-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Babička Boženy Němcové
No.: 103Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 18,5 x 28,5 cm, Text: "Já jsem si hned říkala, že jako by někdo šukal po světnici!", na zadní straně technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Nečekaná návštěva
No.: 102Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 21 x 29,5 cm, Text: "My muset zde přistát, protože s posádkou již nebýt k vydržení, potřebovali by trochu lidského tepla-pomuckat, nebo tak něco!", zezadu technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Stav ovzduší
No.: 101Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 20 x 29,7 cm, Text: "Vidíš tu potvoru v ovzduší, to bude určitě ta bestie kysličník siřičitej?!", Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Černý
(1904-1984)
Žena s dítětem
No.: 294Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 59 x 45,8 cm, rám, Jaroslav Černý byl český akademický malíř. Pocházel z dělnické rodiny, ale již v dětství projevoval umělecké nadání. Studoval na AVU v Praze, kde ho ovlivnili profesorové Max Švabinský a Otakar Nejedlý. Pro svou tvorbu čerpal inspiraci z české krajiny a industriálníc…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Rabas
(1885-1954)
Chléb náš vezdejší
No.: 290Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, 75 x 36,7 cm, rám, Václav Rabas byl významný český malíř, jeden z prvních nositelů titulu národního umělce. Jeho tvorba reflektovala širokou škálu témat a vlivů, které dokázal promítat do svých děl. Člen Umělecké besedy, Spolku Mánes a spoluzakladatel Sdružení českých umělců a grafiků …
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Adam Klein
(1792-1875)
Ve chlévě
No.: 291Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tužka, papír, 1864, 18,8 x 25,5 cm, sign. PD Klein, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Skramlík
(1860-1936)
Vlastní ateliér v Praze
No.: 288Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lavírovaná kresba, pero, papír, 14 x 18 cm, sign. PD J. Skramlík, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hans von. Straschiripka Canon
(1829-1885)
Schönbrunn
No.: 283Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tužka, papír, 13 x 22 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Panuška
(1872-1957)
Čarodějnice mezi havrany
No.: 152Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1904/2010, 19 x 24 cm, č. 6/10
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Portál Corte Nuova
No.: 139Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Dobiáš ml.
(1929-2001)
Stará řeka
No.: 118Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
grazovaná keramika, 1996, 42,5 x 39,5 cm, keramika připevněná šrouby na dřevotřískovou desku a rámeček, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Samurajův smutek
No.: 249Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,1 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Pomocný - nosič lampionů
No.: 248Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,5 x 22,3 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Závist
No.: 247Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,2 x 24 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Přepadení v přístavu
No.: 246Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 37 x 25,5 cm, na rozích ohnuý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
V parku pod jabloní
No.: 245Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,9 x 24,5 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Pokora
No.: 244Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,9 x 23,5 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Zuřivost
No.: 243Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,9 x 24 cm, na zadní straně podlepeno, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Balcar
(1929-1968)
P.F. 1960 - Jiřina Hořejší
No.: 216Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvatinta, lept, 1959, 13,5 x 7,2 cm, sign. PD Jiří Balcar 59., papír mimo tisk lehce pošpíněný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Emler
(1912 -1992)
Sedící žena
No.: 165Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1966, 41,5 x 29,3 cm, sign. PD F. Emler 66, rám, č. 43/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrzej Pietsch
(1932-2010)
Krakov
No.: 336Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Olomouc
No.: 155Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 31,7 x 42,5 cm, PD značeno na kameni C Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Stehlík
(1885-?)
Milenci
No.: 120Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
pálená hlína, v. 35.5 cm, Bohumil Stehlík byl sochař specializující se na dekorace architektury a monumentální práce. Absolvoval UMPRUM v Praze pod vedením profesora Celdy Kloučka a následně studoval na AVU pod vedením Josefa Václava Myslbeka. Spolupracoval na dekorativních plastikách veřejných budo…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Bojovnice džo-do
No.: 242Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 31,2 x 21,7 cm, nalepeno na růžovém papíru, rám, japonský dřevoryt, Utagawa Kunisada byl japonský ilustrátor a grafik, zabývající se technikou japonského dřevořezu. V roce 1810 založil vlastní uměleckou školu Gototei, jejíž zájem se soustředil zejména na portréty herců divadla Kabuki. Kun…
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Zklamání
No.: 241Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 35,7 x 23,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, rám, japonský dřevoryt , papír je přeložený, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Král
(1883-1942)
Akt
No.: 153Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 29 x 20,5 cm, sign. PD Král, rám
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Dlouhé sbohem
No.: 12Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 1977, 28 x 19 cm, sign. PD Tomáš Bím 77, the private study
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivana Lomová
(1959)
Věčný vůdce
No.: 208Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2013, 35 x 34,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2013, č. 59/126, studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Peter Oriešek
(1941-2015)
Faust
No.: 170Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
reliéfní tisk, 1987, 42 x 30 cm, sign. PD Petr Oriešek 87, č. 25/100
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Akt zezadu
No.: 163Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1943, 21 x 14,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Art…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED