 1970, 47 x 66,5 cm, sign. PD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, vyučil se kamenotiskařem v Průmyslové tiskárně v Praze, odkud pokračoval na Ukrajinskou akademii v Praze, a studia ukončil na AVU. Byl členem SČUG Hollar a měl blízký vztah k Prachaticku a Vodňansku, které…

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Pozdrav z Krumlova

    No.: 155

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:34

    akvarel, papír, 1957, 11 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Arti…

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Kamenný most v Písku

    No.: 156

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:35

    akvarel, papír, 8,5 x 13 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Na chvějivé hladině

    No.: 157

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:36

    tuš, akvarel, papír, 1962, 10,5 x 14 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of C…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Pod stromem

    No.: 158

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:37

    tuš, akvarel, papír, 1955, 10,5 x 14,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Klášter Žďár nad Sázavou

    No.: 159

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:38

    akvarel, papír, 1957, 10,5 x 16,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czec…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Rybník

    No.: 160

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:39

    akvarel, papír, 1955, 9 x 15 cm, monogr. PD V.T. 55, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Asso…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Krajina

    No.: 161

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:40

    akvarel, papír, 1985, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD Vl. Tesař X.II. 85, při okrajích a místy lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Perf…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Zlatý kolovrat

    No.: 162

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:41

    kombinovaná technika, akvarel, tuš, 1993, 50 x 65 cm, sign. PD Vl. Tesař 93, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member…

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chrám nebes v Pekingu

    No.: 163

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:42

    tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenek Hůla

    (1948)

    Kristus na hoře Olivetské podle Mistra vyšebrodského

    No.: 164

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:43

    olej, plátno, 1990, 162 x 145 cm, sign. PD Z. Hůla 90, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Hlubuček

    (1928)

    Poušť Gobi

    No.: 165

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:44

    olej, plátno, 69 x 99 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Řízek

    (1963)

    Lost Paradise

    No.: 166

    Auction price: 47.000 CZK (1.959 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:45

    vaječná tempera na dřevě, 2021, 30 x 22 cm, sign. LD T.Řízek 21, rám

    Current price: 47.000 CZK (1.959 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Čekání

    No.: 167

    Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:46

    olej, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2016, lišta, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, atten…

    Current price: 32.000 CZK (1.334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Lukavský

    (1947-2024)

    Stará škola

    No.: 168

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:47

    olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    České ženy na Jadranu

    No.: 169

    Auction price: 6.800 CZK (284 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:48

    olej, sololit, 50 x 71 cm, sign. PD Raiser, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajímal. Většin…

    Current price: 6.800 CZK (284 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Šuhájek

    (1943)

    Hlava II.

    No.: 170

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:49

    kombinovaná technika, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD JŠuhájek, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bedřich Budil

    (1943)

    Meditace

    No.: 171

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:50

    olej, malířská lepenka, 1960, 49,5 x 35 cm, sign. PD Budil 60, na zadní straně B Budil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Hra je ve finále

    No.: 172

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:51

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Galateia

    No.: 173

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:52

    olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Roman Trabura

    (1960)

    Moře I

    No.: 174

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:53

    akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dan Trantina

    (1965)

    Růže

    No.: 175

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:54

    kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dan Trantina

    (1965)

    Jezero s medvěděm

    No.: 176

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:55

    kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Krajina se stromy

    No.: 177

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:56

    olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Domky

    No.: 178

    Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:57

    olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…

    Current price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Kirnig

    (1840-1911)

    Lávka v lese

    No.: 179

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:58

    olej, karton, 43,5 x 30 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo českého krajináře, který vystudoval pražskou Akademii výtvarných umění u Maxe Haushofera a posléze mnichovskou Akademii výtvarných umění u E. Schleicha. V roce 1866 si v Praze otevřel soukromou krajinářskou školu,…

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Venkovské stavení

    No.: 180

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:59

    tempera, běloba, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Krajina Orlických hor

    No.: 181

    Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:00

    olej, plátno, 20. léta 20. století, 92 x 124,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Current price: 85.000 CZK (3.542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vilém Kreibich

    (1884-1955)

    Letní den u potoka

    No.: 182

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:01

    olej, plátno, 1907, 71 x 53 cm, sign. LD Kreibich 07, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, the disciple of prof. H. Schweiger

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.