• Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 244744

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:20

    serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Portrét Marcelky

    Položka č.: 273704

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:20

    tužka, papír, 52 x 40 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:30

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Torza těl

    Položka č.: 275175

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:46

    kom. technika, karton, 47 x 64 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V Litoměřicích

    Položka č.: 275176

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:48

    olej, plátno, 1954, 69 x 100 cm, sign. PD Straka 64, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Motiv ze Středohoří

    Položka č.: 275177

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:50

    akryl, sololit, 62 x 82 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Franta

    (1962)

    Mandelinky

    Položka č.: 281739

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:02

    linoryt, 1998, 40 x 55,5 cm, sign. DU R. Franta 98, č. 3/6, při horním okraji dvě šmouhy (mimo tisk), ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Hlava

    Položka č.: 281505

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:08

    tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mžyk

    (1944)

    V zahradě

    Položka č.: 281714

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:37

    suchá jehla, mezzotinta, 1985, 49,5 x 64 cm, sign. PD Mžyk Josef 1985, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Vesmírný paroháč (Astrál III.)

    Položka č.: 281634

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:17

    akryl, papír, 1991, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 91, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Ruka

    Položka č.: 281507

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:10

    perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Maska

    Položka č.: 281506

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:09

    tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Dáma a nápadník

    Položka č.: 281619

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:02

    koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    (1909-1985)

    Lino 99

    Položka č.: 281727

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:50

    11x linoryt, 1999, 61 x 43 cm, vše signováno, 13/40, autoři: Věra Kotasová, Ján Lastomírský, Martin Manojlín, Miloš Michálek, Ondřej Michálek, Pavel Piekar, Jana Šindlerová, Šárka Trčková, Chrudoš Valoušek, Jiří Vohradský, Svato Zapletal, koncepce Simeona Hošková, text Radek Wohlmuth, vydala Středoe…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Kompozice

    Položka č.: 281630

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:13

    airbrush, papír, 2010, 39 x 56,2 cm, sign. PD Lukasor 10, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Chci/I want

    Položka č.: 281758

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:21

    bromostříbrná fotografie se zažehleným chlupem, 1990, 36,5 x 52 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvik Souček

    (1926-1978)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 281756

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:19

    fotografie, 29,6 x 16,9 cm, na zadní straně popsáno: z Archivu Dr. Ludvíka Součka, práce známého autora vědeckofantastické literatury a literatury faktu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Akt

    Položka č.: 281742

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:05

    bromostříbrná fotografie, 1945, 13,9 x 11,1 (15,7 x 11,1) cm, sign. PD Josef Ehm, PF 1946, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Urbánek

    (1924-?)

    Letní krajina

    Položka č.: 267771

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:12

    olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD K. Urbánek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucie Novotná

    (1972)

    Louky

    Položka č.: 279333

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:04

    suchá jehla, 2009, 18,5 x 30 cm, sign. PD Lucie Novotná 09, rám, č. 14/26, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Mléčná dráha

    Položka č.: 281635

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:18

    akryl, papír, 1990, 49,5 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Selský motiv

    Položka č.: 275172

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:42

    olej, plátno, 1979, 76 x 86 cm, sign. LD PStraka 79, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Na vsi

    Položka č.: 275173

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:44

    kombinov. technika, sololit, 50. léta, 37 x 58 cm, sign PD Straka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Toul

    (1983)

    Cyklista (z cyklu Obzory)

    Položka č.: 281648

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:31

    tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Pozdrav z Litoměřic

    Položka č.: 282017

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:24

    tuš, papír, 1947, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Ota J. 47, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Kytice

    Položka č.: 281615

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58

    olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na koupališti

    Položka č.: 281775

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:38

    černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Portréty blízkých setkání

    Položka č.: 281771

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:34

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2008, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2008, č. 1/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Trochu jiná fauna

    Položka č.: 281770

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:33

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2007, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2007, č. 1/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Skleněná tajemství

    Položka č.: 281769

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:32

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2003, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2003, č. 3/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook