Jan Konůpek
J. Tkadlec: Poutník, jenž se vrací - tři obrazy ze života J. A. Komenského
No.: 971Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:55
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Toman
(1877-1946)
Měsíce / Melancholická pout
No.: 972Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:56
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Zrzavý
P. Loti: Islandský rybář
No.: 973Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:57
kniha, podpis s věnováním na titulu Jan Zrzavý, obálka a ilustrace Jan Zrzavý, úprava Z. Sklenář, ed. Nesmrtelní, vydal SNKLHU, Praha 1959, clpl. vazba s ob., 172 s., drobné opotřebení obálky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Jan Zrzavý
Jan Zrzavý vzpomíná na domov, dětství a mladá léta
No.: 974Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:58
kniha, podpis s věnováním na titulu Jan Zrzavý, vazba a ilustrace Jan Zrzavý, úprava Jan Ambrož, vydala Svoboda, Praha 1971, clpl. vazba s ob., 106 s., drobné opotřebení obálky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvr…
Václav Mašek
(1893-1973)
Jan Čep: Cesta na jitřní
No.: 975Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:59
kniha, podpis básníka v tiráži, litografie ve frontispisu a v závěru a podpis v tiráži V. Mašek, vydal Melantrich, Praha 1930, pův. brož s celofán. přebalem, 16s., velmi dobrý stav, celofán poškozen, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague …
Current price: 300 CZK (13 €)
Lucie Raškovová
(1970)
Boh. Smejkal: Nevšední zásluhy tiskařské rodiny Krylů o českou bibliofilii
No.: 976Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:00
Current price: 400 CZK (17 €)
Emanuel z Lešehradu
Jen víra
No.: 977Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:01
bibliofilie, podpis autora na předsádce, autor ob. a úpravy neuveden, 3. sv. ed. Zlatá serie českých národ. autorů, vydal Vladislav E. Coufal, nákladem EMNA, Praha 1940, pův. brož, 107 s., vazba částečně rozlepená, obálka zažloutlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Charles D´Orléans: Rondeaux
No.: 978Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:02
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
František Zavřel
(1884-1947)
Pomník Miladě a Heleně
No.: 979Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:03
bibliofilie, podpis autora na předsádce, autor ob. a úpravy neuveden, tisk Ant. Daněk, vydal autor nákladem vlastním, Praha 1940, pův. brož, 77 s., obálka při krajích zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Tomáš Garrigue Masaryk
(1850-1937)
Sebevražda hromadným jevem společenským
No.: 980Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:04
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Edmond Konrád
Širočina
No.: 981Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:05
Current price: 80 CZK (4 €)
Antonín Klášterský
Ironické siciliany
No.: 982Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:06
Current price: 200 CZK (9 €)
Johann Bapt. Langthaler
Reisebilder von der Adria aus Herzegowina und Bosnien
No.: 983Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:07
kniha, německy, 106 čb. ilustrací, vyd. Druck und Verlag des Kath. Pressvereines, Linz, 1904, plpl. převazba, 212s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
West Indien und Central Amerika
No.: 984Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:08
kolorovaný oceloryt, 33,6 x 40,5 cm, gest. V. Hase, Berge v. Stichart, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Verein Staaten von Nord America
No.: 985Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:09
kolorovaný oceloryt, 35 x 39,3 cm, F. von Stülpnagel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Verein staaten von Nord America, Mexico, Yucanta u. A.
No.: 986Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:10
kolorovaný oceloryt, 33,5 x 39 cm, C. Metzeroth, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Süd Afrika mit Madagascar
No.: 987Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:11
kolorovaný oceloryt, 33 x 39 cm, Hermann Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Mittel- und Nord Africa und Arabien
No.: 988Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:12
kolorovaný oceloryt, 33 x 38,5 cm, W. Behrens, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Mittel und Nord Africa
No.: 989Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:13
kolorovaný oceloryt, 33,3 x 38 cm, Fr. Stülpnagel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Die Ostindischen Inseln
No.: 990Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:14
kolorovaný oceloryt, 34,3 x 40 cm, Fr. Stülpnagel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Der Atlantische Ocean
No.: 991Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:15
kolorovaný oceloryt, 31,7 x 41,8 cm, Adolf Stieler, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa
No.: 992Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:16
kolorovaný oceloryt, 34 x 40,2 cm, A. Welcker, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
No.: 993Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:17
kolorovaný oceloryt, 34 x 41,5 cm, C. Stier, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa: Nordos Russland
No.: 994Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:18
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40 cm, H. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa: Norwegen, Schweden, Russland, Kaukasten und die Türkei
No.: 995Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:19
kolorovaný oceloryt, 34 x 42 cm, C.H. Poppey u Jungmann, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Russland und Skandinavien
No.: 996Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:20
kolorovaný oceloryt, 34 x 41,5 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ungarn Siebenbürgen Woiwodina und Slavonien
No.: 997Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:21
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 42,5 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Süd Italien
No.: 998Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:22
kolorovaný oceloryt, 34 x 40,2 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ober und Mittel Italien
No.: 999Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:23
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40,7 cm, A. Hanemann, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Italien
No.: 1000Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:24
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40,5 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)