-
Antonín Kroča
(1947)
Hukvaldy přes les
No.: 313Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, lepenka, 2001, 62,5 x 76,7 cm, sign. LD 30.4.2001 Kroča, po roce 2000 se v tvorbě Antonína Kroči výrazně prosadila snaha zachytit dojem nebo okamžité podněty. Stále častěji místo štětce používá nanášení barvy rukama a obraz dokončuje kresbou prsty. V tomto období vytvořil sérii barevně expresi…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Postava II
No.: 312Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. PU Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Postava I
No.: 311Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. LD Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Šárovec
(1977)
Album 38
No.: 310Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petra Hřivnáčová
Kobyla
No.: 309Auction price: 5.600 CZK (234 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 75 x 110 cm, sign. PD P. Hříva 2023, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.600 CZK (234 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrea Forsterová
(1958)
Vesmírný pes
No.: 308Auction price: 23.000 CZK (959 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 23.000 CZK (959 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Bulisová
(1989)
Únik
No.: 307Auction price: 17.000 CZK (709 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lucie Svobodová
(1963)
Substantia 29
No.: 306Auction price: 19.000 CZK (792 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Vozáb
(1948)
Abstraktní kompozice
No.: 305Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 65 x 88 cm, sign. PD Vozáb, rám, vzadu štítek z Díla, disciple of Prof. Q. Fojtík and J. V. Hnízdo at the School of Arts and Crafts in Prague
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Hilská
(1953)
Přeslička
No.: 304Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 80. léta, 28,3 x 34,5 cm, sign. PD J.Hilská, the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Hilská
(1953)
Rozkvetlá mez
No.: 303Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Kompozice
No.: 302Auction price: 6.800 CZK (284 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B.S.Urban, rám, malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o spol…
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Janula
(1932-2020)
Akt s rukama nad hlavou
No.: 301Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
uhel, papír, 62 x 41 cm, sign. PD Janula, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Janula
(1932-2020)
Akt
No.: 300Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
uhel, papír, 86 x 57 cm, sign. LD Janula, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Grimm
(1943-2012)
V kavárně
No.: 299Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vlastimil Zábranský
(1936-2021)
Kuřák
No.: 298Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 14 x 18 cm, sign. PD Zábranský, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kristián Kodet
(1948)
Tváře
No.: 296Auction price: 22.000 CZK (917 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, deska, 30,5 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
-
Kristián Kodet
(1948)
Spojené oči
No.: 295Auction price: 18.000 CZK (750 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Černý
(1904-1984)
Žena s dítětem
No.: 294Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 59 x 45,8 cm, rám, Jaroslav Černý byl český akademický malíř. Pocházel z dělnické rodiny, ale již v dětství projevoval umělecké nadání. Studoval na AVU v Praze, kde ho ovlivnili profesorové Max Švabinský a Otakar Nejedlý. Pro svou tvorbu čerpal inspiraci z české krajiny a industriálníc…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
-
Neznámý autor
Jihoanglická krajina
No.: 293Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
A. Brožek
Cesta krajinou
No.: 292Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 71 x 93 cm, sign. PD A. Brožek, rám, malba místy lehce poškozena
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Adam Klein
(1792-1875)
Ve chlévě
No.: 291Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tužka, papír, 1864, 18,8 x 25,5 cm, sign. PD Klein, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Rabas
(1885-1954)
Chléb náš vezdejší
No.: 290Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, 75 x 36,7 cm, rám, Václav Rabas byl významný český malíř, jeden z prvních nositelů titulu národního umělce. Jeho tvorba reflektovala širokou škálu témat a vlivů, které dokázal promítat do svých děl. Člen Umělecké besedy, Spolku Mánes a spoluzakladatel Sdružení českých umělců a grafiků …
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Schmid
Miramare
No.: 289Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, kvaš, papír, 36,7 x 26 cm, sign. PD Schmid, rám, neurčený autor, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Skramlík
(1860-1936)
Vlastní ateliér v Praze
No.: 288Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
lavírovaná kresba, pero, papír, 14 x 18 cm, sign. PD J. Skramlík, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Maxmillian Neubauer
(1879-1920)
Nordbahnhof
No.: 287Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 9,5 x 14 cm, sign. PD M. Neubauer, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Ves v krajině
No.: 286Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 25 x 36 cm, sign. LD F. Duša, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, The Umelecka beseda in Prague, The Club of Fine …
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Strom mezi domky
No.: 285Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
kvaš, papír, 1961, 47 x 64 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVÚ, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
L.F. Schrott
Schönbrunn
No.: 284Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 30,5 x 23 cm, sign. PD L.F. Schrott, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hans von. Straschiripka Canon
(1829-1885)
Schönbrunn
No.: 283Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tužka, papír, 13 x 22 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED