Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Vladimír Tesař (Internetová aukce )
(1924-2008)
PF 1975
Položka č.: 281046Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:36
litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 80/80, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař (Internetová aukce )
(1924-2008)
PF 1975
Položka č.: 281047Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:38
litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 43/80, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař (Internetová aukce )
(1924-2008)
PF 1981
Položka č.: 281048Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:40
litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 72/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař (Internetová aukce )
(1924-2008)
PF 1982
Položka č.: 281049Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:42
litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 22/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař (Internetová aukce )
(1924-2008)
Labyrint
Položka č.: 281050Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:44
litografie, 12,8 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař (Internetová aukce )
(1924-2008)
PF 1989
Položka č.: 281052Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:46
tisk, 14,5 x 21 cm, sign. PD Vl. Tesař, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )
(1934)
Dívka
Položka č.: 281053Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:48
litografie, 2003, 12,6 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )
(1934)
Dívka
Položka č.: 281054Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:50
litografie, 2002, 12,8 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )
(1934)
Dívka
Položka č.: 281055Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:52
litografie, 2004, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 04, č. 61/90, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )
(1934)
Dívka
Položka č.: 281056Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:54
litografie, 2003, 12,6 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )
(1934)
Svítání
Položka č.: 281057Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:56
litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )
(1934)
Dívka
Položka č.: 281058Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:58
litografie, 2003, 12,7 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Pavel Sukdolák (Internetová aukce )
(1925-2022)
Geometrická kompozice
Položka č.: 281066Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:00
lept, 12,1 x 10 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 38/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák (Internetová aukce )
(1925-2022)
Trojúhelník
Položka č.: 281067Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:02
lept, 10,5 x 8,6 cm, sign. DU P. Sukdolák, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Diego Brandl (Internetová aukce )
(1939)
Italské poutní místo
Položka č.: 281932Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:04
olej, plátno, 2007, 90 x 70 cm, sign. PD Diego 2007, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ellen Jilemnická (Internetová aukce )
(1946)
Aktovka
Položka č.: 267777Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:00
glazovaná keramika, v. 15 cm, značeno dole E. Jil., Antikvariát Ostrovní, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ellen Jilemnická (Internetová aukce )
(1946)
Jezdkyně
Položka č.: 267778Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:02
glazovaná keramika, 1988, v. 18 cm, značeno dole E. Jil. 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lucie Novotná (Internetová aukce )
(1972)
Louky
Položka č.: 279333Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:04
suchá jehla, 2009, 18,5 x 30 cm, sign. PD Lucie Novotná 09, rám, č. 14/26, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Dědina (Internetová aukce )
(1870-1955)
Žena
Položka č.: 280100Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:06
litografie, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, plakát k výstavě, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták (Internetová aukce )
(1912-1990)
PF 86 Balon s vlajkou
Položka č.: 280780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:08
litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek (Internetová aukce )
(1887-1945)
Rybníček
Položka č.: 281039Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:10
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek (Internetová aukce )
(1887-1945)
Hrajeme kuličky
Položka č.: 281040Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:12
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek (Internetová aukce )
(1887-1945)
Lítej, míčku
Položka č.: 281041Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:14
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek (Internetová aukce )
(1887-1945)
Jablíčko
Položka č.: 281042Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:16
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek (Internetová aukce )
(1887-1945)
Naposledy s drakem
Položka č.: 281043Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:18
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek (Internetová aukce )
(1887-1945)
Sněhulák
Položka č.: 281044Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:20
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier (Internetová aukce )
(1808-1879)
Le Jayotype
Položka č.: 273822Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:22
litografie, 23 x 22 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier (Internetová aukce )
(1808-1879)
Manželské mravy
Položka č.: 273823Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:24
litografie, 20,5 x 21,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier (Internetová aukce )
(1808-1879)
Koupající se
Položka č.: 276728Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:26
litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier (Internetová aukce )
(1808-1879)
Pařížské typy
Položka č.: 276730Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:28
litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO