-
Zdeněk Wirth
(1878-1961)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 843Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1958, 10,5 x 15,5 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 1.X.1958, v původní obálce. pedagog, historik umění, památkář, zaměření na architekturu, uměleckou minulost a ikonografii Prahy., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Volavka
(1899-1985)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 844Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1963, 30 x 21 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 8.1.1963, v původní obálce. Historik umění, zaměřený na české a francouzské umění 19. a 20. stol., technické a technologické předpoklady vzniku uměleckého díla., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arnošt Grund
(1844-1918)
Dopis Prokopu Tomanovi st.
No.: 845Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1898, 46 x 29 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 24.3.1898, v původní obálce. Arnošt Grund (vlastním jménem Arnošt Hauschild, 8. března 1844 Praha – 20. prosince 1918 Praha) byl český koncertní a operní pěvec.Působil v pražském Prozatimním divadle do r. 1868, následně přijal krátké angažmá ve V…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilém Zítek
(1890-1956)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 846Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1946, 17 x 22,5 cm, Rukopisný dopis s podpisem z roku 1946, v původní obálce, psáno na zadní straně fotografické podobizny operního pěvce (basista, člen Národního divadla, v r. 1946 jmenován národním umělcem), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Benito Mussolini
(1883-1945)
Mluvím s Brunem
No.: 847Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, Orbis, Praha 1943, Ex. 1076/1500, 131 s., plpl. vazba s obálkou, dobrý stav knihy, obálka zašpiněná, při okrajích poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Der Schulungsbrief
No.: 848Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
3x sešit, 28 x 20,5 cm, propagandistický měsíčník vydávaný stranickým orgánem (NSDAP), r. 1942, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
více autorů
Der Ostmarkbrief
No.: 849Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
3x sešit, 29,5 x 21 cm, propagandistický měsíčník, Gauleiter und Reichskommissar Joseph Bürckel in Gemeinschaft mit der Reichsorganisationsleitung, srpen, září, říjen 1939, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
více autorů
Die SA.
No.: 850Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
3x sešit, 30 x 22 cm, propagandistický časopis, Zeitschrift der Sturmabteilungen der NSDAP, Zentralverlag der NSDAP, 1941, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
více autorů
Böhmen und Mähren, ročník 1942
No.: 851Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
9x časopis, 35 x 27,5 cm, kompletní ročník protektorátního propagandistického časopisu, velké množstí fotografií a ilustrací, č. 6 pojednává o smrti a pohřbu Reinharda Heydricha, vyd. Volk und Reich, Prag, 1942, zašpiněno při okrajích, místy zvlněný papír, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděn…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Znak Protektorátu Čechy a Morava
No.: 852Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
reliéfní tisk, 31 x 26 cm, 1x reliéfní tisk a 1x tisk protektorátního znaku, nejspíše se jedná o součást dekretu udělující Čestný štít protektorátu Čechy a Morava s orlicí sv. Václava, v horní části přichyceno papírovou páskou k podkladu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
-
více autorů
Sur Le Vif 1914-1916
No.: 853Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
100x sešit, 31 x 24 cm, soubor sešitů francouzského časopisu z první poloviny 1. světové války, některé sešity jsou v horším stavu, celkově pěkně zachováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
více autorů
Le Miroir
No.: 854Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
58x sešit, 33 x 23 cm, soubor sešitů francouzského časopisu z let 1914 - 1918, některé sešity jsou v horším stavu, celkově pěkně zachováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Hanns Kerrl
(1887-1941)
Reichstagung in Nürnberg 1938 (Der Parteitag Grossdeutschland)
No.: 855Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, obs. značné množství čb. fotografií nacistického Německa, vyd. Baterlandischer Verlag, Berlin, 1939, pův. clpl. vazba s pův. ob., 406s., desky při okrajích mírně odřené, růžky lehce naražené, na ořízkách flíčky, jinak velmi dobrý a pěkný stav knihy, ob. při okrajích otřepená a s flíčkama, na …
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Váňa
(1911-1997)
Na vesnici
No.: 124236Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:50
lithograph, 1989, 44 x 33 cm, signed RD Váňa 89, author's print, paper slightly flexed in its lower left corner
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice IV.
No.: 124951Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:13
mixed media, paper, 1975, 33 x 44,8 cm, signed RD Miloš Doubek
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice V.
No.: 124952Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:12
mixed media, paper, 1975, 32,4 x 45 cm, signed RD Miloš Doubek
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Krejcar
Krajina s řekou
No.: 136578Auction price: 20 CZK (1 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:57
woodcut, 1962, 13 x 19,2 cm, signed RD Karel Krejcar, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Branč
(1927)
Zlatá rybka
No.: 174116Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:07
lithography, 1953, 18,5 x 28 cm, sign. RD Lad. Branč, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Brož
(1932)
Květiny ve váze
No.: 177863Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:00
pastel, paper, 51,5 x 39,5 cm, signed RD Z. Brož, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Brož
(1932)
Květiny ve váze
No.: 177864Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:02
pastel, paper, 59 x 44 cm, signed RD Z. Brož, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
T. Majdl
Květinové zátiší
No.: 177919Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:04
olej, plátno, 80 x50 cm, sign. PD Majdl T., rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
V. Kadlec
Chrám sv. Víta
No.: 178757Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:00
crayons, paper, 1970, 29,5 x 41,3 cm, signed RD Kadlec 70, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Peca
(1923-1982)
Portrét Dr. Z. Lodina
No.: 179058Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:06
charcoal, paper, 1962, 92 x 64 cm, sign. LD J. Peca, rám, dedication below, yellowed paper, scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky, V. Nechleba, member of the group Rijen and The Umelecka beseda
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Jihočeská vesnice
No.: 186102Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:08
oil, canvas, 60 x 89 cm, rám, wrinkled canvas, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Entler
(1948)
Pohled z okna v noci
No.: 186696Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:15
litografie, 23,5 x 20,6 cm, sign. PD Milan Entler, 61/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice I.
No.: 188711Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:11
mixed media, paper, 1975, 32,4 x 45 cm, signed RD Miloš Doubek
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice II.
No.: 188712Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:10
mixed media, paper, 1975, 33 x 44,8 cm, signed LD Miloš Doubek
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice III.
No.: 188713Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:09
mixed media, paper, 1975, 32,4 x 45 cm, signed RD Miloš Doubek
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zbyněk Kučera
(1934)
Zátočina
No.: 188720Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:34
lithograph, 1988, 31,5 x 49,5 cm, signed RD Zbyněk Kučera 1988, X/60, paper slightly torn near lower margin out of the printing area
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
-
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Kompozice
No.: 189225Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:08
litografie, 47,5 x 34 cm, sign. PD Cinybulk, při okrajích mírně zažloutlý papír, na papíře skvrnky, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED