-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253979Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:14
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 253982Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:16
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sněženky ve váze
Položka č.: 254555Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:18
suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 254557Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:20
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Hudební kompozice
Položka č.: 254688Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:27
dřevoryt, 20,3 x 14 cm, sign. PD D Janoušek, mírně pokrčený papír, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vaculík
Plasy
Položka č.: 254695Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:51
linoryt, 1983, 21,7 x 21 cm, sign. PD Vaculík 83, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Česká krajina
Položka č.: 255560Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:22
lept, 1986, 38,6 x 27,4 cm, sign. PD Michaela 86, č. 2/20, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 560 CZK (24 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
U Náchoda
Položka č.: 255583Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:40
akvatinta, 1973, 18 x 11,5 cm, sign. PD Šechtlová 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Soutěska
Položka č.: 255584Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:42
lept, 1976, 12 x 15 cm, sign. PD M. Šechtlová 76, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marta Sonnbergová
(1944)
Anděl
Položka č.: 255585Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:44
dřevoryt, 20 x 13,5 cm, sign. LD Sonnbergová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Jemelková
(1928)
Spisovatel Jindřich Spáčil
Položka č.: 255586Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46
linoryt, 1974, 15,7 x 11,9 cm, sign. DU Jemelková 74, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Walterová
(1947)
Pytlák
Položka č.: 255589Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:24
lept, 1977, 38 x 34,5 cm, sign. DU Jitka Walterová 1977, č. 4/10, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Kuatty
(1930-2011)
Claudio Buziol
Položka č.: 255707Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:50
tisk na plátně, 78 x 140 cm, sign. LD v tisku Max Kuatty, portrét designéra a zakladatele módní značky Replay, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sopka - kompozice
Položka č.: 255736Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:52
akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
5 náklaďáků
Položka č.: 255738Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:56
akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mickey & Boxes
Položka č.: 255739Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:58
akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Němeček
(1921)
Matka s děckem
Položka č.: 256154Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:20
olej, sololit, 1985, 35,5 x 25 cm, sign. PD R. Němeček 81, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Novotný
Lokomotiva
Položka č.: 258420Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:31
olej, karton, 28 x 36 cm, sign. PD J. Novotný, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Poupa
(1922-1988)
Vietnamská studentka
Položka č.: 258560Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:35
olej, plátno, 55 x 45 cm, sign. LD Poupa, rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Králík
(1936)
Ležící
Položka č.: 259828Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:29
kolorovaný lept, 1992, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD králík 92, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková?
Rybářka
Položka č.: 260097Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:19
olej, plátno na kartonu, 19,5 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét dívky s květinou ve vlasech
Položka č.: 260098Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:29
olej, karton, 32,3 x 26,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Hrabačky sena
Položka č.: 260103Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:16
litografie, 20,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Kůň ve cvalu
Položka č.: 260104Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:01
suchá jehla, 5,2 x 5,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Odpočívající voják
Položka č.: 260105Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:00
suchá jehla, 5,5 x 7,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jirous
Kocába 1950
Položka č.: 260106Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:12
akvarel, papír, 20 x 28 cm, sign. PD Jirous 57, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Fanta
Břízy u potoka
Položka č.: 260110Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:04
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Alegorický motiv
Položka č.: 261106Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:07
dřevoryt, 1936, 38 x 44,7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1936, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tůma
(1947)
Písmo
Položka č.: 261268Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:50
litografie, 1997, 31,2 x 20,5 cm, sign. PD Jan Tůma 97, LD mimo tisk vodní skvrna na papíře, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Saska
(1949)
Stará vrata
Položka č.: 261967Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:43
akvatinta, 1978, 39,5 x 49 cm, sign. PD Josef Saska 78, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO