-
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Dívka v kroji
Položka č.: 855Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:57
kombinovaná technika, 45,3 x 28,2 cm, sign. , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Kompozice
Položka č.: 856Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:58
uhel, papír, 2004, 78 x 60 cm, sign. PD M. Štolfa 04, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Diptych I
Položka č.: 857Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:59
uhel, papír, 7 x 15; 7 x 15 cm, sign. PD Miroslav Štolfa, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Diptych II
Položka č.: 858Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:00
uhel, papír, 7 x 15; 7 x 15 cm, sign. PD Miroslav Štolfa, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Štolovský
(1946)
Kytice
Položka č.: 859Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 1958, 65 x 55,5 cm, sign. PD ŠtolovskýAleš 1958, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gabriel Štrba st.
(1932)
PF 1977
Položka č.: 860Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:02
lept, 1976, 15,5 x 11 cm, sign. PD Gabriel Štrba, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Václav Němec
Položka č.: 861Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:03
hlubotisk, 1916, 34 x 29 cm, sign. v tisku PD MŠvabinský 1916, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládajíc…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Jabloň
Položka č.: 862Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:04
litografie, 21 x 14,7 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Švabinský
(1873-1962)
Karel Hynek Mácha
Položka č.: 863Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:05
heliogravura, 35,4 x 28,8 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, Max Švabinsý delineavit, tisk: S.V.U. Mánes excudit, papír zažloutlý, na rájmu drobné oděrky na rozích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrea Tachezy
(1966)
Kompozice
Položka č.: 864Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:06
lept, 1999, 97 x 69,5 cm, sign. PD A. Tachezy 99, č. 2/12, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michel Terrasse
(1928-2002)
Pohled z okna na zátoku
Položka č.: 865Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:07
litografie, 38 x 46 cm, sign. PD Michel Terrasse, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Bez názvu
Položka č.: 866Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:08
monotyp, 1973, 14,8 x 17,7 cm, sign. PD Tesař 73, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Jezdec na koni (Mstivá Kantiléna)
Položka č.: 867Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:09
suchá jehla, 10 x 7,5 cm, pasparta, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Ilustrace k Seifertově básni Vltava (Prsten ve vodách)
Položka č.: 868Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:10
suchá jehla, 1954, 10,7 x 7,4 cm, sign. LD Tichý 54, rám, sklo se v rámu pohybuje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tognotti
U vody
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:11
olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tom of Finland
(1920-1991)
Hasič
Položka č.: 870Vyvolávací cena: 16.500 CZK (688 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:12
serigrafie, 45 x 30,5 cm, sign. PD Tom, rám, č. 140/190
Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1921-?)
Květiny ve váze
Položka č.: 871Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:13
olej, sololit, 1957, 51 x 33 cm, sign. PD K. Toman 57, rám, Studoval malířství u J. Holečka aj. Kaplického na VŠUP v Praze (1949). Věnoval se především krajinomalbě, působil v Kroměříži., na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Vzdušná plavba
Položka č.: 872Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:14
lept, 29,5 x 16,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 65/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Tondl
(1893-1980)
Les
Položka č.: 873Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:15
dřevoryt, 1939, 35 x 24 cm, sign. PD Karel Tondl, rám, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paříži, Print Society v…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Trabura
(1960)
Moře II
Položka č.: 874Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:16
akvarel, kvaš, papír, 2004, 31,5 x 36 cm, sign. vzadu Roman Traubra, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina
(1965)
Zápas
Položka č.: 875Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:17
komb.technika, papír, 2008, 60 x 42 cm, PD monogr. DT 08, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Trefil
(1906-1989)
Lední hokej
Položka č.: 876Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:18
kvaš, papír, 1964, 33 x 45 cm, sign. LD V. Trefil, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Matouš Trnka
(1946)
Hledání klíče
Položka č.: 877Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:19
litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M.Trnka, č. 68/150
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jiří Matouš Trnka
Speciál
Položka č.: 878Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:20
litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, A. T.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jiří Matouš Trnka
Tenisky
Položka č.: 879Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:21
litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, č. 39/150
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Ela Urbanová ?
Starý dům v Ghettu- Praha
Položka č.: 880Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:22
kombinovaná technika, pastel, papír, 23,5 x 29,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřiška Uždilová
(1954)
Motiv z Vysočiny
Položka č.: 881Vyvolávací cena: 43.800 CZK (1.825 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:23
olej, plátno, 2017, 95 x 100 cm, sign. PD BU 17, lišta
Aktuální cena: 43.800 CZK (1.825 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vaca
(1919-1989)
Myslivec
Položka č.: 882Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:24
akvarel, tuš, papír, 1987, 26 x 26,3 cm, sign. PD Vaca 87, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, studium užité a reklamní grafiky v Ateliéru Rotter v Praze, žák prof. E. Filly na VŠUP, člen skupiny Trasa
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Ex libris Jaroslav Červený
Položka č.: 883Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:25
zinkografie, 1928, 13 x 7,3 cm, rám, Červené pero škrtá malé čertíky, v kartuši nápis: Za kumštem pokračuj v tůře, po štrapáci v prosektuře. Titul dole pod dřevorytem: Červený kde škrt se rdí šotek z chyb se vypudí. Pod ním dole vyryto na štočku Josef Váchal. Titul červeně nahoře a dole., Antikvariá…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Ex libris Josef Jiřička
Položka č.: 884Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:26
dřevoryt, 11,9 x 8,3 cm, rám, Josef Váchal (1884 Milavče u Domažlic – 1969 Studeňany u Jičína) byl český malíř, grafik, ilustrátor, sochař, řezbář, spisovatel a básník. Jeho tvorba byla ovlivněna expresionismem a prvky symbolismu, naturalismu a secese, pokoušel se však o vlastní stylově nevyhraněné …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO