-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Autoportrét (14 letý)
No.: 69Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
uhel, akvarel, papír, 1905, 10,8 x 8,6 cm, sign. DU J. Zrzavý, rám, vzadu autorem popsáno: Vlastní podobizna 1905, 14 letý, čís. 19, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Stojící mužský akt zepředu
No.: 67Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tužka, papír, 12 x 6 cm, studijní kresba, součástí položky je Katalog neznámých prací Jana Zrzavého, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Znak ženské bytosti
No.: 66Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tužka, papír, 6,2 x 4,2 cm, studijní kresba, součástí položky je Katalog neznámých prací Jana Zrzavého, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Výstava nových obrazů Jana Zrzavého
No.: 272Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, letáček se sezname vyst. prací (20) s dobovými cenami, Aventinská mansarda, Praha, 1928, na titulu rukopisný vpisek 1928 barevnou pastelkou (J.Z.?), 4s., velmi dobře zachováno, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umel…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Souborná výstava Jana Zrzavého 1918-1923
No.: 271Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, katalog ke druhé výstavě umělce (!) s podpisem výtvarníka na obálce, vyd. Topičův salon, Praha, 1923, bez textu, pouze seznam 49 kreseb a obrazů s dobovými cenami, dvojlist, 4s., velmi dobře zachováno! , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Souborná výstava prací Jana Zrzavého
No.: 270Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, katalog k vůbec první výstavě umělce (!) s podpisem výtvarníka na obálce, vyd. Topičův salon, Praha, 1918, text autora a seznam 92 kreseb a obrazů z let 1907-1916 s dobovými cenami, sešit, 16s. (včetně obálky), velmi dobře zachováno! , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Frantisek Ze…
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
120. výstava Východoslovenského muzea v Košicích
No.: 273Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, letáček se seznamem vyst. prací (51) s dobovými cenami, vyd. Východoslovenské muzeum, Košice, 1930, na titulu rukopisný vpisek 1930 a Košice barevnou pastelkou (J.Z.?), 4s., trochu pomačkáno a ušpiněno, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., memb…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Súborná výstava akad. maliara Jána Zrzavého
No.: 274Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, jeden list se seznamem 61 vyst. prací včetně cen, vyd. Umelecká beseda slovenská), 1932, bez vady, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Výstavy nových obrazů a kreseb Jana Zrzavého
No.: 275Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, s textem J. Pečírky, vyd. Umělecká beseda, Praha, 1933, obs. soupis 32 kreseb a obrazů s cenami, dvojlist (4s.), papír při okrajích trochu pomačkaný, v přehybu mírně natržený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umele…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Výstavy nových obrazů a kreseb Jana Zrzavého
No.: 276Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, text Giorgio de Chirico, vyd. Alšova síň Umělecké besedy, Praha, 1934-1935, na obálce rukopisný přípis tužkou dokončena 20. ledna 1935 (J.Z.?), obs. soupis 38 kreseb a obrazů s cenami, dvojlist (4s.), papír trochu pomakčaný, se stopou po přeložení, při horním okraji drobný zateklina, Aantiq…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Nové obrazy a kresby
No.: 277Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, kresba tužkou na zadní straně (J.Z.?), vyd. Alšova síň, Umělecká beseda, Praha, 1937, dvojlist (4s.), se seznamem vyst. prací (37), dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Associa…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
K. H. Mácha: Máj
No.: 421Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 27 x 19 cm, ilustrace J. Zrzavý, typo. úprava O. Menhart, vydalo nakladatelství Sfinx Bohumil Janda, Praha 1941, 5. sv. Knihovny mistrů, 87 s., karton vazba, lehce zašlá, zadní roh poškozený, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Nové krajiny a zátiší
No.: 281Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, podpis pod volně vloženou fotografií J. Zrzavý, vyd. Vilímkova galerie, Praha, 1947, 8 čb. vyobrazení, sezn. vyst. prací, text M. Míčko, sešit, nestr., téměř odpadlá a při okrajích lehce poškozená ob., jinak dobrý stav; přiložena pův. dobová pozvánka na výstavu, Aantiqari.at Radhošťská, , t…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Výstava obrazů
No.: 280Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, text Fr. Halas, vyd. Alšova síň, Umělecká beseda, Praha, 1940-1941, dvojlist (4s.), se seznamem vyst. prací (28), dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artis…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Konvolut 4 pozdějších katalogů
