• Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Psí amorek

    Položka č.: 282213

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:28

    dřevoryt, 9,3 x 7,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Tři ženy s Villonem

    Položka č.: 282214

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:30

    dřevoryt, 7,1 x 6,1 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Trojhlavá saň

    Položka č.: 282215

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:32

    dřevoryt, 9,2 x 9,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Blbnem tudíž jsme

    Položka č.: 282216

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:34

    dřevoryt, 11,6 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karikatura Antona Ažbeho, Franze von Stucka a Franze vonLenbacha

    Položka č.: 282217

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:36

    tužka, papír, 1899, 10 x 23 cm, dole přípis od Ludvíka Kuby, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Brun

    (1948)

    Hlava hlásí problém

    Položka č.: 282218

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:38

    lept, 16,4 x 11 cm, sign. PD RBrun, č. 87/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Plačící žena

    Položka č.: 282219

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:40

    dřevoryt, 1948, 12 x 7,5 cm, sign. DU Albich, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Měsíc

    Položka č.: 282220

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:42

    dřevoryt, 6 x 4,7 cm, sign. PD K. Šafář, č. 104/140, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Exlibris V. Janka

    Položka č.: 282221

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:44

    dřevoryt, 9,1 x 5,7 cm, PD značeno ve štočku AM, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook