Vladimír Voroncov
Hlava koně
No.: 47Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:46
olej, dřevo, 39 x 59 cm, sign. PD Voroncov, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
František Xaver Diblík
(1887-1955)
Zátiší s hruškami
No.: 32Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Oldřich Koníček
Květinářka
No.: 46Auction price: 20.000 CZK (834 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:45
olej, plátno, 85 x 59 cm, rám
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Alois Ladislav Vraný
(1851-1907)
Podzimní les
No.: 42Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:41
olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. PD L. Vraný, rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Jaroslav Augusta
(1878-1970)
Děvče z Vajnor
No.: 31Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:36
akvarel, papír, 25 x 31 cm, sign. PD J. Augusta, rám
Current price: 10.100 CZK (421 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Adolf Doležal
(1898-1978)
Zima
No.: 36Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:35
olej, plátno, 60 x 81,5 cm, sign. PD Ad. Doložal, rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Ludvík Herzl
(1877-1944)
Liška na stopě
No.: 30Auction price: 2.000 CZK (84 €)
olej, překližka, 48 x 64 cm, sing. LD Herzl, rám
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids
Josef Heřman
(1900-1956)
Kytice lučních kvítí
No.: 35Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:34
olej, lepenka, 1940, 40 x 50 cm, sign.PD J. Heřman 40, rám
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Helena Horálková
Zvířátka u krmení
No.: 28Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:33
dřevoryt, 49,5 x 63 cm, sign. PD H Horálková 91, rám, zkušební tisk, the disciple of R. Klimovic, J. Horanek and J. Mahelka at The Secondary School of Arts in Prague, prof. W. Klemke at Kunsthochschule in Berlin
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Václav Stein
(1888-?)
Skot
No.: 25Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:30
olej, plátno, 40 x 45 cm, sign. PD V. Stein, rám
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Adolf Doležal
(1898-1978)
Notre Dame
No.: 29Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:28
olej, plátno, lepenka, sign. PD, rám
Current price: 2.200 CZK (92 €)
J. Ráž
Štrbské pleso
No.: 26Auction price: 1.000 CZK (42 €)
olej, lepenka, 48,5 x 63 cm, sign. PD J. Ráž, rám
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Motiv z Podkarpatské Rusi
No.: 27Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:26
olej, plátno, 45 x 68 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Václav Stein
(1888-?)
Koně
No.: 24Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:23
olej, plátno, 38 x 43,5 cm, sign. PD V. Stein, rám
Current price: 2.100 CZK (88 €)
J. Ráž
Vysoké Tatry v zimě
No.: 22Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:21
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Emil Pitter
(1887-1943)
Jablko a váza
No.: 16Auction price: 1.500 CZK (63 €)
olej, plátno, 37,5 x 37,5 cm, sign. LD, rám
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Ludvík Vacátko
(1873-1956)
Orba
No.: 21Auction price: 18.000 CZK (750 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:20
Current price: 34.000 CZK (1.417 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Moře
No.: 20Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:19
olej, deska, 35 x 59 cm, rám
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Jaroslav Štechr
(1904-?)
Krajina se stromy
No.: 19Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:18
olej, lepenka, 45 x 67 cm, sign. PD J. Štechr, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
Jaroslav Štechr
(1904-?)
Lesnatá krajina
No.: 18Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:17
olej, lepenka, 45,5 x 66,5 cm, sign. PD J. Štechr, rám
Bohumil Košábek
(1890-1961)
Krkonošská krajina
No.: 17Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:16
olej, plátno, 86 x 95 cm, rám, plátno vypadává z rámu
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Richard Lander
(1904-1980)
Chrudim
No.: 15Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:14
olej, plátno, 80 x 66 cm, rám
Vladimír Cidlinský
Meditace ve žluté II.
No.: 14Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:13
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Vladimír Cidlinský
Rozkvetlý sloup II
No.: 10Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:09
olej, monotyp, 58 x 25 cm, sign. LD V. Cidlinský, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
Vladimír Cidlinský
Rozkvetlý sloup I
No.: 9Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:08
Current price: 800 CZK (34 €)
Vladimír Cidlinský
Meditace v zelené I.
No.: 6Auction price: 800 CZK (34 €)
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Vladimír Cidlinský
Meditace v zelené II.
No.: 5Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:04
Current price: 800 CZK (34 €)
Vladimír Cidlinský
Meditace v modré II.
No.: 4Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:03
Current price: 800 CZK (34 €)
Vladimír Cidlinský
Meditace v modré I.
No.: 3Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:02
Current price: 800 CZK (34 €)
Vladimír Cidlinský
Meditace ve žluté I.
No.: 2Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:01
Current price: 800 CZK (34 €)