No.: 282Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalogy, 1) Topičův salon, Praha, 1948, sešit, přiložena pozvánka; 2) Ilustrace Jana Zrzavého, Galerie ČFVU, Praha, 1956, sešit 3) Jan Zrzavý - Ilustrace z Kytice, vyd. Albatros, Praha, 1976, text B. Stehlíková, volné listy a 4) Věra Jičínský, Topičův salon, 1941, s textem Jana Zrzavého, dvojlist, …
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Výstava nových obrazů a kreseb
No.: 278Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, text J. Pečírka, vyd. Alšova síň, Umělecká beseda, Praha, 1939, dvojlist (4s.), se seznamem vyst. prací (30), dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Souborná výstava (Dílo z let 1905-1940)
No.: 279Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, podpis J. Zrzavého na ob., vyd. Výstavní síň Svazu českého díla, Praha, 1940, texty J. Pečírka a A. Friedl, pův. sešit, 32s. (z toho 13s. soupisu díla), lehce vyšisované okraje, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the g…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Ot. Štorch - Marien: Lilie v korsetu
No.: 725Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podepsal a vydal Ot. Štorch - Marien, Praha 1922, 55 sv. edice Aventinum, výzdoda J. Zrzavý, úprava V. H. Brunner, Ex. 243/550, 42 s., clpl. vazba s reliéfem, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijn…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Study for a Venetian still life
No.: 104Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
pencil, paper, 10,5 x 16 cm, monogr. lower/right J.Z., framed, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Exlibris KWB Truth wins
No.: 102Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
pencil, paper, 9,5 x 5,5 cm, monogr. lower/right J.Z., framed, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Ile de Seine
No.: 101Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
dry needle, 1947/48, 5,8 x 10,4 cm, monogr. lower/right J.Z., framed, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Venice
No.: 96Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
etching, 1974, 9,7 x 14,9 cm, lower/right signed in block J.Z., framed, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Silence
No.: 335Auction price: 7.500 CZK (313 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
reproduction of a drawing, 16,2 x 7,6 cm, sign. lower/right Jan Zrzavý, framed, signed by friend Karl Kučer, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Jar. Bednář: Hvězdná tuláctví
No.: 460Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, čtyři reprodukce J. Zrzavý, návrh vazby E. Frinta, podpis básníka proti titulu, vydala Družstevní práce, Praha 1930, 64s., polokož. vazba, holand. papír van Gelder, ex. 169/400, ed. krásných tisků Slunovrat sv.7, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Ze…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
P. Loti: Islandský rybář
No.: 481Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, podpis s věnováním, obálka a ilustrace Jan Zrzavý, úprava Z. Sklenář, ed. Nesmrtelní, vydal SNKLHU, Praha 1959, clpl. vazba s ob., 172 s., drobné opotřebení obálky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijn…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Dílo Jana Zrzavého 1906 - 1940
No.: 162Auction price: 19.000 CZK (792 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, sign. litografie J. Zrzavý (Zátiší s loděmi, vázami a jablky, 1941; 18:25 cm; Dvořák, č. soup. 23), soubor obrazů, kreseb a inscenací ve výběru Karla Šourka uvedených texty Giorgio de Chirico, Vincence Kramáře, Jana Mukařovského, Viktora Nikodema, Ferdinanda Pujmana, Františka X. Šaldy, Karla…
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Musaion IV.
No.: 95Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
brož, úvodní slovo Karel Teige, vyd. Aventinum, Praha, 1923, pův. brož, 27s. textu + 36 obrazových příloh, některé listy uvolněny, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Associatio…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Annunciation
No.: 105Auction price: 220.000 CZK (9.167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00
tempera on chipped plywood, 10 x 13 cm, sign. on reverse with dedication J. Zrzavý, framed, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 220.000 CZK (9.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 400 000 - 500 000 Kč CZK
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Angel
No.: 101Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00
etching, 1973, 23,1 x 15 cm, signed lower/ right Jan Zrzavý , passe-partout, no. 46/100, DU watermark Lyra Pragensis, marked in plate HU ZJ,, small spots on the paper, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and Th…
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Head of a bearded man
No.: 100Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00
pastel, pencil, paper, 17 x 12 cm, signed lower/ right Jan Zrzavý, framed, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Estimate: 35 000 - 50 000 Kč CZK