-
Václav Vozáb
(1948)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 305Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 65 x 88 cm, sign. PD Vozáb, rám, vzadu štítek z Díla, žák prof. Q. Fojtíka a J. V. Hnízda na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Chaloupka
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
barevný dřevoryt, 41 x 53,5 cm, sign. PD B. Jaroněk, rám, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Gemrot
(1983)
V hlubině
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2013, 27,5 x 50,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2013, rám, č. 105/140
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Matěj Motyčka
(1960)
Kabaret
Položka č.: 329Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Café Horoskop
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 5.300 CZK (221 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 42,7 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 2/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.300 CZK (221 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
U televizoru
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 20,1 x 29,6 cm, sign. PD Renčín, dole text: Čest práci! To býval dřív pozdrav. Takové dnešní čest penězům!, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Nová doba
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 19 x 29,6 cm, dole text: Teď už je nezajímám. Ale odposlouchávali mě dřív i na zaáchodě., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Nepřátelé globalizace
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 19 x 29,5 cm, signatura vpravo dole zabělena redakcí, dole text: Pane jo! Odpůrci globalizace ti právě demolují auto. Ještě štěstí, že jsi také nepřítelem globalizace., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Pohybem ku zdraví
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 23 x 30 cm, na zadní straně značeno razítkem DIKOBRAZ, dole text: Lékař nám předepsal pohyb, tak se koukáme, jestli jsou sršně doma..., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
V pohybu
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 2010, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský, rám, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Augustin Vlček
(1865-1934)
Děti Antonína Slavíčka, Eva a Jan
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 1902, 38,5 x 38,5 cm, sign. PU Vlček 1902, rám, Augustin Vlček byl českým malířem portrétů a restaurátorem. Studoval na pražské Akademii u Antonína Lhoty a Františka Čermáka a následně na mnichovské Akademii. Jeho malířské dílo, především portréty, charakterizuje dobový secesní akadem…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Bez názvu
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2005, 70,5 x 54,5 cm, sign. DU K. Vysušil 2005, rám, č. 5/10, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Viděl jsem třetí nebe II
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1993, 70 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 37/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Viděl jsem třetí nebe I
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1993, 70,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 28/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Apoštol
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1991, 70,5 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 23/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Stvoření
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1992, 53,5 x 69,5 cm, sign. PD A. Lamr 92, č. 55/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Znamení
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1993, 54,5 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 24/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eugen Nevan
(1914-1967)
Na plovárně
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, akvarel, 1945, 20,5 x 21,5 cm, sign. PD E. Nevan 45, č. 3/5, Raritní litografie Na plavárni kolorovaná akvarelem ze série pěti kusů z roku 1945, každý kus měl jinak rozvržené barevné provedení, velikost celého papíru je 22,7 x 23,3, Antikvariát Dlážděná, žák W. Nowaka, člen SVU Mánes, SČ…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Macků
(1963)
Uhlotisk
Položka č.: 356Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Apacidis
(2003)
Vlny lidskosti
Položka č.: 325Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ramon Moscardó
(1953)
Na Karlově mostě
Položka č.: 328Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Jiran
(1975)
Dívka v klobouku
Položka č.: 323Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/12, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japons…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Jiran
(1975)
Léto u vody
Položka č.: 322Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
V kuchyni
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1983, 55 x 69 cm, sign. PD Kroča 1983, klínový rám, dosignováno autorem později, Antonín Kroča se narodil v Hukvaldech. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a následně na Akademii výtvarných umění v Praze. Jeho tvorba směřuje k expresivní figuraci, kterou ro…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Grimm
(1943-2012)
V kavárně
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Brožek
Cesta krajinou
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 71 x 93 cm, sign. PD A. Brožek, rám, malba místy lehce poškozena
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Corte Nuova - Benátky
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, LD popsáno imp. Miro Pegrassimu 1959, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Kafkabriolet
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 25 x 45 cm, sign. LD Jiří Slíva, č. 23/90, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Róna
(1957)
Krajina s mladým mužem
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1982, 31 x 24,5 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Apacidis
(2003)
Mord
Položka č.: 324Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 69,7 cm, sign. PD Api, inspirací pro tento obraz, stejně jako pro celou tuto sérii, byla kniha Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea, kterou prozkoumával mladý malíř David Apacidis. Obraz reflektuje hrůzy války a zároveň melancholii po obětech, které při…
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO