-
Josef Čapek
(1887-1945)
Petr Kropotkin: Mladým lidem
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obálka J. Čapek, vydal Fr. Borový, Praha 1920, 68 s., brož., zažloutlý papír, rozpadlá, potrhaná obálka , Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
J. Mahen: Kniha o českém charakteru
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, úprava J. Čapek, vydal Fr. Obzina, Vyškov na Moravě 1924, 10. sv. edice Obzinových tisků, 137 s., brož, obálka vzadu zašpiněná, jinak dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Jules Romains: Na březích Villette
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obálka J. Čapek, vydal Alois Srdce, Praha 1920, 102 s., brož., obálka při okrajích lehce zašlá, jinak dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
S.K. Neumann: Ať žije život!
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 14 ilustrací -11 kreseb a 3x linoryt a obálka linorytem Jos. Čapek, Volné úvahy o novém umění, úv. slovo V. Nebeský, VIII. sv. Edice Června, vyd. Fr. Borový, Praha 1920, orig. brož, vazba rozpadlá, zachovalý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zaklad…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
R. Coudenhove-Kalergi: Pan Evropa
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obálka a naklad. značka Jos. Čapek, překlad O. Laurinová, předmluva Dr. Ed. Beneš, vydal Ot. Štorch - Marien, Praha 1926, 139 sv. edice Aventinum, 111 s., brož., při okrajích pokrčená, poškozená obálka, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakla…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Špála
(1885-1946)
Pohlednice Prokopu Tomanovi ml.
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
pohlednice, 1945, Vlastnoručně psaná pohlednice s podpisem z 11.IX.1945, v původní obálce strojopisně značené Špála Václav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Jan Špála
(1920-1970)
Novoroční přání Prokopu Tomanovi ml.
Položka č.: 812Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
novoročenka, 1969, 21 x 30 cm, PF 1969 s reprodukcí malířova díla a textem Nerudovy básně z Písní kosmických, sign. Jan Špála (studoval u prof. J.Baucha na VŠUP v Praze. Člen bývalého krajského střediska Purkyně, s nímž vystavoval. Syn jednoho z klasiků českého moderního umění, Václava Špály.). V pů…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Francis Jammes: Román zajícův
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 38 linorytů, titul, úprava Jos. Čapek, překlad B. Reynek, vydala M. Florianová, Stará Říše 1920, vytiskli Kryl a Scotti, Nový Jičín, Ex. 148, 65 s., plkž. převazba, vydán ze skladu v únoru 1921, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel …
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Knut Hamsun: Pan
Položka č.: 640Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, lept J. Konůpek, úprava M. Kaláb, překlad Dr. G, Pallas, vydala grafická revue Veraikon, Praha 1912, vazba L. Bradáč, 128 s., pergamen. vazba, drobné skvrny na stránkách, vazba lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. B…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfons Mucha
(1860-1939)
Svatopluk Čech: Adamité
Položka č.: 639Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, ilustrace A. Mucha, vydal F. Šimáček, Praha 1897, vazba Jos. Pfeiffer, 125 s., clpl. vazba se zlaceným reliéfem, zlatá ořízka, prasklá vazba, na hřbetu a v rozích lehce poškozená, drobné skvrny na papíře, ve třech rozích chybí kování, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, významná osobnos…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. Holt
Frau Page
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:30
mědirytina, 13,7 x 10,1 cm, značeno PD v desce B. Holt, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Perdita
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:29
mědirytina, 13 x 9,7 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Katharina
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:24
mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Celia
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:21
mědirytina, 13,1 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Johanna von Ark
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:11
mědirytina, 13,6 x 10,5 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Die Königinn Margaretha
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:10
mědirytina, 13,7 x 10,5 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Juliette
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:03
mědirytina, 13,5 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Miranda
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:00
mědirytina, 13,8 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Bohuslav Kutil
(1907-1982)
Pohled na Kolín
Položka č.: 318Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:17
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
-
Bohumil Lonek
(1903-1998)
Pardubice
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 20.800 CZK (867 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:16
olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 20.800 CZK (867 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Davril
Zimní potok
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:07
grafický list, 15,5 x 21,2 cm, sign. PD Davril, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Bernard Daníček
Loď na moři
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
-
J. Weigl
Vřesová studánka
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:59
olej, plátno, 1937, 38 x 49 cm, sign. PD J. Weigl 37, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Rudolf František Najman
(1892-?)
Končina Krkonoše
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:50
olej, lepenka, 1937, 47 x 67 cm, sign. LD R Fr. Najman 1937, rám, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:47
litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.350 CZK (57 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Josef Syrový
(1879-1956)
Krajina
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:41
olej, plátno, 72 x 91 cm, sign. PD J. Syrový, rám, žák prof. V. Brožíka na UMPRUM v Praze, V. Hynaise na AVU, K. Marra v Mnichově a J. Humberta v Paříži
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Pavel Čampulka
(1943)
Akt
Položka č.: 276Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:35
lept, 1993, 23,5 x 25 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 13/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
-
Pavel Čampulka
(1943)
Žena
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:33
lept, 39,5 x 29 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 11/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
-
Stanisalv Kulhánek
Partie z Kladna
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:32
tisk, 16 x 20 cm, sign. PD Stan. Kulhánek 1938, rám
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Stanislav Kulhánek
Partie z Kladna
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:30
tisk, 14 x 20 cm, sign. LD Stan. Kulhánek 1935, rám
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu