-
Jan Jedlička
(1944)
Nevěsta
Položka č.: 281576Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:19
litografie, 1966, 22,3 x 29,7 cm, sign. PD Jan Jedlička 66, při okrajích pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Belzebub
Položka č.: 281577Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:20
lept, 1973-74, 17,2 x 13,5 cm, sign. PD Jan Jedlička, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Troup
(1917-1993)
Dostaveníčko u studny
Položka č.: 226626Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:20
lept, akvatinta, 16,3 x 22,2 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Aran Island
Položka č.: 281578Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:21
serigrafie, 2017, 61 x 90,5 cm, sign. vzadu Jan Jedlička 17, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Pražské věže
Položka č.: 281579Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:22
kolorovaná suchá jehla, 2005, 39,5 x 18 cm, sign. PD Karel Chaba 05, soukromé studium
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Z cyklu Silnice
Položka č.: 226661Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:22
tužka, papír, 23 x 28,8 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír 99
(1963)
Příjezd
Položka č.: 281580Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:23
giclée print, 2023, 46 x 66 cm, sign. PD Jaromír 99, rám, č. 1/3, Jaromír Švejdík (Jaromír 99) je českým výtvarníkem, ilustrátorem, skladatelem a hudebníkem. Vedle volné tvorby se věnuje zejména komiksům a ilustraci knih. Mezi jeho nejznámější díla patří komiksový román Alois Nebel, který byl zfilmo…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Matuška/Masker
(1981)
Waterproof
Položka č.: 281581Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:24
serigrafie, 2012, 60 x 85 cm, sign. DU Maskér 2012, rám, č. 24/107, Studia na Akademii výtvarných umění u Vladimíra Skrepla (2003-2009), studijní pobyty na Cooper Union New York (2008) a Middlesex University London (2010). Finalista Ceny Jindřicha Chalupeckého (2010). Cena NG 333 pro nejlepšího uměl…
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Vymětal
(1929-1992)
Žena z hanácka
Položka č.: 226671Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:24
dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD SVymětal, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Krajina
Položka č.: 281582Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:25
kombinovaná technika, lept, 1976, 24,5 x 32 cm, sign. DU L. Kuklík 1976, č. 49/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Z okna
Položka č.: 281583Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:26
kombinovaná technika, lept, 1975, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 75, č. 29/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Krajina s hradem
Položka č.: 233747Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:26
lept, 1931, 24,9 x 29,5 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK 31, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd …
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Kolotoč
Položka č.: 281584Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:27
lept, akvatinta, 1986, 49,4 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 1986, č. 25/80, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Pohyb a tvar
Položka č.: 281585Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:28
lept, akvatinta, 1980, 49,5 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 80, č. 55/80, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Roubíčková - Lesařová
(1949)
Máchův kraj
Položka č.: 238758Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:28
lept, 1975, 38,2 x 27,1 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 6/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Krajina - architektura
Položka č.: 281586Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:29
litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 36/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Vodní architektura
Položka č.: 281587Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:30
litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eugen Weidlich
(1916-1983)
K.H. Mácha: Máj
Položka č.: 238760Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:30
tisk, 42 x 51 cm, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Z Benátek
Položka č.: 281588Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:31
litografie, 1990, 44 x 60 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Krajina - architektura
Položka č.: 281589Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:32
litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Hynek
Položka č.: 238761Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:32
dřevoryt, 39,5 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Plovoucí smaragdy
Položka č.: 281590Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:33
litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Závěr skladby
Položka č.: 281591Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:34
barevný dřevořez, 2014, 63 x 34 cm, sign. PD Hodonský 2014, č. 1/4, v horní části v jednom místě mimo tisk skvrna od barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Kat
Položka č.: 238762Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:34
dřevoryt, 35,9 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
J. S. Bach - Kantáty
Položka č.: 281592Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:35
dřevoryt, 2001, 60,5 x 47 cm, sign. PD F. Hodonský 2001, č. 2/4, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Neznámá
Položka č.: 281593Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:36
suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
2x Ex Libris Josef Stejskal
Položka č.: 238784Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:36
litografie, 11 x 8 cm, sign. DU J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Čtyři jezdci apokalypsy
Položka č.: 281594Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:37
suchá jehla, akvatinta, 2022, 59 x 79,3 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2022, e. a. , dole uprostřed slepotisková značka papíru, nepatrně naražený levý dolní roh papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
U země II.
Položka č.: 281595Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:38
suchá jehla, 2021, 49 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 22/34, při okrajích nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Mařík
(1915)
KHM máj
Položka č.: 238817Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:38
dřevoryt, 8 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO