Bohuš Jágr
(1907-1996)
Boží muka
Položka č.: 133Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:12
dřevoryt, 1941, 26 x 24 cm, sign, PD Bohouš Jágr 41, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
olej, plátno, 86 x 122 cm, sign. PD Daněk Sedláček , rám
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Dvořák
Žena s dítětem
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:09
olej, plátno, 52 x 45,5 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Oskar Schmidt
(1908-1982)
Hradčany
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:07
Václav Rabas
(1885-1954)
Jarní práce
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:04
tempera, malířská lepenka, 73 x 102 cm, rám, vzadu štítek: 8127 NG v Praze, na několka místech sedřená malba, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Antonín Střížek
Letadlo, loď a vlak
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:59
litografie, 34,5 x 29 cm, sign. PD Antonín Střížek 94, rám, č. 77/200, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze
Václav Bláha
Odpočinek na dece
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:58
pastel, kombinovaná technika, papír, 72 x 103 cm, sign. LD Bláha 93, rám, prasklé sklo, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
Petr Písařík
(1968)
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
serigrafie, 35 x 28 cm, sign. PD Písařík, rám, č. 24/50, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Karel Vik
(1883-1964)
Domovní plastika
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:53
lavírovaná kresba tuší, papír, 1938, 11 x 9 cm, sign. PD Vik 38, rám, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Karel Vik
(1883-1964)
Panský špejchar
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:52
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jindřich Bubeníček
(1856-1935)
Kostel sv. Jana
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:50
akvarel, tužka, kombinovaná technika, papír, 1933, 56 x 44 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Matěj František Skula
(1891-1977)
Moře - vlnobití
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:49
olej, plátno, 73 x 146 cm, sign. PD Skula M. F., rám, malbu studoval u F. Engelmüllera a J. Horváta
Aktuální cena: 15.111 CZK (630 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
monogramista VF
Moře
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:31
olej, plátno, 49 x 65 cm, monogr. VF, rám
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Viktor Rolín
(1887-1942)
Krajina s jezírkem
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:30
olej, dřevo, 108x 120 cm, sign. PD V. Rolín, rám, žák prof. Sambergera
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Oldřich Vlach
(1886-?)
Žně
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:28
olej, plátno, 68 x 97,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Barokní reminiscence
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:27
olej, sádrokarton, 105 x 105 cm, rám
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Jaroslav Skrbek
(1888-1954)
Chalupa
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:25
olej, plátno, 45 x 59,5 cm, rám, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
Emil Fejk
(1896)
Tatry
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:21
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
.
Panorama Prahy
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
tisk, reprodukce, 65 x 93 cm, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ludvík Dobeš
(1914-1979)
Vysoké Tatry
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:20
olej, malířská lepenka, 65 x 82,5 cm, sign. PD Ludva Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
B. Horník
Lesní krajina
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:19
olej, plátno, 38,5 x 49 cm, sign. PD B. Horník, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Josef Koudelka
(1877-1960)
Tání v krajině
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:18
olej, lepenka, 33 x 49 cm, sign. PD Koudelka, rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Paula Lützenberger
(1888-1951)
Květiny
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
olej, sololit, 35 x 32 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám
Alois Janeček Pardubský
(1894)
Na samotě
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:17
olej, lepenka, 49 x 58 cm, sign. PD Janeček Pardubský, rám
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Alois Janeček-Pardubský
(1894-?)
Lesní cesta v zimě
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:16
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Špitnik (Špitálník)
(1901)
Rybník
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:14
olej, plátno, 38 x 45 cm, sign. PD Špitník, rám
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Paula Lützenberger
(1888-1951)
Ulička v Nové Bystřici
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
olej, plátno, 45 x 52 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Petr Jaroš
(1859-1929)
Rybník Roblín
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
olej, plátno, 1918, 114 x 120 cm, sign. PD Petr Jaroš 1918, rám, žák H. Ullika v Praze a J. Kautského ve Vídni
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Slavík
Žně
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:11
olej, plátno, 55 x 69 cm, sign. LD Slavík, rám
Karel Šlenger
Moře u Maroka
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:09
kvaš, papír, 1931, 21 x 15,5 cm, sign.LD K. Šlenger, rám
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu