-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Nákladní loď na řece
Položka č.: 19113Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:07litografie, 1956, 36 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor 56, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře , žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Postava
Položka č.: 19138Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:05litografie, 54,6 x 35 cm, sign. DU K. Vysušil, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Křižovníci
Položka č.: 19191Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:03dřevoryt, 1931, 24 x 18,5 cm, sign. PD Vl. Pukl, č. 2/15, vzadu razítko prof. J. Glivický, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Chicashige
(1850-1890)
Písař a smlouva
Položka č.: 18401Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 12:07japonský dřevoryt - triptich, 31,3 x 67 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Japonsko)
Shunga
Položka č.: 18407Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:23japonský dřevoryt, 20 x 24,8 cm
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Japonsko)
Shunga
Položka č.: 18404Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:23japonský dřevoryt, 18 x 26 cm
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Japonsko)
Samuraj
Položka č.: 18410Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:22japonský dřevoryt, 35,3 x 23,8 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Japonsko)
Dva samurajové
Položka č.: 18408Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:22japonský dřevoryt, 32,1 x 22,5 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Neznámý autor (Japonsko)
Dva samurajové
Položka č.: 18413Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:21japonský dřevoryt, 35,4 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, místy poškozený papír
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jan Koblasa
(1932-2017)
Le Balena vigehle Giona
Položka č.: 18582Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
11. 12. 2014 16:59litografie, 1968, 44 x 65 cm, PD monogr. *968, č. 8/30, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu
-
Václav F. Ulšmíd
(1903)
V polích
Položka č.: 16501Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
16. 06. 2014 15:06olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. LD V F. Ulšmíd, rám, vzadu nalepen Ověřovací list s popisem a štítek s informacemi o autorovi
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Karel Štěch
Východ slunce
Položka č.: 258206Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:45
dřevoryt, 6,5 x 19,8 cm, sign. PD K. Štěcg, mírně pokrčený papír
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Rudolf Němeček
(1921)
Na poušti
Položka č.: 281925Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:38
lept, 2002, 12,2 x 18 cm, sign. PD R. Němeček 02, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Rudolf Němeček
(1921)
Na koni
Položka č.: 281926Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:37
lept, 2002, 21,5 x 14,2 cm, sign. PD R. Němeček 02, č. 17/6, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Zbyněk Kučera
(1934)
Zátočina
Položka č.: 188720Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:34
litografie, 1988, 31,5 x 49,5 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1988, X/60, při dolním okraji uprostřed mimo tisk mírně natržený papír, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Kateřina Kozlíková
No title (Jen tak)
Položka č.: 246131Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:31
litografie, 1999, 32,9 x 27,4 cm, sign. PD Kateřina Kozlíková 99, 43831, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Otakar Zemina
(1899-1990)
Krajina
Položka č.: 281920Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:58
akvarel, papír, 1916, 22,8 x 15,7 cm, sign. LD Zemina 1916, rám, ošoupaný rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Emil Sedláček
(1909-1993)
Na břehu
Položka č.: 277868Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:41
olej, karton, 25 x 60 cm, sign. PD Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
U jezera
Položka č.: 281857Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:28
tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Zima
Položka č.: 205039Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 42 x 60,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Zdeněk Blažek
(1904-2000)
Předjaří pod horami
Položka č.: 266211Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:01
olej, karton, 33 x 47,5 cm, sign. LD Zblažek, rám, na zadní straně popsáno, malba mírně zašpiněna, zvlněný karton, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
J. Henke
Africké motivy
Položka č.: 253906Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:33
tužka, papír, 29,6 x 20,9 cm, monogr. DU J. H., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Tři grácie
Položka č.: 255338Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:15
akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Náměstí s pomníkem
Položka č.: 135707Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:14
akvarel, tuš, papír, 26,7 x 35,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Václav Hejna
Náměstí s kašnou
Položka č.: 228962Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:07
akvarel, pastel, papír, 22,5 x 31,5 cm, sign. LD V. Hejna, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Milenci
Položka č.: 244728Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:03
monotyp, 50 x 39 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Modelka
Položka č.: 281898Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:34
litografie, 7 x 3,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ženský akt
Položka č.: 281900Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:32
litografie, 1987, 11 x 7,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květinové vlasy
Položka č.: 281902Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:30
litografie, 10,8 x 7,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, při dolním okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Babočka admirál
Položka č.: 281884Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:28
litografie, 1998, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 98, č. 30/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu