• Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Noční let

    Položka č.: 578

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:20

    linoryt, 1998, 65,5 x 85 cm, sign. PD V. Kotasová 98, č. 2/30, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Karel Kotrba

    (1893-1939)

    Bez názvu

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:21

    tuš, 1937, 25 x 19,5 cm, sign. LD Kotrba 37, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kentaur

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:22

    litografie, 1941, 28 x 25 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Evangelista Krahulík

    (1908-?)

    Krajina u vody

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:23

    olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, rám, malba zejména v horní části zašpiněná; rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Krejbich

    (1969)

    Spící

    Položka č.: 582

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:24

    akryl, kombinovaná technika, malířská lepenka, 40 x 40 cm, sign. na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husův domek

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:25

    dřevoryt, 22 x 26,5 cm, značeno v tisku JK, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Kompozice

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:26

    tuš, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Kroča, rám, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Praha, Hradčany

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:28

    litografie, 32,5 x 51.5 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, nepatrné skvrnky nahoře mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch,…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kubíček

    (1930)

    Domeček

    Položka č.: 587

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:29

    litografie, 1984, 37,2 x 37,1 cm, sign. DU Jiří Kubíček, č. 55/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar (Othon) Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:30

    litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O. Coubine 49, rám, č. 322/500, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Obličej

    Položka č.: 589

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:31

    litografie, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, PD monogr. v kameni TK, levý dolní roh lehce pokrčen, v levém horním rohu lehce ušpiněno po obtisknuté barvě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Růst

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:32

    litografie, 53,5 x 42,8 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    100 let Muzea hlavního města Prahy

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:33

    lept, 1986, 38,5 x 49 cm, sign. DU O. Kuklík 1983, č. 149/200, grafika stočena, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Belvedér

    Položka č.: 592

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:34

    lept, mezzotinta, 26 x 18.5 cm, sign. L. Kuklík 79, rám, č. 26/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    PF 2003 (Orlík)

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:35

    litografie, 2002, 12 x 5,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    PF 2004 (Orlík)

    Položka č.: 594

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:36

    litografie, 2003, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2003, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    PF 2000

    Položka č.: 595

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:37

    litografie, 1999, 14 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Ex libris MuDr. Ivan Kraus

    Položka č.: 596

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:38

    litografie, 1979, 10 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Záboj Bohuslav Kuľhavý

    (1937-2023)

    Nálada

    Položka č.: 597

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:39

    olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, PD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Záboj Bohuslav Kuľhavý

    (1937-2023)

    Stavy duše

    Položka č.: 598

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:40

    olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, LD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulnánek

    (1940-2013)

    PF 2003 (Pelikán)

    Položka č.: 599

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:41

    litografie, 2002, 12,5 x 8 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Kunc

    (1900-1971)

    Skály v lese

    Položka č.: 600

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:42

    olej, karton, 29 x 39 cm, sign. PD Jar Kunc, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Součka a F. Engelmüllera na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kuniaki

    (1835-1888)

    Sumo (diptych)

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:43

    dřevořez, 34,7 x 23,4 a 34,5 x 24 cm, nalepeno na červeném papíru, značeno DU, papír pokrčený a místy odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Dva meče a temná noc

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:44

    dřevoryt, 35 x 23,5 cm, na některých místech v tisku nažloutlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Klenotník

    Položka č.: 603

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:45

    dřevoryt, 35,2 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Prodejce látek

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:46

    dřevoryt, 34,5 x 23,5 cm, mírně poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Kupčíková

    (1976)

    Kdo je kdo?

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:47

    litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, rám, č. 21/38, absolvovala pražskou Akademii výtvarného umění, ateliér prof. Aleš Veselého a prof. M.Knížáka - studium zakončila titulem Ph.D.;studium v zahraničí - Jihoafrické republika, Technikon Natal,Durban; Francie,pařížská École Nati…

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Lankašová

    Letím

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:48

    kombinovaná technika, dřevotříska, 39 x 29 cm, sign. vzadu Lankašová Jaroslava, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Tělo

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:49

    litografie, 12,9 x 21,9 cm, papír lehce zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Tváře

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:50

    litografie, 48 x 64 cm, papír srolovaný a mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook