• Zdeněk Netopil

    Duel

    Položka č.: 19105

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:09

    litografie, 1994, 54 x 43,4 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1994, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Netopil

    Levitace

    Položka č.: 19104

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:09

    litografie, 1998, 54 x 43,3 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1998, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Zdeněk Netopil

    Co tě žere performere?

    Položka č.: 19107

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:08

    litografie, 2000, 54 x 43,2 cm, sign. DU Zdeněk Netopil , žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Pobřeží

    Položka č.: 19114

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:07

    litografie, 37,7 x 48,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Karel Oberthor

    Nákladní loď na řece

    Položka č.: 19113

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:07

    litografie, 1956, 36 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor 56, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře , žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Postava

    Položka č.: 19138

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:05

    litografie, 54,6 x 35 cm, sign. DU K. Vysušil, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Křižovníci

    Položka č.: 19191

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:03

    dřevoryt, 1931, 24 x 18,5 cm, sign. PD Vl. Pukl, č. 2/15, vzadu razítko prof. J. Glivický, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

  • Chicashige

    (1850-1890)

    Písař a smlouva

    Položka č.: 18401

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 12:07

    japonský dřevoryt - triptich, 31,3 x 67 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 18407

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:23

    japonský dřevoryt, 20 x 24,8 cm

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 18404

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:23

    japonský dřevoryt, 18 x 26 cm

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Samuraj

    Položka č.: 18410

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:22

    japonský dřevoryt, 35,3 x 23,8 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Dva samurajové

    Položka č.: 18408

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:22

    japonský dřevoryt, 32,1 x 22,5 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Dva samurajové

    Položka č.: 18413

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 02. 2015 10:21

    japonský dřevoryt, 35,4 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, lehce zažloutlý, místy poškozený papír

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Le Balena vigehle Giona

    Položka č.: 18582

    DRAŽBA UKONČENA:
    11. 12. 2014 16:59

    litografie, 1968, 44 x 65 cm, PD monogr. *968, č. 8/30, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Václav F. Ulšmíd

    (1903)

    V polích

    Položka č.: 16501

    DRAŽBA UKONČENA:
    16. 06. 2014 15:06

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    Východ slunce

    Položka č.: 258206

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:45

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Na poušti

    Položka č.: 281925

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:38

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Na koni

    Položka č.: 281926

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:37

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Zbyněk Kučera

    Zátočina

    Položka č.: 188720

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:34

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Kateřina Kozlíková

    No title (Jen tak)

    Položka č.: 246131

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:31

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Otakar Zemina

    (1899-1990)

    Položka č.: 281920

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:58

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Na břehu

    Položka č.: 277868

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:41

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    U jezera

    Položka č.: 281857

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:28

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Zima

    Položka č.: 205039

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:02

    olej, plátno, 42 x 60,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Předjaří pod horami

    Položka č.: 266211

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:01

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • J. Henke

    Africké motivy

    Položka č.: 253906

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:33

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Tři grácie

    Položka č.: 255338

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:15

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Náměstí s pomníkem

    Položka č.: 135707

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:14

    akvarel, tuš, papír, 26,7 x 35,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Václav Hejna

    Náměstí s kašnou

    Položka č.: 228962

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:07

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Položka č.: 244728

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:03

    monotyp, 50 x 39 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)