-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Polabí
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:39
serigrafie, 28 x 42,5 cm, sign. PD J. Grus, 100/150, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Cesta vesnici
Položka č.: 478Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:40
serigrafie, 27 x 39 cm, sign. PD J. Grus, rám, č. 43/200, Jaroslav Grus, narozen v Pardubicích, absolvoval studium na AVU v Praze pod vedením profesora Schwaigera. Díky Purmanovu cestovnímu stipendiu mohl cestovat do Benátek a Dalmácie, později navštívil i Francii a Itálii. Jeho umělecká práce je h…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Halla
(1926-1988)
Na plese
Položka č.: 479Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:41
suchá jehla, 22 x 33,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, zkušební tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1943)
Pomoct
Položka č.: 480Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:42
lept, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 2/50 a.t., Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hapka
(1912-1987)
Valašská krajina
Položka č.: 481Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:43
olej, karton, 35,5 x 43 cm, sign. PD Jos. Hapka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Hauska
(1874-1926)
Stavení
Položka č.: 482Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:44
akvarel, papír, 1923, 32 x 29,5 cm, sign. PD Hauska 1923, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Hayek
(1959)
Akátové lusky
Položka č.: 483Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:45
serigrafie, 1997, 52 x 43 cm, sign. PD Hayek 97, č. 2/50, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Helekal
(1958)
Modrý maják
Položka č.: 484Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:46
monotyp, 1990, 46,5 x 30,3 cm, sign. PD I. Helekal 1990, Ivan Helekal je akademický malíř a grafik. Absolvoval UMPRUM v Praze, kde studoval monumentální malbu u profesora Quida Fojtíka. Vedl Ateliér řezby na Střední umělecko-průmyslové škole a Vyšší odborné škole na Praze 3. Od roku 2009 je externím…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Hilská
(1953)
Les v zimě
Položka č.: 485Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:47
monotyp, papír, 2009, 34,5 x 27,3 cm, sign. LD J.Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Přechod řeky
Položka č.: 486Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:48
dřevořez, 33,2 x 21,7 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hladík
(1927-2018)
PF 2010 a PF 2009
Položka č.: 487Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:49
2x suchá jehla, 2008 a 2009, 11,5 x 18,5; 9 x 15,5 cm, sign. PD Jan Hladík
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hlaváček
(1952)
Zuby
Položka č.: 488Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:50
linořez, 60,8 x 91 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Hlobilová-Mrkvičková
(1903-1999)
Zátiší s kosatci
Položka č.: 489Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:51
olej, plátno, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hodek
(1888-1973)
Rožmitálský zámek
Položka č.: 490Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:52
litografie, 1965, 41,5 x 31,5 cm, sign. PD JosefHodek65, pasparta, č. 16/200, místopisný popis LD, drobné skvrnky v paspartu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Hodonský
(1945)
Vášeň
Položka č.: 491Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:53
glazovaná keramika, 1973, 31,5 x 14 x 10 cm, značeno zespodu Hodonský 73, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Odpolední piknik
Položka č.: 492Vyvolávací cena: 4.600 CZK (192 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:54
litografie, 55 x 82 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, rám, č. 33/60, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Franz Hogenberg
(1535-1590)
Cheb/ Eger
Položka č.: 493Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:55
kolorováný mědiryt, 15 x 46,3 cm, rám, v půlce přehnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumír Bob Hochman
(1958)
Bez názvu
Položka č.: 494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:56
email, papír, 2001, 42 x 17,7 cm, monogr. PD BH 2001, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Holá
Rudolf Firkušný
Položka č.: 495Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:57
serigrafie, 1991, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD D. Holá 91, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Holá
Rafael Kubelík
Položka č.: 496Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:58
serigrafie, 1991, 28 x 21 cm, sign. PD D. Holá 91, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hollar
(1607-1677)
O slepici, která snášela zlatá vejce (z cyklu ilustrací k Ezopovým bajkám)
Položka č.: 497Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:59
mědiryt, 1666, 24,7 x 20 cm, rám, značeno v desce WHollar fec:1666, Z cyklu Hollarových rytin - ilustrací k Ezopovým bajkám. O slepici, která snášela zlatá vejce. Její majitel věřil, že má v sobě poklad, a proto ji zabil. Žádný ale nenašel, a tak se sám oloupil , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at …
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hollar
(1607-1677)
Labuť a cáp (z cyklu ilustrací k Ezopovým bajkám)
Položka č.: 498Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:00
mědiryt, 1666, 25 x 19,5 cm, rám, značeno v desce WHollar fecit 1666, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Horák
(1976)
Bez názvu
Položka č.: 499Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:01
akryl, plátno, 2021, 40,2 x 50,2 cm, sign. PD Pavel Horák 21, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Karneval
Položka č.: 500Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:02
serigrafie, 1985, 51,5 x 34 cm, sign. DU Hořánek 85, č. 8/10, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Rondel
Položka č.: 501Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:03
serigrafie, 1989, 48 x 44 cm, sign. PD Hořánek 89, č. 28/100, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Groteska
Položka č.: 502Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:04
litografie, 1992, 49 x 34 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 48/70, levý horní roh ohnutý, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Hoser
(1885-1961)
Odpočinek
Položka č.: 503Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:05
olej, karton, 1944, 48 x 57 cm, sign. PD Hoser 44, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houšť
(1953)
Praga magika
Položka č.: 504Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:06
litografie, 27,5 x 22 cm, sign. PD M. Houšť, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
V leže
Položka č.: 505Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:07
suchá jehla, 1993, 9,5 x 24,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 24/35, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Postupně
Položka č.: 506Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:08
suchá jehla, 1995, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 4/30, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Santa Cruz
Položka č.: 507Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:09
suchá jehla, 2010, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2010, č. 16/20, při horním okraji nepatrně ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Hudeček
(1872-1947)
Krajina
Položka č.: 509Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:11
olej, karton, 43,5 x 60 cm, sign. LD Stanislav Hudeček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hýla
Chryzantémy ve váze
Položka č.: 510Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:12
olej, plátno, 64 x 70,2 cm, sign. PD V. Hýla?, rám, neurčený autor, rám lehce zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Vzpomínám na město
Položka č.: 511Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:13
lept, 1977, 19 x16 cm, sign. PD Karel Chaba 77, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Chadima
(1923)
Vltava
Položka č.: 512Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:14
litografie, 1979, 12,5 x 29,5 cm, sign. PD Chadima, rám, pasparta, č. 28/100, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Charousek
(1962)
Aranka
Položka č.: 513Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:15
dřevoryt, 1995, 98 x 68 cm, sign. PD Charousek 95, č. 2/31, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ kamenické a sochařské v Hořicích, poté na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení krnovských výtvarníků
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martina Chloupa
(1976)
Mimino s kozíma nohama
Položka č.: 514Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:16
dřevořez, 2002, 20,5 x 8 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 2/10, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martina Chloupa
(1976)
Z cyklu tělo-cvik I
Položka č.: 515Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:17
dřevořez, 2002, 16 x 15 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 5/10, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martina Chloupa
(1976)
Z cyklu tělo-cvik II
Položka č.: 516Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:18
dřevořez, 2002, 16 x 15 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 2/10, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Chlupáč
(1920-2008)
Sedící dívka
Položka č.: 517Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:19
litografie, 28,7 x 19,8 cm, sign. PD Chlupáč M, rám, č. 91/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Kytice
Položka č.: 518Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:20
litografie, 31,5 x 11,5 cm, sign. PD CyrilChramosta, 67/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Jihočeská vesnice
Položka č.: 519Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:21
olejový pastel, papír, 23 x 53 cm, sign. PD Chramosta, rám, z cyklu Jihočeská krajina, papír pasparty je zažloutlý, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Karlův most
Položka č.: 520Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:22
litografie, 1983, 30 x 41 cm, sign. PD, rám, č. 52/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pravdoliub Ivanov
(1964)
Paměť je základ / Memory is Muscle
Položka č.: 521Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:23
ink jet, 1998, 86 x 58,2 cm, sign. PD P. Ivanov 98, č. 1/2, na zadní straně štítek, zejména při okrajích ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Benoit Jacques
(1958)
Prší na vchod / It is raining on the entrance
Položka č.: 522Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:24
lept, 1998, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Benoit Jacques 1998, č. 5/5, vpravo nahoře drobná šmouha, v levém dolním rohu znatelná rýha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Benoit Jacques
(1958)
Jsem tu, zůstanu tu / I am here, i will stay here
Položka č.: 523Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:25
lept, 1998, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Benoit Jacques 1998, č. 5/5, zezadu štítek, v levém dolním rohu znatelná rýha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Janáček
(1957)
Z cyklu Grafika pro M. Rothka
Položka č.: 524Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:26
tisk, 1995, 43,3 x 30,3 cm, sign. PD Zbyněj Janáček 1995, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Janáček
(1957)
Z cyklu Grafika pro M. Rothka
Položka č.: 525Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:27
serigrafie, 1996, 41,2 x 41 cm, sign. DU Z. Janáček, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Jandová
(1930-2014)
Tání
Položka č.: 526Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:28
dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD Dana Jandová, č. 5/15, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Jandová
(1930-2014)
Noc
Položka č.: 527Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:29
dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD Dana Jandová, č. 5/15, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO